Dyt.

Seval Komlıca

Diyetisyen (beslenme uzmanı)

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • O

  Eğer güçlü bir iradeniz varsa ve kararlıysanız Seval Komlıca size kesinlikle en doğru diyeti verecek ve sağlığınıza kavuşturacaktır. Ayrıca Seval Hanım son derece ilgilidir, günün her saati bıkmadan usanmadan sorunlarınızla ilgili ulaşabilirsiniz. Örneğin haftalık hedefi tutturamadığım bir haftada her öğünümün fotoğrafını göndermemi istemişti ve dikkatlice incelemişti. Seval Hanım’a gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz, herkese tavsiye ederim.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • Dyt.Seval Komlıca Hacettepe Üniversitesi'nden mezun olmuştur. Kendi özel muayahanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir. Obezite Diyetisyenliği, Klinik Nütrisyon Diyetisyenliği,Onkoloji Diyetisyenliği, Diyabet Diyetisyenliği, İletişim Becerileri ve Psiko-Eğitim, Kardiyoloji Diyetisyenliği, Çocuk ve Ergen Obezitesi, Çocuk Hastalıklarında Beslenme, Spor Diyetisyenliği, Hastalıklarda Diyet Tedavisinin Klinik Uygulamaları, Anorexia'dan Obeziteye Yeme Bozuklukları ve Profesyonel Yaşam Koçluğu alanlarında eğitim almıştır.

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  41 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • O

   Eğer güçlü bir iradeniz varsa ve kararlıysanız Seval Komlıca size kesinlikle en doğru diyeti verecek ve sağlığınıza kavuşturacaktır. Ayrıca Seval Hanım son derece ilgilidir, günün her saati bıkmadan usanmadan sorunlarınızla ilgili ulaşabilirsiniz. Örneğin haftalık hedefi tutturamadığım bir haftada her öğünümün fotoğrafını göndermemi istemişti ve dikkatlice incelemişti. Seval Hanım’a gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz, herkese tavsiye ederim.

  • G

   Tavsiye üzerine gittim.Kendi işini iyi bilen, insani anlamda yaklaşımları olumlu olan,işinde başarılı kendisini sürekli geliştiren ve danışanlarına dostça davranan birisi.Herhangi bir sorun yaşadığımızda rahatlıkla kendisine ulaşabiliyorum.Gittiğim süre içerisinde hiçbir sıkıntı yaşamadık.Seanslardan memnun kaldım.Kendisini yakınlarımada tavsiye ediyorum.

  • H

   Ameliyat sonrası beslenme problemi ve düzenli sağlıklı yaşam için aynı zamanda kilo vermek için tavsiye üzerine kendisini tercih ettim.Güler yüzlü,deneyimli,işinin ehli,alanında uzman,birebir danışanlarını takip ediyor.Online olarak iletişime geçiyor danışanlarıyla.Hedefime ulaştım sadece beslenmeye dayalı 6 ayda 6 kilo verdim.Takibinden ve yönlendirmesinden memnun kaldım.

  • I

   Çok inatçı bir şekilde diyetime uymadığım halde beni çok destekledi ve hep yanımda oldu. Kendisini sadece diyet anlamında değil bir çok tıbbi alanda da geliştiren kendini yenileyen vizyon sahibi bir doktor olduğu için onunla tanuıştığıma çok memnunum.

  • S

   Seval Hanım'dan çok çok memnunum ve kendisini kişisel olarakta çok sevdim. Bir çok arkadaşımı da yönlendirdim . Verdiği diyet programlarından memnun kaldım rahatlıkla uygulayabileceğim programlar verdi ve aç kalmadan diyet yapıyorum. Enerjisinden almıyor insanın diyet yapıyormuş gibi hissetmiyorsunuz.

  • N

   Seval Hanım'dan çok memnunum. İstediğim sonuca sayesinde ulaştım. Güler yüzlü, ilgili ve alakalı bir diyetisyen.Kesinlikle bir insanın beklentisini karşılıyor. Herkese tavsiye ederim. Ben yıllardır diyet yapıyorum ve bir çok diyetsyene gittim .Ama Seval Hanım'dan aldığım sonuçta hiçbirinde ulaşamamıştım. 4x4'lük bir diyetisyen.

