MEMNUN OLMAMA

MRB HOCAM 7 AYLIK NİŞANLIYIM AMA SÜREKLİ BİRİLERİNİN YANINDA TARTIŞIYORUZ SÜREKLİ İÇİMDE GÜVENSİZLİK KAYGISI VAR VE BEN BUNU ATAMIYORUM ÜSTÜMDEN MEMNUN OLMUYORUM HİÇBİR ŞEKİLDE NE YAPMAM LAZIM ACİL YARDIM...

İYİ GÜNLER. NİŞANLILIK DÖNEMİ ÇİFTLERİN EVLİLİĞE HAZIRLANDIĞI, HAYATTAN BEKLENTİLERİNİ KARŞILIKLI OLARAK KONUŞUP KARARLAŞTIĞI, BİRBİRİNİ VE AİLELERİ DAHA İYİ TANIDIĞI BİR DÖNEM OLMALIDIR. ANCAK ÜLKEMİZDE DAHA ÇOK DÜĞÜN HAZIRLIKLARI VE AİLELER ARASI SÜRTÜŞMELERLE GEÇMEKTEDİR VE ÇİFTLER BİRÇOK SORUNUN ÇÖZÜMÜNÜ EVLENDİKTEN SONRAYA ERTELEMEKTEDİR. BUGÜN YURTDIŞINDA BİRÇOK ÇİFT EVLİLİK ÖNCESİ DANIŞMANLIK ALMAKTA VE KARARLARINI BUNA GÖRE VERMEKTEDİR. ÖNERİM NİŞANLINIZLA HİSSETTİKLERİNİ AÇIKÇA KONUŞMANIZ VE EĞER ORTAKLAŞA AŞAMIYORSANIZ BİR UZMANDAN YARDIM ALMANIZDIR. GEÇMİŞ OLSUN.

Prof. Dr. Haluk Savaş
Prof. Dr. Haluk Savaş Psikiyatri Gaziantep
Salı ve Cuma günleri saat 21.00 ile 22.00 arası muayenehanemi arayarak direkt benimle görüşebilir ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Benimle daha ayrıntılı görüşüp muayene olmak isterseniz randevu alarak muayenehame gelebilirsiniz. Eğer Gaziantep'te yaşamıyorsanız online terapi ile internet üzerinden görüşebiliriz. Geçmiş olsun..

Merhaba
Bir aile danışmanından yardım almanızı tavsiye ederim.

Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Başka bir soru sorun!

Bu içerik çok kısa. Sorunuz en az __LIMIT__ karakter uzunluğunda veya daha fazla olmalıdır.

Soru sormak istediğiniz doktorun tıbbi uzmanlık alanını seçin

Sorunuzu doktorunuza gönderebilmek için lütfen yerleşim yeri bilgilerinizi giriniz.