Dr. Öğr. Üyesi

Süleyman Taş verifiedCreated with Sketch.

Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi, El cerrahisi, Ağız yüz ve çene cerrahisi

İletişim Bilgileri

 • Süleyman Taş Muayenehanesi

  Teşvikiye Mahallesi Hakkı Yeten Caddesi No:11 Terrace Fulya Center 1 d:97, İstanbul

  Sigorta/Ödeme: Allianz Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Axa Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Ergo Sigorta, Ray Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Güneş Sigorta Daha fazla (4)


En Güncel Görüş

 • 1

  4 ay önce Süleyman beye burun ameliyatı oldum. Şuan ki halimden çok çok çok mennunum. Ameliyat öncesinde ve sonrasında hiç bir sorun yaşamadım. Süleyman beyin oluşturduğu güven ve sihirli parmakları sayesinde doğal güzelliğime kavuştuğum için çok mutluyum. Burun estetiği olmak isteyen fakat cesaret edemeyen herkesin gidip tanışması gereken muhteşem bir doktor. Başarılarının devamını dilerim.
  Her şey için tekrardan teşekkürler sevgili doktorum.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • 2008 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (ÇAPA)’ den mezun olarak Tıp Doktoru ünvanını aldı. Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı.

   2012 yılında yurtdışına fellowship olarak giden Dr.Taş, Belçika’da Gent Üniversitesi ,Coupure Centrum ve St.Lucas Ziekenhuis Hospital' da estetik cerrahi, meme cerrahisi, mikrocerrahi ve cinsiyet değiştirme üzerine birçok ameliyata bulundu.

   2013 yılında mikrocerrahi alanındaki ‘Sıçan Kasık Ada Flebi Sekonder Venöz İskemi Modelinde Allopurinol, Siklosporin-A ve Deferoksamin’ in Tek ve Kombine Kullanımlarının İskemik Hasara Etkisi’ isimli tezini sunarak Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ihtisasını tamamlayıp Uzman Doktor ünvanını aldı.

   Dr.Taş, Yüz Gençleştirme Cerrahisi ve Mikrocerrahi üzerine 2 kitabın çevirisinde katkıda bulunmuştur. (Fasial Plastik Cerrahi-Temel Rehber. Bölüm 6: Anti-Aging ve Mikrovasküler Cerrahi Atlası-Anatomi ve Operatif Teknikler BölümVI: Uyluk Bölgesi).

   European Association of Societies of Aesthetic Plastic Surgery (EASAPS) ın yayın organı olan ‘Aesthetic Plastic Surgery’ dergisinde hakemlik, 'Plastic and Aesthetic Research' dergisinde ise editörlük yapmaktadır.

   Mesleğine, Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümde, Uzman Doktor olarak devam etti.

   Türk ve Avrupa Plastik Cerrahi Derneklerine üye olan Dr.Taş, şu an İstanbul Medical Park Hastaneler Grubunda devam etmektedir.

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  22 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • 1

   4 ay önce Süleyman beye burun ameliyatı oldum. Şuan ki halimden çok çok çok mennunum. Ameliyat öncesinde ve sonrasında hiç bir sorun yaşamadım. Süleyman beyin oluşturduğu güven ve sihirli parmakları sayesinde doğal güzelliğime kavuştuğum için çok mutluyum. Burun estetiği olmak isteyen fakat cesaret edemeyen herkesin gidip tanışması gereken muhteşem bir doktor. Başarılarının devamını dilerim.
   Her şey için tekrardan teşekkürler sevgili doktorum.

