Uzm. Psk.

Selin Pekşen

verifiedCreated with Sketch.

Psikoloji, Aile terapisi, Pedagoji

7 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor Son 30 gün içerisinde 225 profil ziyareti var

Uzman Psikolog Selin Pekşen Ondokuz Mayıs Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çocuk ve Ergen Psikiyatri Anabilim Dalı ve Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
7 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • F

  Çok anlayışlı, danışanlara karşı hitabı çok güzel etkileyici. Sorunlarım için bana kısa sürede çok yardımcı oldu. Çok memnun kaldım gerçekten. Herkese tavsiye ederim.

 • T
  Konum: PsikoSamsun Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi

  Hem güler yüzlü hem de işini çok iyi yapan bi doktor iyi ki tanımışım kendisini çok seviyorum tavsiye ederim

 • Z
  Konum: başka bir yer

  Selin hanıma tavsiye üzerine ulaştım ve daha gördüğüm ilk anda doğru yerde olduğumu hissettim. Hakkında duyduğum güzel şeylerin abartı olduğunu düşünürken, fazlası olduğunu gördüm. Elektirik almak deyimi vardır ya, işte tam olarak onu yaşadım. Asla altından kalkamayacağım şeyler vardı hayatımda, korkularım çok fazlaydı. Selin hanım sayesinde yanıldığımı gördüm. Şimdi daha olumlu yaklaşıyorum pek çok şeye. Benim için büyük şans oldu onu tanımak ve daima iyi ki

 • A

  Selin hanimin güler yüzü,neşeli kişiliği ve hastalarına yaklaşımı gerçekten takdire şayan... Ben kendisiyle sadece 2 seans görüştüm..! HATTA İLK SEANSTA rahatsızlığımi gidermiş oldum... Karşısındaki insanın çok iyi anlıyor ve yönlendirmeleri çok doğru...! Kendisine Çok Teşekkür ediyorum... Ve de ALLAH razı olsun Diyorum...! Meslek hayatında Sonsuz başarılar...! Ve HERKEZE gönül rahatlığıyla Önerebileceğin bir UZMAN..!

 • G

  Çok memnunuz kendisinden. Kızım ile çok güzel diyolog kuruyor. Yardımcı oluyor bize iletişimi çok güzel. Ben ve ailemle de aynı şekilde. Herkese kesinlikle tavsiye ederim. Çok yakın zamandır tanıyorum kendisini ama aileden biri gibi bizim için.

 • C

  Kendisi ile tanıdık birisinin önerisi ile görüştüm.Kendisini çok seviyorum.Seansler olumlu ilerledi ve çok desteği oldu.İlgisi herşeyi ile harika bir uzman . Herkese tavsiye ederim.

 • A

  Selin Hanım'a yoğun panik atakla gittim. Çok yoğun huzursuzluk, zihinsel geniş getirme yaşıyordum.Selin Hanım'a 4 hafta gittim ve 5. hafta olacak şikayetlerimin %50'si yok oldu. Daha iyiyim. Kendisi çok sıcak kanlı, özverili gerçekten. Ofis dışındada istediğim zaman ulaşabiliyorum. Kesinlikle danışanına çok hassas davranıyor, en ince noktasına kadar ilgileniyor. Kendisini herkese öneriyorum yönlendirdiğim hatta 3 danışanı yönlendirdim.

Hakkımda

Hakkımda

 • Uzman Psikolog Selin Pekşen Ondokuz Mayıs Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çocuk ve Ergen Psikiyatri Anabilim Dalı ve Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'nde stajyer psikolog olarak daha sonrasında özel bir okulda psikolog olarak 4 - 11 yaş arası çocuklar çalıştıktan sonra kariyer çalışmalarına Samsun da özel bir hastanede devam etmiştir. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Evlilik ve Aile Danışmanlığı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans programını başarıyla tamamlamıştır.
  WISC - 4 (Wechsler Çocuklar İçin Zeka Testi), Çocuk Değerlendirme Testleri (AGTE, Bender Gestalt, Peabody, Gessel, Good Enough Harris), Oyun Terapisi, Bilişsel ve Davranışçı Terapiler (Panik Bozukluğu ve Sosyal Kaygı, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Depresyon, Obsesif - Kompülsif Bozukluk, Yeme Bozuklukları), Cinsel İşlev Bozuklukları ve Tedavisi eğitimlerini almıştır.
  Şu anda Samsun da TERAPİHANE DANIŞMANLIK VE EĞİTİM MERKEZİ nde çocuk, yetişkin ve çift terapisi uygulamaları yapmaktadır.

Okullar / Eğitimler

 • Ondokuz Mayıs Üniversitesi Psikoloji, Lisans
 • Ondokuz Mayıs Üniversitesi Evlilik ve Aile Danışmanlığı Anabilim Dalı, Yüksek Lisans