Uyku apnesi

Sayın hocam ben yıllardır uyku apnesi çekiyorum burnumdan ameliyat oldu m ancak uyku esnasında burun kanatları da gevşediğinden ayrıca buna birde dil geriye doğru gittiğinden den uykudan çok kötü durumda kalkıyorum adeta uyku uyumak istemiyorum ancak geçenlerde uyku apnesi çene bandı Inter tek gördüm onun üzerine ben kendim çene bandı yaptım uykudan bir nebze iyi kalktım sizin bu konuda yapabileceğiniz bir şey varmı 47 yaşındayım burun ameliyatı mı ben şahsen yeterli görmedim 105 kilo yum kilo veremiyorum sizinde dediğiniz gibi sağlıklı uyku alamıyorum şeker riski de çıkıyor üç aylık şeker 6.1 çıktı doktor bana şeker hastalığı na adaysınız dedi ne yapabiliriz sayın hocam .Çıkmaz bir döngü nün içindeyim uykudan boğazım dilim kurumuş bir şekilde kalkıyorum oksijen tedavisi görsem zayıflar mıyım bu kısır döngü yüksek nasıl kırrarız hocam saygılar.

VERILEN YANIT:

tüm uyku hastalıkları gibi sizin durumunuzun da mutlaka bir tedavisi vardır. Oksijen yerine CPAP cihazını neden aklınıza getirmiyorsunuz. Ancak tedavi kişiye özeldir ve sizin durumunuza en uygun tedaviyi bulmak mümkündür.

Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Başka bir soru sorun!

Sorunuz

Bu içerik çok kısa. Sorunuz en az __LIMIT__ karakter uzunluğunda veya daha fazla olmalıdır.

Sorunuz bu web sayfasında yayınlanacaktır. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi iletmeyiniz. İnternet, bir doktorun sağladığı tıbbi bakımın yerine geçemez.

Soru ekleyin

Sorunuzu gönderebilmek için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurarak soru ekleyin butonuna tıklayınız.

Soru sormak istediğiniz doktorun tıbbi uzmanlık alanını seçin

Sorunuzu doktorunuza gönderebilmek için lütfen yerleşim yeri bilgilerinizi giriniz.

Sağlığınız hakkında endişeli misiniz?

Doktorlarımıza ve uzmanlarımıza bir soru gönderin ve hızlı bir yanıt alın!

Pen-iconCreated with Sketch. Sorunuzu sorun