  • F

   Kendim bile de kilolarımdan umudumu kestiğim anda karşıma çıkan güzel kadın. Her zaman pozitif tavrı ile birebir ilgisiyle gerçekten mesleğini en iyi şekilde icra eden bir diyetisyen. Seval Hanım'a verdiğim sözden dolayı zayıflamak istiyorum :) Ve onu çok seviyorum çok teşekkür ediyorum.

  • A

   Çok memnunum kendisinden ilgili ve danışanlarına karşı diyalogu çok güzel. Gerçekten çok faydalı oldu.Bana verdiği diyet listelerinden de çok memnunum rahatlıkla uygulayabiliyorum. Herkese tavsiye ederim. Soran herkese söylüyorum.Bu alanda doğru adreslerden biri Seval Hanım.

  • E

   Çok seviyoruz Seval Hanım'ı, güler yüzlü, tatlı dilli yaklaşımı, danışanlarına karşı motivasyonu çok güzel. Sayesinde yaşa sevincimiz arttı ve hayatta bakış açımız değişti.Seval Hanım sayesinde 10 kg verdim.Gerçekten çok faydalı oldu.Herkese tavsiye ederim.

  • E

   Seval Hanım'ı çok seviyorum çok memnunum kendisinden. Herkesede tavsiye ederim. Gerçekten çok faydalı oldu. Verdiği diyet programları çok güzel zorlanmadım.Sağlıklı bir şekilde kilo veriyorum.

  • G

   Oldukça ilgili ,güler yüzlü bir diyetisyen ve işinde gerçekten çok profesyonel. Sayesinde 2 ayda 11 kg verdim. Herkese tavsiye ederim.

  • B

   Çok memnunum kendisinden son derce güler yüzlü ve işini iyi bildiğini düşündüğüm başarılı bir diyetisyen. Verdiği programlara uyulduğu sürece cevap alınabiliyor.Ben kendisine gitmeye devam ediyorum. Herkese tavsiye ederim kesinlikle bu alanda doğru adres.

  • D

   Seval Hanım'la 4 ay önce tanıştık. Kişilik olarak ve mesleki adına da ender iuzmanlardan birisi olduğu kanısındayım.. İşine çok hakim ve motivasyonu çok yüksek. Tanıdığım süre içerisinde kilo olarak istediğim hedefe ulaştım. İşini kalite ile yapan kaliteli bir diyetisyen.

  • I

   Ben kilo vermek için değilde beslenme zihniyetimi değiştirmek için gitmiştim kilo da vererek daha da kazançlı çıktım. Seval Hanım'dan.ok memnun kaldım.Haftalık 1 kere 2 ay boyunca gittim . En büyük kazancım nasıl sağlıklı ve bilinçli besleneceğimi öğrenmem oldu, zor birşey değilmiş. Yediklerimi kontrol ederek kendimimi daha iyi hissedebileceğimi fark etmemi sağladı. Babamda danışanı oldu.

  • A

   Çok memnunum. Enerjisi ile diyete teşvik ediyor ve bizler için en önemlisi aç kalmayı öğreniyorsunuz. Yemek önerileri var neyi neyle beraber tüketmeniz gerektiğini söylüyor.Seval Hanım'ın desteği ile 1 ayda 5,800 kg verdim . Herkese tavsiye ederim.

  • N

   Seval Hanım çok hoş görülü, anlayışlı, sevecen, insanlara nasıl davranmasını gerektiğini bilen ve ayrıca işini çok iyi yapan bir uzman. Danışanı olduğumuz süre içerisinde biz kendisinden çok memnun kaldık. Kızım 9,5 yaşında olmasına rağmen Seval Hanım'ın her dediğini yaptı.Tabi bunu da Seval Hanım'ın tatlı dili yaptırdı. İşinde çok başarılı bir diyetisyen.

  • Z

   Çok ilgili, başarılı, ikna edici ve 7/24 sorularımı sorabildiğim bir diyetisyen. Çok memnun kaldım. Gerçekten çok faydalı oldu bana istediğim hedefe sayesinde ulaştım.. Herkese tavsiye ettim etmeye devam ediyorum.