  • Ş

   Ben kendisinin ününü duyup, İstanbuldan Rizeye gidip ameliyat olanlardanım. Hem meme protezi hem de burun estetiği aynı seansta oldum. Gerçekten muhteşemdi. Zaten Rize'de herkes Muhteşem Süleyman diyordu ona  Burunda zar altı teknik ile kapalı ameliyat yapıyor, ben beraberinde meme protezi de olmuştum. Herkes 2 ameliyatı bir arada olma zorlanırsın dedi ama işini iyi yapan birinde bence bir önemi yok :) 3.gün çarşıda gezmeye, 7 gün de çalışmaya başlamıştım. Ateli aldığı gün tekrar bant uygulayacak sanmıştım çünkü bütün doktorlar öyle yapıyor, 1 hafta da bant uyguluyorlar. Ama doktor bey atelimi aldı, başka hiçbir şey uygulamadı. Masaj falan da vermedi. Sordum, hocam herkes böyle diyordu, masaj yapayım mı ya da bant uygulamak gerekmiyor mu diye? Ama Doktor bey verdiği cevap gerçekten çok iyidi. Şişlik, morluk fazla olunca hasta yüzüne bakıp bunalıma girmesin, böylece doktoruda ikide bir arayıp rahatsız etmesin diye yapılıyormuş, masaj da şişlikler hızlı insin diye ama doktor bey de böyle şeyler olmadığı için ihtiyaç duymuyorum dedi. Gerçekten hiç şiş ve mor değildim, burnumda kapalı teknik ile yapıldığı için şekli 2. ay tamamen oturdu. Herşey gerçekten muhteşemdi  Şimdi İstanbula gelmiş, çok sevindimmmmm.

  • D

   Ben 1 mayıs da hocamıza burun ameliyatı oldum. Ameliyatım çok güzel geçti. Ameliyattan sonra doktor bey gelip bana nasıl geçtiğini ne yapacağımı anlattı sonra duydum ki 1 saat sonra tekrar ameliyata girmiş kolu kopan birinin kolunu sabaha kadar dikmiş. Sabah o hali ile yine yanıma gelip nasılım diye baktı ya bence başka bir şey anlatmama gerek yok. Sonucu da nasıl olduğumu da ona nekadar minnettar olduğumu da tahmin etmişsinizdir.

  • A

   Kulaklarımın kepçeliğinden ne saçımı toplardım ne de saçlarımla kulaklarımı kapatabilirdim. Sayın hocam geliştirdiği teknik ile beni bu sorundan kurtardı. Çok mutluyum, topuz yapabilmek ne kadar güzel bir şeymiş resmen beynime gelen oksijen miktarı arttı :)

  • D

   Çocukluğumdan beri göğüslerimin küçüklüğünden utanıp denemediğim yol kalmamışken ameliyat korkum yüzünden hep ertelediğim bu durum, Süleyman Hocam ile yaptığımız ilk görüşme sonucu ne kadar yersiz olduğunu anladım. Operasyon sonrasını o kadar güzel anlattı ki, herşey dediği şekilde gelişti. Şuan çok mutluyum ve beni gören arkadaşlarım aynı şekilde sıraya girdiler. Seviyoruz seni hocammmm :)

  • G

   2 yıl önce KBB doktoruna ameliyat oldum. Ama ameliyattan sonra ne nefes alabildim nede şeklini beğendim. Birkaç doktora gittim ama hiçbiri beni riskinden dolayı ameliyat etmek istemedi. İçerisinin çok dağıldığını, toplanmasının zor olduğunu söylediler. Daha sonra Dr.Süleyman Bey’in namını duyup ona gittim. Bana herşeyi, yapılabilecekleri anlattı. İnanılmaz bir güven duydum ve ameliyatımı oldum. Şuan nefes alıyorsam ve aynaya bakıp tebessüm ediyorsam Süleyman Bey sayesindedir. Size minnettarım.

  • E

   Yalnızca görünümümü değil, ruhumu da iyileştiren, artık hayatımda çok değerli ve önemli bir yere sahip, aklına ve kişiliğine saygı duyduğum yegane insan Süleyman Taş'a çok teşekkür ediyorum. Benim burun estetiği operasyonuna karar vermemdeki en önemli faktör doktoruma güvenmemdir. Kendisi güvenimi boşa çıkarmadı, istediğim gibi doğal bir buruna sahip oldum. Beni en çok mutlu edende çevremdekilerin burnuma estetik yapıldığının farkında bile olmamaları, eskisinden daha güzel göründüğümü söylemeleri :) En önemlisi ben kendimi aynaya bakınca çok iyi hissediyor olmamdır. Operasyonun üzerinden iki hafta geçti ve kendimi çok iyi hissediyorum, rahat nefes alabiliyorum. İyileşme sürecim o kadar hızlıydı ki 10. günümde gayet rahat bir şekilde işe başladım. Burun estetiği yaptırmak isteyipte endişe ve çekinceleri olanlara sesleniyorum; Süleyman beyi şiddetle tavsiye ediyorum. Zaten kendisiyle iletişime geçince, operasyon öncesi ön görüşme ve sonrasında gösterdiği özen ve ilgiden anlayacaksınız. Doktoruma başarılara, ödüllere doymayın diyorum :) Sie sind mein Held...

