Adres

Ankara
Doktor Muayehanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Diz Ağrıları
  • Omuz Ağrıları
  • Sırt Ağrısı
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
7 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
D
Konum: Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi Merkezi

Kolum kırılmıştı açılmıyordu bu sebepten gitmiştim tedavi sonrasında kolumu açmaya başladım. İyi bir doktor elleri dert görmesin.


A
Konum: Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi Merkezi Boyun Fıtığı

Benim boyun fıtığım vardı o sebepten gitmiştim tedavi sürecimiz oldukça güzel ve başarılı geçti. İyi bir doktor bilgisi içinizi rahatlatıyor gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz tavsiyemdir.


Konum: başka bir yer

Uzun zamandır bel ağrılarımdan kurtulamıyordum arkadaşımın memnuniyeti üzerine muayeneye geldim iyi ki size gelmişim tedaviniz ilgi alakanız mükemmel.tedaviden sonra 4 yıldır bel ağrısı yaşamadım.İlgili bilgili bir doktor. İyi ki sizin gibi doktorlarımız hala var.Teşekkürler


E
Konum: Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi Merkezi Menisküs Tedavisi

Münisküs burkulmasından dolayı gitmiştim, bilgisi ilgisi ve insancıl yaklaşımıyla 5 yıldızlık doktor. Tehşis ve tedavi sürecinde tatmin edici söylemleri içinizi rahatlatıyor.


Konum: Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi Merkezi Sinir İletim Çalışmaları

Merhabalar hocam bir seansta agrilarimi ve sorunumu cozdugunuz icin minnettarim size ayrica guleryuzunuz ve ilgili davranisinizdan oturu tesekkur ederim İyiki sizin gibi doktorlarimiz hala var


M

Çok güzel teşhis koydu hastalarıyla diyaloğu çok iyi hastalıkları hakkında hastasya detaylı bilgi veriyor detaylı muayene ediliyorum. İlk 10 gün biraz ağrılarım oldu sonradan fizik tedavi rotasına girdi vucut belirli egzersizler var fizyoterapistlerin yaptığı manurel terapiler çok etkili oldu bel çekme çok yararlı oldu kendini fizik hareketleri gösterdiler onları uyguladım o da çok yararlı oldu tüm ekip olarak ilgilenmeisnden memnunun bir de arkdaşlarımı da yönlendirdim gidenlerden memnun kalanlarda oldu.


S

Tesekkur ederim hersey icin.sizin sayenizde bel agrimdan kurtuldum ve 5 yildir rahatim.agrisiz yasam cok guzelmis


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Diz Ağrıları
  • Omuz Ağrıları
  • Sırt Ağrısı
Tümünü göster