Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

İlk ve orta öğrenimini gaziantep Şehit Şahin lisesinde tamamlamış, 1998 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi ' nden mezun olmuştur. Kadın hastalıkları ve doğum ihtisasını 2004... daha fazla

 • Merhaba hocam. Kızlık zarı dikdirmek ve flep yaptırmak ıstiyorum. Bu tür operasyonu yapıyor musunuz. Yakında düğünüm var ve açıkçası dr listelere bakarken durusunuzla bna daha güven verdiniz . Vereceginiz her cevap için teşekkür ederim.

  DOKTORUN CEVABI:

  Op.Dr. Sezgin Sönmez

  slm kızlık zarı dikimini 3 kat yöntemi ile yapıyoruz biran önce gelmeniz gerekir ayrımtılı bilgiyi geldiğinizde anlatırız

 • Kizlik zarı

  Mrb hocam 17 yaşında mastürbasyon yaparken parmak içeri girdi ve regl dönemindeydm emin deglm bozulmuştur acaba muayene olmak istyrm ama Gaziantep deglm evden fazla izin alamiyrm ve yakın zamanda dugunm var bana yardımcı olur musunuz

  DOKTORUN CEVABI:

  muayeneye gelin bakalım

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • İlk ve orta öğrenimini gaziantep Şehit Şahin lisesinde tamamlamış, 1998 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi ' nden mezun olmuştur. Kadın hastalıkları ve doğum ihtisasını 2004 yılında gaziantep üniversitesi kadın doğum kliniğinde tamamalamıştır. Branşında genel ilgi alanları, Laparoskopik ameliyatlar,riskli gebelik takibi, idrar kaçırma ve genital organ estetik ameliyatları, infertilite(kısırlık),aşılamadır.

Hastalıklar

daha fazla

Hasta, Danışan Görüşleri:

 • T

  10 yıldır çocuk sahibi olamıyordum.Tüp bebek yaptırdım,umudumu kaybettiğim anda Sezgin Bey'in Chip bebek yöntemini yaptırdım.Şuanda 5 aylık hamileyim.Çocuk isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

 • B

  Sezgin Sönmez çocuğum olmadığında başvurduğum ilk ve tek doktor. İlk tedavisinde hamile kalmamı sağladı sonrasında düşük şüphesiyle olabildiğince tedbirli bir şekilde hamilelik süremde herşey yolunda gitti sezeryanla bi kızım oldu agrısız bir şekilde sezeryan yaptıran tek doktor ona çok teşekkür ediyorum.

 • K

  Sezgin Sönmez çocuğum olmadığında başvurduğum ilk ve tek doktor. İlk tedavisinde hamile kalmamı sağladı sonrasında düşük şüphesiyle olabildiğince tedbirli takibi sonucunda dış gebelik teşhisi koydu ve yine sıkı bir kontrolle sağlığım hiç bir zarar görmeden beni kurtardı. Şimdi ise sezgin beyin tedavisiyle olan kızım 2 aylık oldu. Çok dikkatli, teşhisleri doğru, aileden biri gibi güvenilir bir doktor... bizede aile ortamı gibi sunduğu sıcaklık için, dış gebelikten kurtardığı için, en önemliside kızım için sonsuz teşekkürlerimi sunarım...

 • Sezeryan sonrasında ağrım kalmadı.İz kalmasından da çok korktum ama öyle bir sıkıntımda olmadı.öncelik sağlık ama estetik durmasıda çok önemliydi.Teşekkürler Sezgin Bey.

 • H

  Teşhisinde ve tedavi yönteminde oldukça başarılı.Mesleğine ve hastasına değer veren bir hekim.emeğinize sağlık

 • C

  Bir çok doktoru denedikten sonra umutsuz bir şekilde Sezgin Beye gittik. Öğretmenlere taş çıkaracak şekilde tedavi sürecimizi,neler yapmamız gerektiğini ,sonuçlarının neler olacağını anlattı.Tedavi sürecimizde en büyük destekçimiz oldu. Zor ve riskli ameliyatlarda gözüm kapalı gideceğim tek hekim.

 • F

  degerlerinizi onemsedigini hissettiren, çok ilgili ve bilgisi ile güven veren bir hekim , şiddetle tavsiye edilir ( hamileliğin 5. Ayında doktorunun üç gun onceki dusuk riski ile ilgili durumu unutacak kadar ilgisizligi nedeni ile hekim degistirmek zorunda kalan ve sezgin bey ile kontrolleri devam eden biri olarak....)

 • Düzensiz regl sorunum dogru tedaviyle düzgün yol aldı.Yaklaşık 2.5 yıldan beri hiç bir sıkıntım yok.Çok iyimser ve güvenilir bir doktor.Başarılar dilerim.

 • Sezgın bey işini çok iyi yapan bir doktor.3 gebelik ile 4 cocuk sahibi oldum Gebeliklerim süresince tüm şikayetlerime sıkılmadan ve sabırla bana destek olduğu için kendisine minnettarım.3 doğumumda sezeryanla gercekleşti.Sezgin beyin sayesinde 3. sü de ikiz gebelik olmasına rağmen hiç bir sıkıntı yaşamadım.Mesleğinde başarılarının devamını dilerim.

 • Dr.sezgin bey`e selam.benim üç kızımı sağlıklı bir şekilde kucağıma verdi.ona sonsuz teşekkürler.iyi,kibar ve başarılı bir doktor bütün bayanlara tavsiye ederim.sezeryanlarımdan memnunum,sevgiler.

 • Slm bundan 6 yıl önce tanıdım Sezgin Sönmez'i. Ve iyi ki tanımışım.Antep'e geldiğimde tavsiye üzerine gittim.Ben ki kolaylıkla bir dr. beğenmem,verfmiş olduğu ilaçları inceler araştıtır ona göre kullanırdım ama Sezgin Bey'e gözüm kapalı bir şekilde güvenirim verdiği ilaçları da sorgulamam bence alanında en iyilerden.Tedavilerinden çok memnunum üstelik hastalarıyla da gayet iyi ilgileniyor,şikayetlerini dikkatli bir şekilde dinliyor. Bence Antep'te görev yapan en iyi doktor. HERKESE TAVSİYE EDERİM

 • iki hamileliyim boyunca sezgin beye tedavi oldum konturollerimi sezgin bey takip etti.dogumumun birini sezeryan dogumla sezginbey gerçekleştirdi.ve çok memnun kaldım.ikinci dogumumu sezginbeyin şehir dışında olması nedeniyle başka bi doktor yaptı ve memnun kalmadım.şimdi hala hangi hastaneye gitse bende oraya gidiyorum.sezgin bey iyi ve ilgili bi doktor.tavsiye ederim.

 • İlgili,nazik,pratik,soğukkanlı ve çok başarılı bir hekim

 • kibar, ilgili;deneyim ve bilgisine güvendiğim başarılı bir uzman