Tahmini yanıtlama süresi:

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

7 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
O
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Antalya Yaşam Hastanesi Diğer

Ani safra kesesi ağrısı ile hastaneye yattım.Çok hızlı tespit sonucunda duvar kalınlığı sebebi ile zor bir operasyonu labroskopik yöntemle Süleyman bey başarılı bir şekilde tamamladı. Herşey için teşekkür ederim.


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Antalya Yaşam Hastanesi Safra kesesi ameliyatı

2019 Ekim ayında eşimin safra kesesi ameliyatını yaptı. İletişimi çok iyi, hastayı yeteri kadar bilgilendiren ve güven veren, işinin ehli bir doktor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Antalya Yaşam Hastanesi Küçük Cerrahiler

Bugün birkaç lipoma(yağ bezesi) şikayetimden dolayı Süleyman hocamızı ziyaret ettim ve kendi isteğimle cerrahi bir müdahale gerçekleşmesini rica ettim.İlgisi,samimi kişiliği,bilgi ve tecrübesi ile yanılmadığımı ve doğru bir karar aldığımı fazlası ile hissettirdi.Muhteşem bir hekim ve kişilikli bir kişi teşekkürler


R
Doğrulanmış kullanıcı

Süleyman Hocama 2014 yılında safra kesesi ağrısı şikayetiyle başvurdum. Öncelikle ilgisi, alakası, babacan tavrı kesinlikle takdire şayan. Hastanede yatarken gastrolog doktorun antibiyotik verip vermediğine kadar ilgilendi sağolsun. Beni, içi 7 adet safra taşı dolmuş ve iltihap bağlamış safra kesesinden sağ salim kurtardı. Ne kadar teşekkür etsem azdır.


S
Doğrulanmış kullanıcı

Dünya iyisi, işini laiki ile yapan,hatta başka rahatsızlığınız varsa onun içinde ayrıca bilgi veren, yönlendiren tatlı, ilgili melek doktorumm benimmm...


Ş

DOKTORUMUZ İYİ İLGİLİ KİBAR BEN MENNUN KALDIM TEŞEKKÜR EDERİM....MAMAGROFİ İÇİN GELMİŞTİM BENİ MUANE ETTİ VE BEN ÇOK KORKUYORDUM DİKKATLİCE ANLATTI YÖNLENDİRDİ BİLEK AGRIM VARDI ONUN İÇİNDE YARDIMCI OLDU SIRT AĞRIM VARDI MESLEKİ HASTALIK OLDUĞUNU YAPACAK BİR ŞEY OLMADIĞINI ANLATTI GERÇİ BENDE BİLİYORDUM AMA OLSUN..


A

ben hanımın safra kesesini aldırdım hanım çok memnun kaldı hastasıyla çok iyi ilgileniyor


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgili aramalar