Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Websitem: www.sinanekici.com;
Tüm sigorta ve bankalarla anlaşmamız (ayakta ve yatarak tedavilerde) vardır.

Prof. Dr. Sinan Ekici, kendi muayenehanesinde hizmet…
daha fazla

 • Varikosel Hastalığı

  Merhaba,
  24Yaşındayım yaklaşık 1bucuk sene önce muane oldugumda telkitler sonucu varikosel hastalığım oldugu ortaya çıktı bukadar zamandır böyle geziyorum ağrılarım artmaya başladı başka bi rahatsızlığım yok şuan böyle devam ederse kısırlık harici başka problemlerde oluşabilir mi ?

  VERILEN YANIT:

  Varikosel ağrı ve kısırlık nedenidir. Mutlaka tedavi olmanızı öneririm. Detayli bilgi için websiteme bakabilirsiniz. Sinan Ekici olarak internetten arastirabilirsiniz.

 • hastanın kreatin ve bun seviyesi yüksek 14 kasımda bypas oldu 8 aralık tahlilleri kreatin 1.41 bun : 35 ameliyat önceside de yüksekti ne yapmam gerektiği konusunda bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler.

  VERILEN YANIT:

  Nefroloji uzmanına gidiniz

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Websitem: www.sinanekici.com;
  Tüm sigorta ve bankalarla anlaşmamız (ayakta ve yatarak tedavilerde) vardır.

  Prof. Dr. Sinan Ekici, kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Hastalıklar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
4 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Maltepe unuversitesinde gorup gorebilecgim en iyi doktorlardan birisir kendisi abimin bir ooerasyonunu yapip gayet de basarili sonuc verince ailecek cok mutlu olduk ve tekrar tekrar kendisinie nekadar tessekur etsek azdir

 • gerek beyefendiliği gerekse işindeki başarıları ile bu kadar mütevazi bir hekimle bizi tanıştıran prof.Haydar Sur a ve ,değerli doktorumuz Sinan Ekici ye teşekkür ediyor branşla ilgili sorunu olan tüm hastalara ısrarla tavsiye ediyoruz..

 • Sayın Sinan Ekici Babam' ın TUR yöntemi ile prostat ameliyatını gerçekleştirdi. İlk görüşme sırasında bize net ve anlaşılır bir şekilde son durumu, neden ameliyat yapması gerektiğini ve ne yapacağını anlattı. Ciddi, az ve öz konuşan, anlayışlı bir doktor. Başarılı, rahat bir ameliyat ve sonrasında sorunsuz bir nekahat dönemi geçirdik. Kendisine buradan teşekkür etmek istedik. İlhami, Anıl ve Erdem Ergün.

 • Sayın hocam Prof.Dr.Sinan Ekici beyefendiye, hem insani hem de mesleki anlamdaki yaklaşımlarından dolayı saygılarımı sunarım. Hocamızın o müthiş yetenekli elleri ile, yıllardır değişik birçok hastane.ve hekimle tedavisini yaptıramadığım rahatsızlığımı, kısa sürede ve hiçbir sorun çıkmadan sonuçlandırması bir mucize.