Dr. Öğr. Üyesi

Süleyman Taş verifiedCreated with Sketch.

Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi, El cerrahisi, Ağız yüz ve çene cerrahisi

İletişim Bilgileri

 • Süleyman Taş Muayenehanesi

  Teşvikiye Mahallesi Hakkı Yeten Caddesi No:11 Terrace Fulya Center 1 d:97, İstanbul

  Sigorta/Ödeme: Allianz Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Axa Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Ergo Sigorta, Ray Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Güneş Sigorta Daha fazla (4)


En Güncel Görüş

 • M
  Konum: Süleyman Taş MuayenehanesiHizmet: Burun Estetiği

  Hekimliğiyle, güncel bilimi takip etmesi ve sürekli katkıda bulunmasyla kendini dünyaya ıspatlamış çok kaliteli bir Dr. ve harika çalışma arkadaşları ile hiç tereddüt etmeden kendinizi teslim edebileceğiniz bir klinik. Op. Dr. Süleyman Taş'ın diğer bir örneği olmayan atravmatik metodla yaptığı ameliyat sonrasında çok kısa sürede hayatınıza bambaşka biri olarak devam edeceğinizi garanti edebilirim. İkinci ameliyatım olması ve ilk ameliyatımın sonuçlarının berbat olması sebebiyle "İyiki" tanıdım, tedavi oldum dediğim muhteşem bir insan. Kliniğe girdiğiniz andan ameliyat sonrasına kadar güleryüzünü esirgemeyen bir çalışma ekibi. Kelimelerle ifade etmek zor sanırım. Şiddetle tavsiye edilir!!!!

 • Hakkımda

  Hakkımda

  2008 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (ÇAPA)’ den mezun olarak Tıp Doktoru ünvanını aldı. Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı.

  2012 yılında yurtdışına fellowship olarak giden Dr.Taş, Belçika’da Gent Üniversitesi ,Coupure Centrum ve St.Lucas Ziekenhuis Hospital' da estetik cerrahi, meme cerrahisi, mikrocerrahi ve cinsiyet değiştirme üzerine birçok ameliyata bulundu.

  2013 yılında mikrocerrahi alanındaki ‘Sıçan Kasık Ada Flebi Sekonder Venöz İskemi Modelinde Allopurinol, Siklosporin-A ve Deferoksamin’ in Tek ve Kombine Kullanımlarının İskemik Hasara Etkisi’ isimli tezini sunarak Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ihtisasını tamamlayıp Uzman Doktor ünvanını aldı.

  Dr.Taş, Yüz Gençleştirme Cerrahisi ve Mikrocerrahi üzerine 2 kitabın çevirisinde katkıda bulunmuştur. (Fasial Plastik Cerrahi-Temel Rehber. Bölüm 6: Anti-Aging ve Mikrovasküler Cerrahi Atlası-Anatomi ve Operatif Teknikler BölümVI: Uyluk Bölgesi).

  European Association of Societies of Aesthetic Plastic Surgery (EASAPS) ın yayın organı olan ‘Aesthetic Plastic Surgery’ dergisinde hakemlik, 'Plastic and Aesthetic Research' dergisinde ise editörlük yapmaktadır.

  Mesleğine, Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümde, Uzman Doktor olarak devam etti.

  Türk ve Avrupa Plastik Cerrahi Derneklerine üye olan Dr.Taş, şu an İstanbul Medical Park Hastaneler Grubunda devam etmektedir.

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  23 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • M
   Konum: Süleyman Taş MuayenehanesiHizmet: Burun Estetiği

   Hekimliğiyle, güncel bilimi takip etmesi ve sürekli katkıda bulunmasyla kendini dünyaya ıspatlamış çok kaliteli bir Dr. ve harika çalışma arkadaşları ile hiç tereddüt etmeden kendinizi teslim edebileceğiniz bir klinik. Op. Dr. Süleyman Taş'ın diğer bir örneği olmayan atravmatik metodla yaptığı ameliyat sonrasında çok kısa sürede hayatınıza bambaşka biri olarak devam edeceğinizi garanti edebilirim. İkinci ameliyatım olması ve ilk ameliyatımın sonuçlarının berbat olması sebebiyle "İyiki" tanıdım, tedavi oldum dediğim muhteşem bir insan. Kliniğe girdiğiniz andan ameliyat sonrasına kadar güleryüzünü esirgemeyen bir çalışma ekibi. Kelimelerle ifade etmek zor sanırım. Şiddetle tavsiye edilir!!!!

