Dr. Öğr. Üyesi

Serdar Azat Ataman

verifiedCreated with Sketch.

Ortopedi ve travmatoloji

16 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 319 profil ziyareti var

Dr. Öğr. Üyesi Serdar Azat Ataman,Medical Park Samsun Hastanesi'nde hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
16 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • A
  Konum: VM Medical Park Samsun HastanesiHizmet: Normal Randevu

  Merdiven çıkarken dizlerimde zorlanma hissediyordum Serdar beye muayene oldum çok memnunum ilgili bir doktor daha ilk günlerden farkı hissettim Allah razı olsun kendisinden

 • C
  Konum: VM Medical Park Samsun HastanesiHizmet: Randevu

  Serdar bey benim doktorum du çok memnunuz ben annemi de goturdum davranışları ve ilgi alaka gerçekten her doktordan görülmeyecek bir davranış ve konuya gerçekten çok hakim hemen anlamadı ve çözüm kısa surede olması yetiyor.

 • A

  Serdar Beyin ilgisinden öncelikle çok memnun kaldım. Tedavime yeni başladım inanıyorum ki çok güzel sonuçlar elde edeceğim. Doktoruna sonsuz güveniyorum.

 • T

  Sağ elimde boksör kırığı vardı samsunda 3 doktora gittim hepsi ameliyat ve platin takalım dedi hepsi para için insanı bıçak altına yatırmak istiyor en son doktor Serdar azat ataman beye geldim ameliyat olmana gerek yok dedi ve sadece alçı ile elimi eski haline getirdi 4 ay oldu hiç bi sıkıntı yaşamadım ilgi ve alaka, hasta psikolojini de çok iyi yapıyor gerçekten Allah razı olsun allah yolunu açık etsin

 • F

  6 ay önce topuğum kirildi hiçbir şey yapmadi halan ayağim iyileşmedi calişamiyorum. İnsan bi fizik , şoklama vs biseyler önerirdi hiçbişey yapmadi Alçidan başka.

 • T

  serdar azat ataman sayesinde;kardeşimi yeniden yürütebiliyor,gezdirebiliyor, kardeşimin ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz.Medikal Park Hastanesi çalışanlarına ve hastane doktorlarına teşekkür ederiz.

 • İDRİS ESER HEMOFİLİ B VE HEMOFİLİ A HASTASIYIM karadeniz bölgesinde hemofili hastası protez ameliyatını yapmayı hiçbir dr yapmaya cesaret edememişti ama oprtr dr serdar azat ataman ben bu amaliyatı yaparım dedi ve başarılı bir şekilde yaptı ve ben iki günde ayağa kalktım iki günde ağrılarım kalmadı ameliyat olalı üç hafta oldu çok iyiyim doktoruma çok teşekkür ediyorum bana sağlığımı kazandırdı

 • T

  kardeşim ağır mental bozukluğu olan otistik hastasıdır.yaş zekası 0-2 yaşa denk geliyor.evde düşüp sağ ayak kaval kemiğini kırdı.samsun gazi devlet hastanesine gittik.kardşimin kullandığı ilaçlar nedeniyle anestezi yapmaya göze alamadılar.bu hastanede çektiğimiz röntgeni samsun medikal park hastasine götürdük hastamızla beraber.serdar bey bizi bekledi sabırla.röntgene bakarak ne tür bir ameliyat yapacağını anlattı.bende ilk izlenimi çok güven verdi.onu görünce rahatladım.aynı şekilde annem ve babam da rahatladı.ameliyat saati geldiğinde öceki hastanenin röntgeni kayboldu.acil istediler ama bulamıyorduk ve bulamadık.neyseki serdar bey ameliyatı röntgene bakmadan o anki kırığın durumuna göre gerçekleştirdi.kırık normal bir kırık değil çok parçalı kırıktı.nerdeyse un ufak olmuştu kaval kemiği kardeşimin.allahtan bu doktora gitmişiz.ilizarov ameliyatı yaptı serdar bey.yaklaşık 5 aydır bu kafes sistemi kardeşimin ayağında.yavaş yavaş yürümeye başladı.çok zor bir ameliyattı.görünce anladık.istediğimiz zaman arayabiliyorduk.telefonla görüşebiliyorduk.şansımız bu doktora rastlamamızdı.

 • F

  hayatımda tanıdığım en alçak gönüllü ve işinde çok başarılı bir hekimm yıllarca kızıma bulamadıgım careyı serdar beyın tek bır amelıyatı kurtarmıstır dilerim ki allahtan en güzel yerlere gelmesi hayatınız da basarılar dılerr sonsuz teşekkürlerimi sunarımm..Allah Razı Olsun Sizden..

Hakkımda

Hakkımda

 • Dr. Öğr. Üyesi Serdar Azat Ataman,Medical Park Samsun Hastanesi'nde hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ortopedi ve Travmatoloji ABD

Deneyimler

 • Medical Park Samsun Hastanesi

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar