Uzm. Dr.

Taha Y. Manav

verifiedCreated with Sketch.

Protetik diş tedavisi, Diş hekimi, Prostodonti

6 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor Son 30 gün içerisinde 261 profil ziyareti var

Uzm. Dr. Taha Yaşar Manav, Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur. Ayrıca Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı’nda Uzmanlık… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
6 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • B
  Yer: Dr. Taha Manav Diş KliniğiHizmet: Randevu

  Taha Bey'i internet araştırmalarım sonucu buldum, kısa bir süre sonra da tercihimin ne kadar doğru olduğunu fark ettim. Yapılması gereken dişlerime dolgu, arka dişlerime zirkonyum köprü ve ön iki dişime kaplama gibi birçok işlem yapıldı.Diş hekimi fobisine sahip biri olarak kendisinin son derece sakin ve güler yüzlü yaklaşımı bu korkumun azalmasını sağladı. Tedavi süresince kafama takılan soruları kendisine ulaşıp sorduğum zaman göstermiş olduğu ilgi ve içtenliği her seferinde beni çok memnun etti. Ayrıca işine gösterdiği özenle, titiz ve dikkatli çalışmasıyla, ortaya çıkardığı iş ile beklentinizi sonuna kadar karşılamasıyla Taha Bey'in diğer diş hekimlerinden farklı olduğunu anlayabiliyorsunuz. Artık rahatça yiyip içebildiğim ve kocaman gülebildiğim için doktoruma minnettarım :) kendisine ve en az kendisi kadar ilgili, güler yüzlü ekibine tekrar teşekkür ederim.

  Taha Y. Manav2018-06-18

  Çok teşekkür ederim iyi düşünceleriniz için, yeni dişleriniz tekrardan hayırlı olsun, Güle Güle kullanın :)

 • Yer: Dr. Taha Manav Diş KliniğiHizmet: Zirkonyum

  On iki disimi zirkonyumla kaplattim.aynanin karsisina ilk gectgimde gozlerim doldu mutluluktan.kendi disimden hic bir farki yoktu renk olarak sekil olarak.tesekkurler doktorum

  Taha Y. Manav2018-05-29

  Güle güle kullanın, hayırlı olsun

 • Ş

  Taha Bey’e internet araştırmalarım sonucunda ulaştım; işine sadık,güleryüzlü ve sabırlı özelliklere sahip olmasıyla benim ona olan iyiki Taha Bey’i seçmişim düşüncemi bir kez daha doğruladı.Eskiyen ve bozulan dolgularımı yenileyip dişlerimdeki lekeleri temizleyerek dişlerimi güzel bir görünüme kavuşturdu ve beni de bazı noktalarda yanlış bildiklerimi düzelterek mutlu etti.Kendisine bütün bunlardan dolayı teşekkür ediyorum ve bir kez daha görüşmek ümidiyle çalışma hayatında başarılar diliyorum.☺️

 • K
  Yer: Dr. Taha Manav Diş KliniğiHizmet: Kök Kanal Tedavisi..implant..dolgu

  Yegane söyleyeceğim şu ki ..!
  Yıllar öncesinde edindiğim tecrübelerin kötü bir sonucu olarak muthiş bir diş doktoru korkusuna sahiptim ve ilk defa bir dişçi koltuğunda gülümseyebilen hatta kahkaha dahi attım..Taha bey ve çalışanları son derece hassas özenli ve güler yüzlü olmalarıyla birlikte bir o kadarda yaptıkları işte hassas ve özenliler.. etrafımdaki insanların korku filmine cevırerek anlattığı uygulamaları neredeyse sıfır ağrıyla atlattım..üstelık hala devam edıyorum diş tedavime ..düşünün ki dişçi önünden geçerken tüylerim ürperırken şimdi güle oynaya implant Yaptırıyorum.. yıllardır sayısız kez yaptırmak zorunda kaldığım uygulamaları tek seferde hallettık.. gerek uygulama öncesınde yapacağı işlemi tek tek anlatarak gerek çıkardığı iş bakımından gerekse ekip olarak diş konusunda işinde uzman ve tartışmasız gidebileceğiniz tek adres..!!
  Teşekkürler..

 • D
  Yer: Dr. Taha Manav Diş KliniğiHizmet: Estetik Diş Hekimliği Uygulamaları

  Uzun süredir ertelediğim diş tedavilerine başlamak için hekim araştırması yaparken Taha Bey’e denk geldim. Neler yapabileceğimize birlikte karar verdikten sonra, işlemler yapıldı. (Kaplama, kanal tedavisi, dolgu) Özellikle dişlerimdeki kötü görüntüyü, o kadar estetik hale getirdi ki; sürekli gülmeye başladım. Titizliği ve başarısıyla oldukça güvenilir bir hekim. Kesinlikle her konuda elinden gelenin fazlasını yapıyor. Hem diş sağlığına hem estetiğe önem veren, ilk diş hekimim diyebilirim :) Kendisine ve sempatik çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ederim.

  Taha Y. Manav2018-02-27

  Çok teşekkür ederim, geçmiş olsun. Güle güle kullanın :)

 • U
  Yer: Dr. Taha Manav Diş KliniğiHizmet: Kök Kanal Tedavisi

  Ellerin dert görmesin doktorum, günlerdir çektiğim ağrılara bu kadar kısa sürede derman oldun ya Allah işini gücünü rast getirsin doktorum cansın sen.
  Şiddetle tavsiye ediyorum işinin piri ...

  Taha Y. Manav2018-02-27

  Çok teşekkür ederim, geçmiş olsun.

Hakkımda

Hakkımda

 • Uzm. Dr. Taha Yaşar Manav, Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur. Ayrıca Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı’nda Uzmanlık eğitimi alarak, 2015 yılında Protez Uzmanı ünvanını almıştır. Kendi kliniğinde özellikle implant destekli protezler, estetik diş hekimliği ve gülüş tasarımı uygulamaları üzerinde çalışmaktadır.

Okullar / Eğitimler

 • Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi (Ankara, 2011)
 • Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi (Kayseri, 2015)

Deneyimler

 • Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi - 2012-2015
 • Özel Gülümse Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - 2016
 • Malatya 2. Ordu Komutanlığı Sağlık Merkezi - 2017