Son 30 gün içerisinde 664 profil ziyareti var

Adres

Huzurevleri Mahallesi Alpaslan Türkeş Bulvarı girişi Egemen Apt. K:1 (Adana Anadolu Lisesi Karşısı) Çukurova, Adana
ZÜMRA Psikolojik Danışmanlık Merkezi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı

Randevu

Özgeçmiş

Hakkımda

Psikolog Sıla Sönmez,Girne Amerikan Üniversitesinde burslu olarak Psikoloji (İngilizce) eğitim almıştır.Kendi kliniğinde hizmet vermektedir.


Tedavi edilen hastalıklar

 • Cinsel Terapi Danışmanlığı
 • Depresyon
 • Aile İçi İletişim Sorunları
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Girne American University Psychology


Bilinen diller

İngilizce

Hizmetler

Randevu


Huzurevleri Mahallesi Alpaslan Türkeş Bulvarı girişi Egemen Apt. K:1 (Adana Anadolu Lisesi Karşısı) Çukurova, Adana

ZÜMRA Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
47 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
S
Konum: ZÜMRA Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Biz eşimle 2 yıldır evliyiz ama, uzun yıllardır beraberiz. Ağır şeyler yaşadık evliliğe karşı artık bakış açımız değişmişti ve yapamıyorduk. Boşanma aşamasına geldik ve tam bitti derken tesadüf bi arkadaş tavsiyesiyle Sıla Hanımı buldum ve tanıştık.Tam umutlarımızın tükendiği,bitti değimiz zamanda bize ilaç gibi geldi ve yeniden doğduk.Sıla Hanım sayesinde hayatımız düzene girdi.Terapilere artık koşa koşa gider olduk çünkü bize gerçekten çok iyi geliyor. İyiki tanıdık Sizi. Önce mükemmel bi eş,sonra mükemmel bi anne baba olmak dileğiyle.


E
Konum: ZÜMRA Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Öncelikle sıla hanıma teşekkürlerimi paylaşmak istiyorum. Ben kardeşim için bir doktor ararken sıla hanımı buldum. Burdaki yorumları okuyup kardeşimi götürdüm. Kardeşim çok sinirli,kırıp döken,hayattan beklentisi olmayan, kendini sevmeyen ve 0 güveni olan,ölmek isteyen bir gençken şimdi ise baya bir düzelen kaybettik derken yeniden doğan bir birey oldu.hepsi sıla hanım sayesinde ve bu değişim sadece 1.5 ayda gerçekleşti.en önemliside ilaç asla kullanmadan sadece konuşarak bu başarıyı elde ettik.tabi devam ediyoruz ama gözle gürülür şekilde değişime ailem ben şahidiz. Sıla hanımdan Allah razı olsun. Bir genci hayata geri döndürdü.evimize huzur geldi sayesinde.demem o ki hiçbirşey imkansız değil sıla hanımı herkese tavsiye ederim işinde çok başarılı güler yüzlü sizi dinleyen bir doktor.


B
Konum: ZÜMRA Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Merhaba.Sıla Hanıma öncelikle teşekkür etmek istiyorum 4 aydır kendisinin danışanıyım ağır depresyon geçirdim birtakım düşünce bozukluklarım vardı alınganlık,şüphecilik gibi;sayesinde bu düşünce bozukluklarının çoğundan kurtuldum.Kendisi çok güleryüzlü ve anlayışlı bir psikolog.Hala tedavi sürecindeyim ancak başlangıçla şu anki halim arasında dağlar kadar fark var.Kendisinin söylediği en basit bir söz bile hayatımı çok güzel bir yönde etkiliyor.Sizin de benzer sorunlarınız varsa kendisini ısrarla öneriyorum.Tedavim tamamlandığında da buraya tekrar görüşlerimi yazacağım.


J
Konum: ZÜMRA Psikolojik Danışmanlık Merkezi Vajinismus

Aslında çok fazla internet üzerinden biryerlere yorum yapan biri değilim ama faydalanmak insanlar için yazacağım.Biz yurtdışından geldik eşimle.Evlenmiştik fakat ilk gece çeşitli sebeplerden kötü geçti ve bende hastalık oluştu.Kadın doğum gittik önce fakat psikolojik olduğu söylediler.Sıla hanımı duyduk yardım için gittik.Klinik çok huzurlu kendisi çok kibar zaten.4 kere gittik.Çok büyük birşey bu kadar süre kısa zaman.Ödevler hemen işe yaradı doktorumuza sonsuz teşekkürler.Yeni bir hayat verdi


P
Konum: ZÜMRA Psikolojik Danışmanlık Merkezi Kızımın uyku ve takıntı problemi

Merhaba. Yazıma başlamadan önce sevgili hocamız sıla hanıma tesekkürlerimi iletiyorum. Sadece bir doktor olarak degil aynı zamanda bir insan olarak da bu dünyada var olduğu için minnettarız. Biz sıla hocamızı liseye giden kızımın gece korkudan uyuyamaması ve kontrol etme takıntıları olduğu için ziyaret ettik.2 defa görüştük ne takıntı ne korku kalmadı.Sıla hanım hala takipte ve iyi gidiyoruz.Bana başkası dese sorunlarımızı bu kadar kısa zamanda aşacaktık inanmazdım. Sıla hanım gercekten cok bilgili çocuklarla iletişimi çok güzel. Kızım bayılıyor kendisine. Adanada olmasa bile yine giderdik doğru bir uzmanı bulunca asla kaybetmem.İyi ki varsınız hocam sizi seviyoruz.