  • 1
   Konum: Süleyman Taş MuayenehanesiHizmet: Burun Estetiği

   4 ay önce Süleyman beye burun ameliyatı oldum. Şuan ki halimden çok çok çok mennunum. Ameliyat öncesinde ve sonrasında hiç bir sorun yaşamadım. Süleyman beyin oluşturduğu güven ve sihirli parmakları sayesinde doğal güzelliğime kavuştuğum için çok mutluyum. Burun estetiği olmak isteyen fakat cesaret edemeyen herkesin gidip tanışması gereken muhteşem bir doktor. Başarılarının devamını dilerim.
   Her şey için tekrardan teşekkürler sevgili doktorum.

  • Ş

   Ben kendisinin ününü duyup, İstanbuldan Rizeye gidip ameliyat olanlardanım. Hem meme protezi hem de burun estetiği aynı seansta oldum. Gerçekten muhteşemdi. Zaten Rize'de herkes Muhteşem Süleyman diyordu ona  Burunda zar altı teknik ile kapalı ameliyat yapıyor, ben beraberinde meme protezi de olmuştum. Herkes 2 ameliyatı bir arada olma zorlanırsın dedi ama işini iyi yapan birinde bence bir önemi yok :) 3.gün çarşıda gezmeye, 7 gün de çalışmaya başlamıştım. Ateli aldığı gün tekrar bant uygulayacak sanmıştım çünkü bütün doktorlar öyle yapıyor, 1 hafta da bant uyguluyorlar. Ama doktor bey atelimi aldı, başka hiçbir şey uygulamadı. Masaj falan da vermedi. Sordum, hocam herkes böyle diyordu, masaj yapayım mı ya da bant uygulamak gerekmiyor mu diye? Ama Doktor bey verdiği cevap gerçekten çok iyidi. Şişlik, morluk fazla olunca hasta yüzüne bakıp bunalıma girmesin, böylece doktoruda ikide bir arayıp rahatsız etmesin diye yapılıyormuş, masaj da şişlikler hızlı insin diye ama doktor bey de böyle şeyler olmadığı için ihtiyaç duymuyorum dedi. Gerçekten hiç şiş ve mor değildim, burnumda kapalı teknik ile yapıldığı için şekli 2. ay tamamen oturdu. Herşey gerçekten muhteşemdi  Şimdi İstanbula gelmiş, çok sevindimmmmm.

  • D

   Ben 1 mayıs da hocamıza burun ameliyatı oldum. Ameliyatım çok güzel geçti. Ameliyattan sonra doktor bey gelip bana nasıl geçtiğini ne yapacağımı anlattı sonra duydum ki 1 saat sonra tekrar ameliyata girmiş kolu kopan birinin kolunu sabaha kadar dikmiş. Sabah o hali ile yine yanıma gelip nasılım diye baktı ya bence başka bir şey anlatmama gerek yok. Sonucu da nasıl olduğumu da ona nekadar minnettar olduğumu da tahmin etmişsinizdir.

  • A

   Kulaklarımın kepçeliğinden ne saçımı toplardım ne de saçlarımla kulaklarımı kapatabilirdim. Sayın hocam geliştirdiği teknik ile beni bu sorundan kurtardı. Çok mutluyum, topuz yapabilmek ne kadar güzel bir şeymiş resmen beynime gelen oksijen miktarı arttı :)

  • D

   Çocukluğumdan beri göğüslerimin küçüklüğünden utanıp denemediğim yol kalmamışken ameliyat korkum yüzünden hep ertelediğim bu durum, Süleyman Hocam ile yaptığımız ilk görüşme sonucu ne kadar yersiz olduğunu anladım. Operasyon sonrasını o kadar güzel anlattı ki, herşey dediği şekilde gelişti. Şuan çok mutluyum ve beni gören arkadaşlarım aynı şekilde sıraya girdiler. Seviyoruz seni hocammmm :)