  • B

   1 yıl önce Süleyman hocama burun ameliyatı oldum. Ama hocam sanki sadece burnumu yapmadı, beni baştan yarattı. Ona ne kadar çok teşekkür etsem azdır. Yüzümdeki tüm kusurlar gitti resmen, gülüşüm bile değişti. Etrafımdaki insanların hiçbiri burnumu yaptırdığı anlamıyor, çok doğal ve estetik bir görünüme sahip. Dahası herkes sana gülmek çok yakışıyor diyor. Beni ben her gülüşümde sizi anıyorum ve size dua ediyorum hocam. Çok teşekkür ederim. Umarım, hep burada kalırsınız. Duydum ki zorunlu hizmetiniz bitince yurt dışına gidecekmişsiniz. Bizim sülale sırada hocam, rize malum :) hepsi sizden gün bekliyor. Sizin de 6 aylık ameliyat listeniz doluymuş sanırım. Allah yardımcınız olsun. Ama bu yoğunluğa rağmen her işinizi güzel yapıyorsunuz. Biz Rizeliler bir doktoru sevdik mi sonuna kadar severiz ve hep arkanızdayız hocam.

  • O

   Öncelikle 1 ay önce olduğum burun ameliyatı için Süleyman hocama teşekkür ediyorum.Ameliyattan sonra burnumda en ufak bozukluk ve dikiş izi olmadı artık çok rahat nefes alabiliyorum ve hiç ameliyat olmamış gibi burnum çok güzel ve doğal duruyor Süleyman hocam sayesinde kusursuz bir ameliyat oldum. Ameliyattan önce ve sonra benimle ve diğer hastalarıyla çok iyi ilgilendiğini gördüm her şey için Süleyman hocama teşekkür ediyorum.

  • E

   Doktor olmak ve bu kadar başarılı olmak işte Süleyman Bey'in tarifi, kusursuz bir ameliyat ve kusursuz bir buruna kavuştuğum için binlerce kez teşekkürler. Şehrim için büyük şanssınız.

  • M

   Harika bir doktor. Burun ameliyatı olma hususunda çok tereddütlerim vardı. Fakat Süleyman Bey hem bilgisi hem de konuya yaklaşımıyla fazlasıyla yardımcı oldu bana. Ameliyat sonrası süreçte ilgisi için kendisine çok teşekkür ederim. Şu an 2. ayındayım ve inanın oldukça doğal, başarılı bir ameliyat geçirdim Süleyman Bey sayesinde. Tekrar çok teşekkür ederim.

  • H

   dogdugum gunden beri aklımda olan burun ameliyatımı olmak için bi kaç ilde doktorlarla konusmustum oldugum şehirde de baya bi doktorla görüşüp konustum ama istedigim gibi kafama yatan bi doktor olmadı sonra kafama yatmamasına ragmen artık sıkıldım ve bi doktora gittim randevu aldım. ameliyatıma bir gun kala bi arkadaşım süleyman hocamı tavsiye etti son olarak gidip konusmak istedim ve bir kere konuşmam tamam dememe yeterli oldu. ameliyatımı iptal ettirip süleyman hocama randevu aldım ve iiykide almışım. istedigim gibi bi buruna sahip ettigi için kendisine çok teşekkür ediyorum...

  • A

   süleyman hocam öncelikle çok mütevazi bir kişiliğe sahiptir aynı zamanda yaptığı operelerle başarı vadeden yenilikçi bir hocadır kendisini çok başarılı buluyorum cinsiyet değiştirme ameliyatımı gerçekleştirdi sorunsuz bir şekilde ve ben kendisine minnettarım kesinlikle kendi branjında mükemmel başarılı bir doktor tamamıyla kendinizi korkmadan başarılı bir hocaya teslim edebilirsiniz buarada tekrar teşekkür ediyorum yakışıklı hocam bana 2.ci bir hayat verdiğiniz için

  • E

   Yıllardır beni rahatsız eden ve yazları plaja inmekten utanmama neden olan göğüs büyüklüğü nedeniyle birçok doktora başvurdum ancak Dr.Süleyman Bey ile iyi ki tanışmışım aklımdaki tüm soru işaretlerini sildikten sonra ameliyatımı gerçekleştirdi ve şuan çok mutluyum, kendisine çok teşekkür ediyorum.

  • S

   1 ay önce ameliyat oldum çok zor geçeceğini sandım ama nasıl geçti anlamadım. Uyurken spor yaparken nefes almakta zorlanıyodum ağzım erken kuruyodu , burnumun sağ tarafı tamamen kemik kapatmıştı , kıkırdak kemiği yandı ve eğrilikte vardı. Süleyman Bey'in ellerine sağlık allah razı olsun ondan şu an rahatça nefes alabiliyorum tabi zamanla daha iyide olacak gayet doğal bir burun olacağını şimdiden görebiliyorum. Bu tür ameliyatlarda , estetiklerde doktor faktörü çok önemli iyice araştırmak lazım Süleyman Bey'e çok teşekkür ediyorum tanıdığıma çok memnun oldum muayane olurkende çok ilgilendi güvenim dahada arttı başarılarınızın devamını diliyorum herşey gönlünüzce olur inşallah

  • T

   Burun ameliyatı için bir çok doktora başvurdum ancak bu kadar beni rahatlatıp ameliyatta duyduğum korkuları bir yana bırakabileceğim bir doktor ile daha önce tanışmamıştım. Yeniden nefes alabilmemi ve aynaya baktığımda kendimle barışık olmamı sağladığı için Süleyman Bey'e çok minnettarım.

  • Y

   Süleyman beye geçtiğimiz pazartesi yani 3 mart ta ameliyat oldum burun estetiği, normal olarak bazı korkularım vardı güzel olmaz gibisinden yada burun düşmesi denilen şeyin başıma gelmesinden ameliyatımı oldum ertesi gün eve yolladılar gayet güzel ve ağrısız bir süreç oldu benim için bugünde yeni burnumla tanıştım çok memnun kaldım genç ve işinde en iyisi diyebilirim ellerinize sağlık arkadaşlarda tavsiyem kovsa bile başkasına gitmeyin :)

  • S

   Bence Plastik cerrah olmak için yaratılmış. Bu kadar yetenekli ve bilgili bir cerrah daha önce görmedim. Zaten genç olmasından ve bulunduğu konumdan ne kadar yetenekli ve bilgili olduğunu anlarsınız. Tabiki ben de burun ameliyatı oldum :) Hergün aynaya baktıkça onun çıkardığı işi görüp hayranlıkla bakıyorum.