Konum: ZÜMRA Psikolojik Danışmanlık Merkezi Kaygi bozukluğu

İlaç alerjim vardi.gun gectikce yedigim seylerin de bana alerji yapacağini dusunmeye basladim ve aylarca korkarak ve kaygi halinde beslendim taki sıla hanimi taniyana kadar.daha ilk seyansda etkisini gorup kaygili dusuncelerimi uzerimden attim.keske bu kadar beklemeseydim dedim.6 ay aç gezdim cocuklarima bile ilac verip yemek yediremiyorm.su an cok sansli oldugumu dusunuyorum. Sila hanim sanki sihirli değneğiyle dokundu.dusunmeden gidebilirsiniz..


P
Konum: ZÜMRA Psikolojik Danışmanlık Merkezi Takıntılarım

Benim lise yıllarımdan beri anlam veremediğim takıntılarım vardı.Garip düşünceler geliyordu aklıma ve anlamsız hareketler yapıyordum yapmazsam kötü birşey olacak diye düşünüyordum.Yıllardır gitmediğimiz doktor kalmadı çok zor iyilesirsin dediler.En son eşimden boşandım o kadar söyleyebilirim.İnternetten araştırmaya başladım Sıla hanımın yorumlarına baktım herkes çok güzel şeyler yazmıştı bir denemek istedim hiç gücüm de kalmamıştı.Randevu aldım gittim çok pozitif asla egolu soğuk biri değil çok mütevazı.Benden hikayemi dinleyip ben sizi tedavi ederim dedi ve 4 kez gittim şu an yazarken bile inanamıyorum iyilestim.Yeni bir hayata başlayacağım sayesinde.Bu hastalığı ancak yaşayanlar bilir ölüm düşüncesi bile bazen daha iyi geliyordu.Sıla hanıma kim giderse benim gibi minnettar olup çıkacaktır yanından eminim.


A

Ben 1 yılı aşkın süredir kendisine düzenli olarak sürekli gidiyorum. Önce tek danışanıydım ama ardından eşimle birlikte çift terapisi olarak başladık. Ben her kendisinin yanından çıktığımda çok memnun olarak ayrılıyorum.Kendimi mutlu hissederek ayrılıyorum.Eşimle olan ilişkimde de söylediği tavsiyelerle birbirimize olan bakış açımızı değiştirmemize neden oldu. Sayesinde hem ruhsal anlamda, hem de cinsel anlamda birçok aşamayı kaydettik. Kendisine şükranlarımı iletiyorum.Çok sıcakkanlı birisi, çok güleryüzlü, gerçekten işine hakim olduğuna inanıyorum. Ben kendisinin yanındayken vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorum.Şiddetle herkese tavsiye ediyorum. Ben çok memnun kaldım,hayatım düzene girdi.


G

Sıla Hanım'a internet üzerinden araştırıp gelmiştim ve çok da memnun kaldım.Gayet ilgili,güleryüzlü, çözüm odaklı yaklaşıyor danışanına.Hala da devam ediyorum.Çok memnunum.Kendisiyle görüştükten sonra daha mutlu olduğumu ve olaylara daha farklı baktığımı kesfettim.Bana hep telkinlerde bulundu.O bir haftayı Sıla Hanım'ı dinleyerek, güzel geçirmiştim.Çok anlayışlı davranıyor ve sanki bir arkadaşınızla sohbet ediyor gibi tavırları, ilgisi ve alakası güzeldi. Ön yargılı bir insan değil.Gayet güzel geçiyor.Danışmak isteyenlere de tavsiye ederim kendisini.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Psikolog Sıla Sönmez,Girne Amerikan Üniversitesinde burslu olarak Psikoloji (İngilizce) eğitim almıştır.Kendi kliniğinde hizmet vermektedir.


Tedavi edilen hastalıklar

 • Cinsel Terapi Danışmanlığı
 • Depresyon
 • Aile İçi İletişim Sorunları
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Girne American University Psychology

Deneyimler

 • Ekrem Tok Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi
 • 24+4 Psikolojik Danışmanlık Merkezi
 • Masal Dünyası Anaokulu
Tümünü göster


Bilinen diller

İngilizce