Dt.

Serhan Tavas

verifiedCreated with Sketch.

Diş hekimi

42 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 205 profil ziyareti var

1980 yılında İstanbul’da doğan Serhan Tavas 2004 yılında Marmara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. Askerlik Görevini Haydarpaşa GATA’da yerine getiren Tavas,2005-2008… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
42 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • K
  Konum: Serhan Tavas Dental KlinikHizmet: Bonding

  Serhan bey’e ön dişlerimin aralık olması sebebiyle gittim, bonding yöntemi uygulandı. Bu yöntemi uygulamasıyla daha sağlıklı ve güzel bir gülüşe sahip oldum. Tereddüt yaşıyorsanız Serhan Bey güvenebileceğiniz bir doktor. Kendisine teşekkür ediyorum.

 • S
  Konum: Serhan Tavas Dental Klinik

  Bir disci randevusu icin boyle hissedebilecegim aklima gelmemisti. On dislerimde dis eti sikintisi ve porselen dis degisikligi nedeniyle gittim. Muthis agrili ve sancili gunlerimin sonu oldu. Sadece agrisiz, sizisiz bir tedavi sureci olmakla kalmadi, ayni zamanda dislerimin degisimini olabilecek en estetik sekilde tamamladi. Tum kontrol ve ihtiyaclarimda surekli kendisine gidiyorum.

 • G
  Konum: Serhan Tavas Dental KlinikHizmet: Bonding

  Serhan bey son derecede hijyenik titiz sakin isini cok iyi yapan bi dis doktoru. Aceleye getirmiyor seni dinliyor ve insana güven veriyor. Bi kac yerde dis temizligi yaptirdim fakat dis eti kanamam hic gecmedi serhan bey bana dis temizligini tekrar önerdi ve kanamanin duracagini söyledi ve artik dis etlerim fircalarken kanamiyor. Dislerim ayrikdi ve bana bonding estetigi yapti. Cok dogal oldu dolgulari kendi dis rengime uygun yapti. estetik oldugu hic belli degil isini cok düzgün ve temiz yaptigi icin kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. kendisine ve ekibine cok tesekkür ediyorum. G.Y

 • F
  Konum: Serhan Tavas Dental KlinikHizmet: Diş Dolgusu

  Geçen sene bir diş hekimine gittim ve 20 yıl önce dolgu yapılmış olan dişlerimin dolgularının yenilenmesi gerektiğini söyledi ve 5 diş dolgumu yeniledi, ancak devamlı dişlerimde yemeklerden sonra sinir bozucu şekilde rahatsızlıklar hissettim ve tavsiyeyle 2018 Ocak ayında Serhan Bey’e ulaştım ve bütün dişlerimi tekrar kontrolden geçirdi,dolguları yeniledi ve şuanda hiçbir rahatsızlık hissetmiyorum ayrıca benim için önemli olan operasyon sırasında da en ufak bir sıkıntı yaşanmaması oldu, bütün arkadaş be iş çevreme de diş hekimi soran olduğunda gözüm kapalı tavsiye ediyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.

 • Konum: Serhan Tavas Dental KlinikHizmet: Diş Beyazlatma

  Serhan Bey son derece titiz, randevu saatlerine sadık, hijyenik ortam sağlayan, güleryüzlü, işin ehli ve güven veren bir hekim. Annem eşim ve ben her daim kendisine gitmeyi tercih ediyoruz. Klinik çalışanları güleryüzlü ve ilgili. Ayrıca kendisi tedavi sırasında son derece sakin, hastayı yatıştırabilen bir insan. Ben sadece diş temizletme, beyazlatma amacıyla kendisine gittim daha önce başka bir klinikte yaptırmıştım ve ordaki sıkıntılı rahatsız tedaviden sonra gerek kullanılan aletler gerek elinin hafifliği olsun eski kötü tecrübeyi unutturdu. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum.

