Psk. Dan.

Selver Ebrişim

Psikoloji, Pedagoji, Aile terapisi

20 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 608 profil ziyareti var

Psk. Dan. Selver Ebrişim 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde mezun olmuştur.Selver Ebrişim bir çok özel okul , bir çok özel kurumda çalışmış… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
20 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • A
  Yer: Selver Ebrişim MuayenehanesiHizmet: Randevu

  kendisine son dönemde yaşadığım sıkıntılardan dolayı destek ve tavsiye almak amacıyla gittim
  kendisi çok ilgili ve sıcak kanlı bir insan tekrardan teşekkür ediyorum

  Selver Ebrişim2017-12-26

  Tesekkur ederim☺

 • A
  Yer: Selver Ebrişim MuayenehanesiHizmet: Randevu

  Oğlum için Sayın Selver Hanım dan randevu aldım. Önce evebeyn olarak beni ve eşimi görüşmeye aldı. Bu görüşmede bizi çok rahatlattı. Kendimi gerçekten çok rahatlamış hissettim. Aklıma gelmeyen çözüm yollarını gösterdi. Daha sonra oğlumu görüşmeye aldı. Oğlum yanında son derece rahat ve mutlu idi. Daha ilk seansta olumlu değişiklikler olduğunu fark ettik. Sayın doktor Selver hanım ile tanıştığım için çok memnunum. Son derece pozitif, neşeli ve anlayışlı olan doktorumuza teşekkürlerimizi sunarız. Kendisini ziyaret etmeyi sürdüreceğiz.

  Selver Ebrişim2017-12-14

  Cok tesekkur ederim☺

 • P
  Yer: Selver Ebrişim MuayenehanesiHizmet: İş yeri stresi

  Öncelikle bana göre bir psikolog benim yaşamımda nasıl bir destek olacagı hakkında çok tedirgindim. İlk görüşmemde sıkıntılarımı kaygılarımı kendimi anlattım farkında olmadan ikinci görüşmeden sonra selver hanımla karşılıklı iletişim kurmaya başladım. İyiki tavsiye üstüne destek aldım. Umarim herkes benim ulaştığım rahat bir ortamda çalışma hayatında başarılara imza atar.

  Selver Ebrişim2017-10-26

  Sizinle calismak da cok keyifliydi. Tesekkurler ☺

 • Ş

  Selver Hanım'a Eylül ayında gitmeye başladım. Kızlarım ve eşimde gidiyor. Çok memnunuz kendisinin danışanı olmaktan.Benim gitmeden önce olumsuz düşüncelerim vardı. Kızımın anlatmaları sayesinde kendisine gittim.. Kızlarım gittiği zaman kendisine çok mutlu çıkıyorlar, çok olumlu geri dönüş alıyoruz. Baba kız çatışması vardı büyük kızımda çok değiştiler artık. Küçük kızımda çok mutlu oluyor kendisi ile görüşünce bende bir anne olarak kızlarımı görünce çok mutlu oluyorum. Böyle psikologlar olduğu sürece gençlerimizin ailelerine kazandırılacağını düşünüyorum . Anne baba olarak bizimde yanlış yönlendirmelerimiz oluyor iyi yönlendirdiğimi düşünüyordum.Ama Maalesef bende yanlış yapıyormuşum. Kendisi sayesinde kızlarımı daha doğru yönlendirmeye başladım . Kendisi de bir anne. Bir anne bir abla sıcaklığı veriyor çocuklarıma. Kızım ilk başta gitmek istemedi şu anda kendisi gitmek istiyor. Karşısındakini pof poflamıyor Server Hanım gerçekleri söylüyor. Bana çocuklarıma istediğiniz zaman arayın diyor. Kızlarım ile ilgili bir şey olduğunda beni arıyor hemen bilgilendiriyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum.

  Selver Ebrişim2017-05-15

  Ben teşekkür ederim :)

 • M

  Gayet memnunuz Çok kısa sürede ciddi fark yarattı. Ummadığım kadar hızlı faydasını gördüm. Ailem ile ilgili görüştüm ,boşanma aşamasındaydık.Resmen kendisi ailemizi kurtardı Gördüğüm en iyi psikolog olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle tavsiye ederim kendisini şuana kadar başvurduğum psikologların en iyisi. İletişime de çok iyi.Ne kadar teşekkür etsem az kalır.

  Selver Ebrişim2017-05-15

  Ben teşekkür ederim :)

 • 1

  Selver hanım tamamen şans eseri hayatıma girdi ve iyi ki de girmiş. Ne der ne tepki verir diye düşünmeden her şeyimi anlatabildiğim inanılmaz açık görüşlü bir psikolog. Kendini yetiştirmiş ve kesinlikle konuşmak için konuşmuyor. Anlattığım her şeyi ilgiyle dinleyip olayı bir de benimle yaşıyor. Ve her şeyden ama her şeyden önemlisi kesinlikle bana en yakınlarım kadar samimi gelen davranışları :)

  Selver Ebrişim2017-03-09

  Cokkk tesekkur ederim ☺

 • S

  Serap C.
  Selver hanımla arkadaşımın önerisi ile görüşmeye başladık. Sınav sürecinde olan kızımın yoğun kaygı sorunları vardı.Güler yüzü,güvenilir davranışlarıyla kızıma çok iyi geldi benim de rahatlamamı sağladı. Yardıma ihtiyacı olanlara tavsiye edebileceğim bir kişi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. iyi ki varsınız.

  Selver Ebrişim2017-03-09

  Cok naziksiniz. Cok tesekkur ederim ☺

 • N

  Selver hn la 7. sınıfa giden oğlumun ödev sorumluluğunu henüz kazanmamış olması sebebi ile tanıştık kısa sürede oğlumla çok güzel bir ilişki kurdu ve yıllardır kendisine kazandırmaya uğraştığımız sorumluk bilincini 3 seans gibi kısa bi sürede almaya başladığını gördük tabi bu arada bugüne kadar oğlumun bizimle paylaşmadığı bi kaç pisikolojik durumunuzda öğrendik Selver hn la tanışmak bizim için büyük şans teşekkür ederim hocam iyiki varsınız iyi ki sizi tanımışız oğlumdaki büyük değişimi gören herkese sahip olduğu meleğini gururla anlatıyorum Zeynep E.

  Selver Ebrişim2017-03-09

  Bu guzel ifadeniz icin cok tesekkur ederim☺

 • A

  Başlarda çok çekinmeme rağmen samimiyeti ve sıcak tavrı sayesinde kendimi ilk defa bir başkasına anlatabildim. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine gitmiştim. Hayatımın tıkandığı bir döneminde sorunlarımı çözmeme yardımcı oldu. İyi ki onu tanıdım...

  Selver Ebrişim2017-03-09

  Cok tesekkur ederim ☺

 • Ö

  Selver Hanım'la kızımın okul değişimi ve ergenlik dolayısı ile ortaya çıkan sorunları üzerine görüşmeye başladık. Yaklaşımı, ilgisi ve rehberliği kızım üzerinde olumlu değişiklikler yarattı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  Selver Ebrişim2017-03-09

  Cok tesekur ederim ☺

 • E

  Selver hanıma sosyal fobi rahatsızlığı sebebi ile gitmiştim 6 seans yaptık işine aşık , özverisi, sıcak yaklaşımı ile danışanını her daim rahatlatan takip eden güleryüzlü başarılı bir psikolog tavsiye ederim

  Selver Ebrişim2017-03-09

  Bu övgü dolu sozler icin cok tesekkur ederim☺

 • S

  zorlu bir süreçte kendisinden arkadaşım aracılığıyla haberdar oldum. randevu aldım ve 1 senedir mümkün olduğunca düzenli gitmeye çalışıyorum. kendisi benim ilk psikolog deneyimim başka meslektaşlarıyla karşılaştıramam maalesef fakat hemen her konuda sizi canı gönülden dinleme yeteneği bence büyük bir yetenek. hele ki saatlik seansını durumunuza ve konunuza göre neredeyse 1,5 saate kadar çıkaran -tabii başka danışanı yoksa- bazen saati umursamayan hatta aaa süremiz bitmiş olsun bitsin daha biz bitirmedik ben konuşmadım diyen birisi. ve bunu yaparken asla size kendinizi kötü hissettirecek ne bir tonlama ne de surat asma. ben hala kendisiyle seanslara devam ediyorum. onunla birlikte gücümün farkına vardım. kendime olan daha doğrusu olmayan güvenimi kazandım. aile içi iletişimim çok ama çok değişti. ailem de bu durumdan oldukça memnun. bu arada gün içerisinde olan bir durumdan dolayı kendisini arayabilirsiniz hiç geri çevirmez telefonda o seansı yine uygular. :)
  Selver Hanım işini severek yapan ve bunu danışanına hissettiren bir psikolog. bence mesleği gereği en önemli özelliği de bu. enerjisi size fazlasıyla yansıyor.
  kendisine bana kattıklarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

  Selver Ebrişim2017-03-09

  Ne guzel ifade etmissiniz...tesekkur ederim ☺

 • E

  Selver Hanımla , eşim ile olan sıkıntılarımdan dolayı başvurduğumda ilişkimizde sorunlar çok fazlaydı ve içinden çıkılmaz bir duruma girmişti:Selver hanım sayesinde eşimle birbirimizi artık daha iyi anlıyoruz ve birbirimize tekrar bağlandık her şey için teşekkür ederim Selver hanım.

  Selver Ebrişim2016-11-28

  Teşekkürler Elçin hanım :)

 • A

  Selver Hanım ile tam her şeye ve herkese kapılarımı kapattığım bir dönemde tanıştık. Pozitif yaklaşımı, güler yüzü ve sabrı sayesinde şu an kendimi çok daha mutlu, huzurlu ve umut dolu hissediyorum. Bunun için de kendisine bir kez de buradan teşekkür etmek istiyorum.

  Selver Ebrişim2016-01-25

  Çok teşekkür ederim

 • Selver Hanım ile daha önce danışmanlığını yaptığı bir dostumun vesilesi ile tanıştım. Artık pes ettiğim ve her şeye karşı kapılarımı kapattığım bir dönemde kendisi ile görüşmelere başladık. Şu anda kendimi çok daha iyi, mutlu ve umut dolu hissediyorum. Bunu da Selver Hanım'ın pozitif yönlendirmeleri, güler yüzü ve sabrı ile gerçekleştiriyorum. Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.

  Selver Ebrişim2016-01-25

  Çok teşekkür ederim

 • S

  Çok yakın bir ilişki kuruyor hastasıyla,genel olarak ilk deneyimimdi ama bu genel olarak bu alandaki hekimlerin süreleri kısıklı olur diye biliyordum ama dokturum süresini esnek tutuyor.Eğer hastasıyla seansında konu bitmediyse yarım bırakmıyor ve devam ediyor.Referansla gitmiştim.Tedavimden sonuç aldım ve memnun kaldım.Eğer ki hastasını bir çözüme ulaştıysa süreyi uzatmıyor ve tekrar tekrar çağırmıyor.Ben çok memnun kaldım.Tavsiye edeceğim bir hekim.Teşekkürler.

  Selver Ebrişim2016-02-03

  Guzel cumleleriniz için tesekkur ederim ☺

 • Geçirdiğim zor bir dönemde hayatım icin iyi bir rehber oldu.. emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum..

  Selver Ebrişim2016-01-17

  Çok teşekkür ederim

 • N

  Üniversite sınavına hazırlanma dönemim gerçekten çok zorlu geçiyordu. Hedeflerim konusunda ciddi şüphelerim vardı ve ne istediğimden bir türlü emin olamıyordum. Selver Hoca bu dönemimde bana gerçekten çok büyük yardımlarda bulundu ve hedeflerimden emin olup onlar için çalışmamı sağladı. Tekrardan teşekkürler...

  Selver Ebrişim2016-01-17

  Çok teşekkür ederim

 • İlkokul hayatı çok başarılı geçen oğlum 5ci Sınıfa başlayip okul degistirdiginde okul başarısı oldukça düştü ve haftada iki gün okula girmemeyi başladı ya karnı arıyordu ya başı sabahlara kadar uyumuyordu. Tavsiye üzerine Selver hanıma gitmeye başladık .Selver hanim kaygı bozukluğu teşhisi koydu ve terapiye başladık .kısa sürede çok fayda gördük. Okul degistigi icin başaramama korkusu başlamıştı Selver hanim sayesinde 8 sınıfta olan oğlum eski başarısını kısa sürede yakaladı şu an çok iyiyiz.Teşekkür ederimSelver hocam

  Selver Ebrişim2016-01-17

  Çok teşekkür ederim

 • H

  Selver hanım la geçen sene tanıştık. Kızım ergenlik çağında ve buna bağlı sorunlar yaşıyorduk.Selver hanımın bana ve kızıma yaklaşımı o kadar içten ve sıcak tı ki.. Ona gelene kadar bir iki yerden yardım aldık ama sonuçları iyi olmadı. Şu anda kızım da ben de yardımları ve yol göstermesi sayesinde çok yol aldığımızı düşünüyorum. İyi bir psikolog olmasının yanında harika bir insan. Onu iyi ki tanımışız...

  Selver Ebrişim2016-01-17

  Çok teşekkür ederim

Hakkımda

Hakkımda

 • Psk. Dan. Selver Ebrişim 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde mezun olmuştur.Selver Ebrişim bir çok özel okul , bir çok özel kurumda çalışmış olup Ankara ' da kendi özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.Pozitif psikoterapi alanında çalışmaktadır.

Okullar / Eğitimler

 • Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik 1989