  • B

   Kendisine Nisan 2013'te ameliyat oldum. Burun estetiği, altıbuçuk litrelik bir liposuction ve yağ enjeksiyonu. Hastaya yaklaşımı mükemmel. İmkansıza yakın şeyler istedim o kadar fazla yağın alınması, burun gibi detaylı bir iş ve yağ enjeksiyonunu aynı ameliyatta istedim üstelik. Estetik ameliyatlar bilim ve sanatın kesişim noktası gerçekten de. İşte ben de bu kadar çok şey isterken onun önceki ameliyatlarındaki görselliğe ve bilimsel gücüne güvendim. Genç yaşına rağmen birçok akademik başarısı var ve ameliyat fotoğrafları hayranlık uyandırıcı. Ben estetik için gittim.çünkü hayatım boyunca yılın hergünü akan ve tıkalı bir burnum olmuştu ve nefes alamadığımın farkında bile değildim, biraz açılabileceğini düşünüyordum ama ameliyattan sonraki birinci haftada tamponlarım çıktığında ne kadar şaşırdığımı anlatmam imkansız. Ve şu an da aynı şekilde apaçık ve akıntısız bir burnum var. Şekline herkes bayılıyor ve "gördüğüm en güzel ameliyatlı burun" "ameliyatlı olduğu hiç belli olmuyor sadece çok güzel laflarını kaçar kere duydum artık sayamıyorum. Liposuction için ne desem nasıl anlatsam bilmiyorum her türlü az kalır. Çok sağlıklı yaşadığım halde bir türlü çözemediğim bir basen ve karın problemim vardı. Üstü 34-36 beden alt 40-42. Artık spordan diyetten herşeyden bıkmıştım. Son bir iki kilo kalmalı deniyordu liposuction için ama gerçekten tükenmiştim yani. Yağ dokum çok dirençliydi ve onbeş yaşımdan beri diyet çocukluğumdan beri spor yapan biri olarak artık herşeye direnç geliştirmiştim ve bir kilo vermek bile çok zordu. Öyle bir zamanda Süleyman Bey'le tanıştım. Olur dedi yaparız dedi. Hatta dedi o kadar yağı bulmuşken memene ve dudağına da koyarız dedi :) Ameliyat sonrası süreçte de sürekli gözetimi altındaydım. Gecenin kaçı olursa olsun o telefon hep açıldı ve her türlü benim bile saçma olduğunu bildiğim sorularım bile detay detay cevaplandı. Sonuçta siz ameliyata tertemiz girebilirsiniz ama pisleniyorsunuz şişlikler morluklar içinde oluyorsunuz üç gündür banyo yapmamış oluyorsunuz. Birinin size dokunması sizi soyması utandığınızda canınız acıdığında nazınızı çekmesi çok önemli oluyor. Ve ne kadar rahattım anlatılmaz. Böyle geçen ilk birkaç günün ardından ameliyat sonrası dördüncü günü unutamam. Burnum karnım basenlerim her tarafım sarılıydı ve aynaya baktım. Geceliğimi kaldırdım basenlerime baktım ve gitmişleri! Annemi aradım ve beraber ağladık. Annem de evladı olarak sever Süleyman Bey'i. Ben o kadar orantısız bir vücutla çok mutsuzdum ve annem de benimle spor salonlarına taşınmış diyet yapmış bir insan olarak bunun benim hayatımdaki önemini en iyi bilendir. Hep dua eder ona. İyileşme sürecim de çok hızlı oldu gerçekten. Burun ameliyatı olmuş arkadaşlarım inanamadılar. Ama çünkü Süleyman Bey hep dokuya saygılı olmaktan bahseder ve muayenede bile o kadar tüy gibi dokunur ki daha ameliyata girmeden bile morluksuz acısız çıkacağınızı hissedersiniz. İşine çok aşık bir doktor. Çok genç. Ama O plastik cerrah olmak için doğmuş. Dediğim gibi bu iş bir sanat ve üç beş yaşında piyano çalan dört yaşında çok profesyonel dans eden dehalar vardır ya televizyonda falan görürüz, o da bir plastik cerrahi dehası. sonuçlarını görün bir konuşun bir muayene olun özgeçmişine bir bakın anlayacaksınız. Başka kimseye gitmek istemeyeceksiniz. İnternet karıştırasınız başka yerden bilgi edinesiniz bile gelmeyecek. Yolu hep açık olsun. İki üç küçük ameliyat izim var, sivilce böcek ısırığı falan sanıyorlar; liposuction kanüllerinin girdiği yer; onları da hatıra olarak mutlulukla taşıyacağım hayatım boyunca.

  • G

   4 ay önce İstanbul'da başka bir doktora olduğum burun ameliyatı sonrası bozulan psikolojimi yaptığı o güzel ameliyat ile ortadan kaldıran Süleyman Bey' e çok teşekkür ederim

  • M

   Süleyman bey elleri çok yaşasın hatta kendisi de o kadar pratik ve aktif ki kendisine minnettarım burnumu halkulade şekle soktu Tavsiye deil adece gidilmesi gereken ADRES...

  • G

   2 kez KBB ci tarafından ameliyat olmama ragmen nefes alamıyordum kuzenım trakya üniversitesinde öğrenci, Süleyman bey e ameliyat olduğunu çok memnun kaldığını söyledi. İstanbul da birçok yere gittim hepsi kaburgam dan kıkırdak almak gerekiyor dedi ama Süleyman bey saolsun hiçbiyerimden kıkırdak almadan hem nefesimi açtı hemde tam olarak istediğim gibi doğal bir burun yaptı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.