  • G

   2 yıl önce KBB doktoruna ameliyat oldum. Ama ameliyattan sonra ne nefes alabildim nede şeklini beğendim. Birkaç doktora gittim ama hiçbiri beni riskinden dolayı ameliyat etmek istemedi. İçerisinin çok dağıldığını, toplanmasının zor olduğunu söylediler. Daha sonra Dr.Süleyman Bey’in namını duyup ona gittim. Bana herşeyi, yapılabilecekleri anlattı. İnanılmaz bir güven duydum ve ameliyatımı oldum. Şuan nefes alıyorsam ve aynaya bakıp tebessüm ediyorsam Süleyman Bey sayesindedir. Size minnettarım.

  • E

   Yalnızca görünümümü değil, ruhumu da iyileştiren, artık hayatımda çok değerli ve önemli bir yere sahip, aklına ve kişiliğine saygı duyduğum yegane insan Süleyman Taş'a çok teşekkür ediyorum. Benim burun estetiği operasyonuna karar vermemdeki en önemli faktör doktoruma güvenmemdir. Kendisi güvenimi boşa çıkarmadı, istediğim gibi doğal bir buruna sahip oldum. Beni en çok mutlu edende çevremdekilerin burnuma estetik yapıldığının farkında bile olmamaları, eskisinden daha güzel göründüğümü söylemeleri :) En önemlisi ben kendimi aynaya bakınca çok iyi hissediyor olmamdır. Operasyonun üzerinden iki hafta geçti ve kendimi çok iyi hissediyorum, rahat nefes alabiliyorum. İyileşme sürecim o kadar hızlıydı ki 10. günümde gayet rahat bir şekilde işe başladım. Burun estetiği yaptırmak isteyipte endişe ve çekinceleri olanlara sesleniyorum; Süleyman beyi şiddetle tavsiye ediyorum. Zaten kendisiyle iletişime geçince, operasyon öncesi ön görüşme ve sonrasında gösterdiği özen ve ilgiden anlayacaksınız. Doktoruma başarılara, ödüllere doymayın diyorum :) Sie sind mein Held...

  • B

   1 yıl önce Süleyman hocama burun ameliyatı oldum. Ama hocam sanki sadece burnumu yapmadı, beni baştan yarattı. Ona ne kadar çok teşekkür etsem azdır. Yüzümdeki tüm kusurlar gitti resmen, gülüşüm bile değişti. Etrafımdaki insanların hiçbiri burnumu yaptırdığı anlamıyor, çok doğal ve estetik bir görünüme sahip. Dahası herkes sana gülmek çok yakışıyor diyor. Beni ben her gülüşümde sizi anıyorum ve size dua ediyorum hocam. Çok teşekkür ederim. Umarım, hep burada kalırsınız. Duydum ki zorunlu hizmetiniz bitince yurt dışına gidecekmişsiniz. Bizim sülale sırada hocam, rize malum :) hepsi sizden gün bekliyor. Sizin de 6 aylık ameliyat listeniz doluymuş sanırım. Allah yardımcınız olsun. Ama bu yoğunluğa rağmen her işinizi güzel yapıyorsunuz. Biz Rizeliler bir doktoru sevdik mi sonuna kadar severiz ve hep arkanızdayız hocam.

  • O

   Öncelikle 1 ay önce olduğum burun ameliyatı için Süleyman hocama teşekkür ediyorum.Ameliyattan sonra burnumda en ufak bozukluk ve dikiş izi olmadı artık çok rahat nefes alabiliyorum ve hiç ameliyat olmamış gibi burnum çok güzel ve doğal duruyor Süleyman hocam sayesinde kusursuz bir ameliyat oldum. Ameliyattan önce ve sonra benimle ve diğer hastalarıyla çok iyi ilgilendiğini gördüm her şey için Süleyman hocama teşekkür ediyorum.