 • E
  Konum: Serhan Tavas Dental KlinikHizmet: Estetik Diş Hekimliği Uygulamaları

  Yurt dışında yaşadığım şehirde gittiğim diş hekimi, ki en prestijli kliniklerden birinin kurucusu/baş hekimi, sorunlu 2 dişim için tek çözümün implant olduğunu söyledi ısrarla ve dolgu yapılması gereken başka noktalar olduğunu söyledikten sonra inanılmaz yüksek bir bedel çıkardı bana. Güvenmeyip yaptırmadım ve detaylı ve uzun bir arayış sonrası buldum Dt.Dr. Serhan beyi, İstanbul ziyareti zamanıma denk getirerek. Her şeyi adım adım anlatarak ve şüpheli yaklaştığımda sorunları somut kanıtlarıyla göstererek kendisine güvenmem için bütün şartları olgunlaştırdı. Kanal tedavisi ve zirkonyum dişle, implanta gerek kalmadan kurtardı beni. Diğer çürüyen noktaları da röntgen ve aynalar yardımıyla gösterdi ve ben kabul edince estetik dolgu uyguladı, çok düzgün oldu. Eli çok hafif ve akıcı, aletlerle ağzımda uğraştığı halde çoğunlukla anlaşılmaz derecede sakin çalışıyor sesler olmasa. Yurtdışında yaşadığım halde genel kontroller için ve başka sorunlarımda da kesinlikle kendisine gideceğim. Serhan hocama çok teşekkür ediyorum, kendisini tanıdığıma çok memnunum.

 • Konum: Serhan Tavas Dental Klinik

  Tedavi olurken gördüğüm ilgi alakadan çok memnun kaldım. Gülüşümle beni tekrar hayata döndürdü teşekkürler

 • Ö
  Konum: Serhan Tavas Dental KlinikHizmet: 20'lik Diş Çekimi

  Serhan bey'e sol üst ve alt 20'lik dişlerimde büyük bir sorun olduğu için gitmiştim. Çok endişeliydim. Özellikle güler yüzü ve samimiyeti ile direkt kalbimi kazandı. Operasyon kliniğinde oldu ve dişimin durumu nedeni ile çok zorlu olan işlemi çok rahat bir şekilde tamamladık. Daha sonra şişlik ve dikiş durumumu takip etti ve hiçbir sorumu saat kaç olursa olsun yanıtsız bırakmadı. Gönül rahatlığı ile kendisinden randevu alabilirsiniz.

 • V
  Konum: Serhan Tavas Dental KlinikHizmet: Kök Kanal Tedavisi

  Serhan Bey ile tedaviye başlamak benim için çok büyük bir şans. Öncelikle çok ilgili ve gerçekten işinde çok iyi. Süreci A dan Z ye anlatarak öncelikle korkularınızı yenmenize ve işlem hakkında soru işaretlerinizi gidermenize yardımcı oluyor. Sonrasında oluşabilecek her türlü komplikasyon ve ağrı hakkında da bilgi vererek panik olmanızı da aynı zaman da miniminize ediyor. Yaptığı işi öncelikle kendi beğenisine sunup sonuna kadar titizlikle incelikle yapıyor. Kendisine çok teşekkür ediyor ve meslek hayatında başarılar diliyorum.

 • M
  Konum: Serhan Tavas Dental Klinik

  2018 Nisan ayında 11 çürükle gidip bugün itibariyle temize çıktım. :) Serhan Bey çok titiz ve özenli çalışıyor. Her anlamda çok memnun kaldım. Ekibine ve kendisine çok teşekkür ederim.

Hakkımda

Hakkımda

 • 1980 yılında İstanbul’da doğan Serhan Tavas 2004 yılında Marmara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesinden mezun olmuştur.
  Askerlik Görevini Haydarpaşa GATA’da yerine getiren Tavas,2005-2008 yılları arasında Özel Acıbadem Kadıköy Hastanesinde çalışmıştır ve 2008 yılından itibaren kendi muayenehanesinde çalışmalarına devam etmektedir.

  Çalışmalarını estetik dişhekimliği,implantoloji ve periodontoloji üzerinde yoğunlaştırmıştır.

Okullar / Eğitimler

 • Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Üniversitesi

Makaleler

 • İmplant Tedavisi Hakkında Merak Ettikleriniz

  23 Kasım 2016

  İmplant nedir? Biraz açıklayabilir misiniz? İmplantlar, eksik olan dişlerin fonksiyon ve estetiğini tekrar sağlamak amacıyla çene kemiğine...
 • Gülüş Tasarımı

  7 Kasım 2016

  Güzel bir gülümseme karşı tarafta pozitif bir etki yaratır.Bu etki hayatın her alanında var.Sosyal hayatta,iş görüşmelerinde güzel bir gülümseme kişinin...