  • G

   20 yılımı kilolu geçirip, zaman zaman çeşitli diyetisyenleri ve sporları deneyip, her seferinde başarısız olmuş birisiyim. Taa ki Seval Hanım ile tanışıncaya kadar. Bir arkadaş tavsiyesiyle gittiğim Seval Hanım kilo verme sürecinde bana çok yardımcı oldu.Ben yine çok inanarak gitmedim açıkçası, bir süre sonra vazgeçerim dedim ama Seval Hanım sayesinde hiç yılmadan yoluma devam ettim. Çünkü sonuçları çok net gördüm. Hiç şikayet etmeden, gece gündüz demeden her soruma cevap verdi. Psikolojik desteğinin yanında, ben bu işin kimyasını çözmüş bir insan olarak görüyorum kendisini. Öyle programlar yazıyor, bünyeyi öyle yönetiyor ki, dur durak demeden kilo verdim.Yaşattığı bu duygular sayesinde hedefimi değiştirdim. Bana 65 yeter derken hedefimi lisedeki kilolarıma çektim.Hem çok iyi bir uzman hem de bu süreçte en yakın dostunuzdan daha yakın bir dost oluyor size.
   Oğlumun kabızlık sorunu ile bile yakından ilgilendi. Beni doğru adreslere de yönlendirdi.
   Bendeki bu değişimi gören bir kaç arkadaşım da eşim de kendisine danışmaya başladı.
   Olayın tüm kimyasını çözmüş bu uzman Seval Hanım'ı şiddetle tavsiye ediyor ve kendisini çok seviyorum.

  • Z

   Seval Hanım'a bir arkadaşımın tavsiyesi üstüne gittim. Çok harika bir insan yaklaşımı çok güzel, anlıyor dinliyor danışanlarını. Diyet konusunda ikna gücü yüksek. Ben gece çok yemek yiyen bir insandım.Fakat Seval Hanım sayesinde bu alışkanlığımı bıraktım. 19 kg verdim daha da vericem inanıyorum. Herkese tavsiye ederim.

  • S

   Kendisinden çok memnunum. Danışanlarına yaklaşımı çok güzel çok ilgili. Sürekli telefonda irtibat halindeyiz kendisi ile. Uyguladığı program çok verimli ve güzel onuçlar alıyorum.Herkese tavsiye ederim.

  • E

   Seval hanım size öyle bir 'Sana inanıyorum.' der ki o an siz de kendinize inanmaya başlarsınız. Verdiğiniz 100 grama bile en az sizin kadar mutlu olduğunu hissettirir. O haftaki sosyal, psikolojik, fizyolojik durumunuza, kişisel isteklerinize cevap veren kullanışlı listelerle diyeti hayatınıza çok güzel adapte eder. Her daim sorularınızı yanıtlar, desteğine, samimiyetine, sabrına hayran kalacağınız kadar sizle iletişim halinde olur, kısaca her zaman yanınızdadır. Her görüşmeyi diyete uyamasanız bile güler yüzü, samimiyeti, hoş sohbeti, sıcaklığı, enerjisiyle buluşmak için dört gözle beklersiniz. Seval hanıma sabrı, özverisi, iyi niyeti, anlayışı, içtenliği, desteği ve güler yüzü için çok teşekkür ediyorum. Hayatıma bu kadar bilgili, işini seven, sağlıklı beslenmeyi sevdiren bir diyetisyen ve tatlı çalışanlarını kazandıran Suefit kliniğe minettarım. İyi ki varsınız :) Kilo problemi yaşayan herkesin yolunun Seval hanımla kesişmesi dileğiyle.:)

  • Benim canım diyetisyenim. Benim ve arkadaşlarımın hayatına öyle güzel geldi ki hiç aç kalmadan, haftada bir küçük sürprizli, ödüllü 3 ay geçirdik. Ben zorlanmadan kilo vermeyi sayesinde başardım. Kilo sorununuz varsa hiç düşünmeyin doğru adres Seval Komlıca derim.

  • Seval hanımın güler yüzü, işe hakimiyeti, disiplini ve her şeyden önce yediğiniz yemeği öğün öğün takip eden işinin ehli biridir, 2,5 ayda 7 kilo verdim. Bu durum karşısında kilo veremeyeceğim diye bir şey aklımdan geçmedi. Ofisine girerken heyecanla çıkarken da çok mutlu bir şekilde ayrılıyordum. Beraber çalıştığı Hülya hanıma ve Büşra hanıma gösterdikleri güleryüz ve ilgiden dolayı müteşekkirim. İyi varsınız Sevgili Seval Hocam

  • 101 kilodan 70 kiloya...
   Evet 101 kiloya kadar çıkmıştım kendi çabamla (kendimi aç bırakarak) 89 kiloya kadar düştüm ancak bir süre sonra kilo veremez oldum.Hem bütün gün aç geziyorum hem kilo veremiyorum işte o sıra tanıştım diyetisyenimle ve yaptığım yanlışı anladım çünkü ozamana kadar kendimi aç bırakarak kilo vermemiş kaslarımı eritmişim. Artık hem yemek yiyordum hemde kilo veriyordum ve sonuçta 70 kg a kadar düşerek korum programına geçtim.Üzerinde 2 yıl geçmesine rağmen halen kilomu koruyorum.
   Teşekkürler Seval Komlica

  • Seval hanımı tanıyana kadar 100 kiloydum ve çok mutsuzdum şimdi ise 70 kiloyum ve çok mutluyum sen sadece diyetisyen değil aynı zamanda bir abla oldun bana herşey için çok teşekkür ederim iyiki tanımışım seni ve iyiki varsın. Seval Hanım candır gerisi heyecandır :)

  • Sevgili Seval seni tanımak benim için bir umut oldu tamam bitti veremem değim anda hayatımıza girdin beni ve eşimi başarıya sen taşıdın şuan eşim 115kilodan 98 kiloya ben ise 120 kilodan85 kiloya indim verdiğin diyetler ve pozitif enerjin sayasinde zoru başardık bize yeni bir hayat sundun buda Sağlıklı Beslenme iyi ki varsın inşlh hep olman temennisi ile seni çok seviyoruz YUK AİLESİ.....

  • İnsanların hayatında dönüm noktaları vardır.
   Sürekli hayali kurulan beklentilere ulaşabilme düşüncesi sıkıcı yaşantılara heyecan ve sürpriz katar. Artık değişme zamanı geldiyse hata yapma lüksünüz yok demektir.
   Beslenme programımı emanet ettiğim diyetisyenim Seval Komlica beni yanıltmadı.
   Başarılı ve keyifli bir süreç sonucu hedefe ulaşmak çok güzel. Bu süreçte yanımda olduğun için teşekkürler Seval...

  • Merhaba
   Seval hanımla tanıştığımda tüp mide yaptırmaya karar vermiştim.Seval hanım bana diyetle de başarabileceğimi söylediğinde ikna olmamakla birlikte denemeye karar verdim.3 aylık bir sürede operasyon geçirmeden çok zorlanarak değil ama doğru yöntemlerle 20 kg verdim.Diyetim devam ediyor hedefime ulaşmama çok az kaldı artık gerçekten kendine güvenen ve kendini seven biri haline geldim.Tek sıkıntım diyetimin bitip arkadaşlığından mahrum kalmak...Bu arada gerçekçi olmamı isterseniz bütün övgüler doktorcuğuma ait, lakin gerçekçi olmamı istiyorsanız çayları için aynı şeyi söyleyemeyeceğim ..:))Latife bir yana benden tavsiye sizde kendinize güvenin gerçekten yapabileceğinize karar verip Seval Hanıma gidin...

  • S

   123 kilo olarak başladığımız diyete hic aç kalmadan 90 kilo olarak sonlandırdik artık her mağazadan giyinebilmenin keyfini çıkarıyorum tabiki seval komlıca sayesinde ne yaptıysam kilo veremiyorum diyenlerin gidebileceği tek adres hersey için çok tesekkurler

  • Ah benim tatlı diyetisyenim. Güler yüz, anlayış, hoş sohbetin ve harika bilgi birikiminle tatlı kaçamaklarım ve tatlı krizlerime rağmen doğumda aldığım 29 kg 5-6 ay gibi bir sürede vermemi sağladın. Sağlıklı beslenmeyi hayatımıza kattın. Herşey için çok teşekkür ederim. Diyetisyen arayan herkese tavsiyem Sevalle tanışın bir yeşil çayını için derim