Psk. Dan.

Selver Ebrişim

verifiedCreated with Sketch.

Psikoloji, Pedagoji, Aile terapisi

20 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor Son 30 gün içerisinde 1 069 profil ziyareti var

Psk. Dan. Selver Ebrişim 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde mezun olmuştur.Selver Ebrişim bir çok özel okul , bir çok özel kurumda çalışmış… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
20 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • A
  Konum: Selver Ebrişim MuayenehanesiHizmet: Randevu

  kendisine son dönemde yaşadığım sıkıntılardan dolayı destek ve tavsiye almak amacıyla gittim
  kendisi çok ilgili ve sıcak kanlı bir insan tekrardan teşekkür ediyorum

  Selver Ebrişim2017-12-26

  Tesekkur ederim☺

 • A
  Konum: Selver Ebrişim MuayenehanesiHizmet: Randevu

  Oğlum için Sayın Selver Hanım dan randevu aldım. Önce evebeyn olarak beni ve eşimi görüşmeye aldı. Bu görüşmede bizi çok rahatlattı. Kendimi gerçekten çok rahatlamış hissettim. Aklıma gelmeyen çözüm yollarını gösterdi. Daha sonra oğlumu görüşmeye aldı. Oğlum yanında son derece rahat ve mutlu idi. Daha ilk seansta olumlu değişiklikler olduğunu fark ettik. Sayın doktor Selver hanım ile tanıştığım için çok memnunum. Son derece pozitif, neşeli ve anlayışlı olan doktorumuza teşekkürlerimizi sunarız. Kendisini ziyaret etmeyi sürdüreceğiz.

  Selver Ebrişim2017-12-14

  Cok tesekkur ederim☺

 • P
  Konum: Selver Ebrişim MuayenehanesiHizmet: İş yeri stresi

  Öncelikle bana göre bir psikolog benim yaşamımda nasıl bir destek olacagı hakkında çok tedirgindim. İlk görüşmemde sıkıntılarımı kaygılarımı kendimi anlattım farkında olmadan ikinci görüşmeden sonra selver hanımla karşılıklı iletişim kurmaya başladım. İyiki tavsiye üstüne destek aldım. Umarim herkes benim ulaştığım rahat bir ortamda çalışma hayatında başarılara imza atar.

  Selver Ebrişim2017-10-26

  Sizinle calismak da cok keyifliydi. Tesekkurler ☺

 • Ş

  Selver Hanım'a Eylül ayında gitmeye başladım. Kızlarım ve eşimde gidiyor. Çok memnunuz kendisinin danışanı olmaktan.Benim gitmeden önce olumsuz düşüncelerim vardı. Kızımın anlatmaları sayesinde kendisine gittim.. Kızlarım gittiği zaman kendisine çok mutlu çıkıyorlar, çok olumlu geri dönüş alıyoruz. Baba kız çatışması vardı büyük kızımda çok değiştiler artık. Küçük kızımda çok mutlu oluyor kendisi ile görüşünce bende bir anne olarak kızlarımı görünce çok mutlu oluyorum. Böyle psikologlar olduğu sürece gençlerimizin ailelerine kazandırılacağını düşünüyorum . Anne baba olarak bizimde yanlış yönlendirmelerimiz oluyor iyi yönlendirdiğimi düşünüyordum.Ama Maalesef bende yanlış yapıyormuşum. Kendisi sayesinde kızlarımı daha doğru yönlendirmeye başladım . Kendisi de bir anne. Bir anne bir abla sıcaklığı veriyor çocuklarıma. Kızım ilk başta gitmek istemedi şu anda kendisi gitmek istiyor. Karşısındakini pof poflamıyor Server Hanım gerçekleri söylüyor. Bana çocuklarıma istediğiniz zaman arayın diyor. Kızlarım ile ilgili bir şey olduğunda beni arıyor hemen bilgilendiriyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum.

  Selver Ebrişim2017-05-15

  Ben teşekkür ederim :)

 • M

  Gayet memnunuz Çok kısa sürede ciddi fark yarattı. Ummadığım kadar hızlı faydasını gördüm. Ailem ile ilgili görüştüm ,boşanma aşamasındaydık.Resmen kendisi ailemizi kurtardı Gördüğüm en iyi psikolog olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle tavsiye ederim kendisini şuana kadar başvurduğum psikologların en iyisi. İletişime de çok iyi.Ne kadar teşekkür etsem az kalır.

  Selver Ebrişim2017-05-15

  Ben teşekkür ederim :)

 • 1

  Selver hanım tamamen şans eseri hayatıma girdi ve iyi ki de girmiş. Ne der ne tepki verir diye düşünmeden her şeyimi anlatabildiğim inanılmaz açık görüşlü bir psikolog. Kendini yetiştirmiş ve kesinlikle konuşmak için konuşmuyor. Anlattığım her şeyi ilgiyle dinleyip olayı bir de benimle yaşıyor. Ve her şeyden ama her şeyden önemlisi kesinlikle bana en yakınlarım kadar samimi gelen davranışları :)

  Selver Ebrişim2017-03-09

  Cokkk tesekkur ederim ☺

 • S

  Serap C.
  Selver hanımla arkadaşımın önerisi ile görüşmeye başladık. Sınav sürecinde olan kızımın yoğun kaygı sorunları vardı.Güler yüzü,güvenilir davranışlarıyla kızıma çok iyi geldi benim de rahatlamamı sağladı. Yardıma ihtiyacı olanlara tavsiye edebileceğim bir kişi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. iyi ki varsınız.

  Selver Ebrişim2017-03-09

  Cok naziksiniz. Cok tesekkur ederim ☺

 • N

  Selver hn la 7. sınıfa giden oğlumun ödev sorumluluğunu henüz kazanmamış olması sebebi ile tanıştık kısa sürede oğlumla çok güzel bir ilişki kurdu ve yıllardır kendisine kazandırmaya uğraştığımız sorumluk bilincini 3 seans gibi kısa bi sürede almaya başladığını gördük tabi bu arada bugüne kadar oğlumun bizimle paylaşmadığı bi kaç pisikolojik durumunuzda öğrendik Selver hn la tanışmak bizim için büyük şans teşekkür ederim hocam iyiki varsınız iyi ki sizi tanımışız oğlumdaki büyük değişimi gören herkese sahip olduğu meleğini gururla anlatıyorum Zeynep E.

  Selver Ebrişim2017-03-09

  Bu guzel ifadeniz icin cok tesekkur ederim☺

 • A

  Başlarda çok çekinmeme rağmen samimiyeti ve sıcak tavrı sayesinde kendimi ilk defa bir başkasına anlatabildim. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine gitmiştim. Hayatımın tıkandığı bir döneminde sorunlarımı çözmeme yardımcı oldu. İyi ki onu tanıdım...

  Selver Ebrişim2017-03-09

  Cok tesekkur ederim ☺

 • Ö

  Selver Hanım'la kızımın okul değişimi ve ergenlik dolayısı ile ortaya çıkan sorunları üzerine görüşmeye başladık. Yaklaşımı, ilgisi ve rehberliği kızım üzerinde olumlu değişiklikler yarattı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  Selver Ebrişim2017-03-09

  Cok tesekur ederim ☺

Hakkımda

Hakkımda

 • Psk. Dan. Selver Ebrişim 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde mezun olmuştur.Selver Ebrişim bir çok özel okul , bir çok özel kurumda çalışmış olup Ankara ' da kendi özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.Pozitif psikoterapi alanında çalışmaktadır.

Okullar / Eğitimler

 • Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik 1989