Süheyla Apaydın, Nefroloji Üsküdar

Prof. Dr. Süheyla Apaydın

Nefroloji

5 görüş

Kaydet


Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
5 görüş

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Böbrek nakli ve takibi

Prof. Dr. Süheyla Apaydın hanım efendiyi Haydarpaşa Numune Hastanesinde Tanıdım, Mesleğine ve Hastalarına değer veren nadir İnsanlardan biridir.Sabahları polikliniğe ilk gelen doktorlardan biri olup ,gördüğü hastayı ve hastayla alakalı her türlü bilgileri hatırlayan müthiş biridir.Nakil ve nakilden önce kendisinin takibi altındaydım.Hatalarına kendi şahsi telefonunu veren ve alakadar olan Mütevazi bir kişiliğe sahip olan Süheyla hanıma Buradan teşekkür etmeyi bir borç ve görev bilirim. şimdi Bakırköy devlet hastanesinde olup İleri ki dönemlerde kendisiyle irtibata geçeceği inşallah.


D

ben deniz conkun annesiyim ben karşılaştıgım en sade ve çok saygıdeger bir kişilige sahip bir insan cerrahpaşadan tanıyordum daha önceki dr.lale sever hanım bizi yönlendirmişti daha sonra cerrahpaşadan ayrıdıgı için kendi ile bagımız kesilmişti sonra kendisini buldugumda inan çok mutlu oldum


O

Doktorumuz çok iyidir biz ondan razıyız.Cerrahpaşadan tanışıyoruz onun hastasıydık.diyaliz nakil ve nakil sonrası poliklinik tedavilerinde hep bizim doktorumuz oldu Allah ondan razı olsun.


H

Suheyla hocayi simdi vefat eden abim sayesinde tanidim.abiminde doktoruydu muthis bir doktordur kendisi kendisini anlatmaya kelimeler yetmez herkes tarafindan cok sevilen birisidir gercekten cok olagan ustu bir hafizasi var.suheyla hn gibileri kolay yetismiyor.Allah suheyla hn saglikli ve uzun omurler versin.cerrahpasanin buyuk kaybi oldu gercekten cok uzucu...


S

Süheyla Hanım'ı ben Cerrahpaşa transplantasyondan biliyorum, onun hastasıydım. Şöyle soyleyeyim. Onun kadar herkese aynı davranan, hastabakıcılar ve hastalar tarafından sayılan, dolayısyla sevilen bir doktor gormedim. Hastasına sizli konuşur, birçoğu gibi senli konuşup küçümsemez. Çarşaflı kadına da aynı davranır, zengin birine de.Müthiş bir hafızası vardır, sizin secerenizi sizden iyi bilir ve ona müthiş guvenirsiniz. Kendisini hala cerrahpaşada arıyor ve sık sık adını anıyoruz. Hastanenin büyük kaybı oldu.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar