Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

14 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

25/01/2022 tarihinde hocamız Taliha Öner 2 yaşinda ki oğlumun PDA kapamasıni başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir. Güler yüzü ilgi alakası ve emekleri için çok teşekkür ederim.

K
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Prof. Dr. Taliha Öner’e ilk kez Ümraniye Eğitim ve Araştırma hastanesinde muayene olduk. Kendisi bizi kapıda güler yüzlü bir şekilde karşılayarak Triküspük kapak ve pulmoner arter tedavi süreci hakkında bilgilendirip takip sürecini yaptı. İhtiyaç halinde cerrahi müdahaleye gerek kalmadan kapalı denilen anjiyo operasyonlarla müdahale yapabileceğini belirtti.

M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Burada yer alan yorumları referans alarak kendisine gittik. Çocugumuzda olan AV tam blok tanısı nedeniyle kendisine başvurduk. Son derece ilgili ve güler yüzlü bir şekilde muayene sürecini tamamladı. Mevcutda olan av tam blok, PDA ve ASD gibi tanılar için tedavi sürecini net bir şekilde belirledi. Herşeyi o kadar güzel bir şekilde anlattı ki soru sormamıza bile gerek kalmadı. Ülkemizde böyle kıymetli hekimlerin olması gerçekten bizler için büyük bir şans.

Y
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Hamilelik sürecinden itibaren doğum ve sonrasında her an yanımızda olan hala oğlumun kontrollerini yapan doktorumuz. İki sene önce iyi ki sizi tanımışız. Umarım bizim gibi ihtiyacı olan herkesin karşına sizin gibi bir doktor denk gelir. İyi varsınız hocam.

O
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Ümraniye araştırmanın nadide insanı Taliha hanım varsa sorun yok demektir.14 aylık bebeğimizin kalbinden üfúrük sesi gelmesi nedeniyle kendisine gittik gerekli eko çekimi olsun bebeğimizle o kadar çok ilgilendi ki çok teşekkür ederim.ümraniye araştırma sizin kiymetinizi bilsin..

H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Perinatologun yönlendirmesiyle hamileliğimin 24üncü haftasında kendisine muayene oldum. Çok ilgili ve sakinleştirici bir insan. Hamile psikolojisinin hassaslığını çok iyi biliyor. Uzun uzun ve detaylı inceliyor, muayeneler biraz uzadığı için öğle tatilinden feragat edip tüm hastalarını muayene ediyor. İşini severek yaptığı çok belli. Allah hiçbir çocuğun yolunu hastaneye düşürmesin ama düşürürse de Taliha Hanım gibi bir doktora rast getirsin.

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Hocamızla hamilelimin 22 haftasında tanışdım oğlumun kalbindeki anomalilerden dolayı şubat 2018 de sakaryadan geldik o zamanları siyami ersekde görevliydi hayatımda bukadar muhteşem bir doktor görmedim herşeyi sakince ve detaylı bıkmadan anlatır.. her soruyu dinler ve cevaplar oğlumu ona gözüm kapalı emanet edebilirim 2019 da ümraniye araştırma hastanesine geçti yine peişini bırakmadık gece gündüz rahatsız etsem bile hep cevap verir sorularıma whatsapp dan allahım ondan binlerce kez razı olsun.. mayıs 2020 de oğlum anjiyo oldu.. bugün 29 hazirandada acık kalp ameliyatı fontan oldu.. emin ellerde taliha hanıma ve burdaki tüm ekipe gözümüz kapalı güveniyoruz.. iyiki varsınız..

D
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Kendisi Ümraniye Eğt Araştırma hastanesin de görev yapıyor.
Hamileliğimden beri bebeğimin takibini yapan heryönü ile harika doktorumuz. E reçete kodu veremedi diye cep numaramı alıp whatsaptan msj ile yollayan doktorumuz. Bugünde anjiyosunu yaptı. Yine gayet güzel anlattı izah etti. Ne kadar teşekkür etsek az. Devlet hastanesinde böyle bir doktor olması muhteşem. Ömrünüze, güzel gönlünüze bereket Hocam

N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Kızımın aort koarktasyonu ameliyatı sonrası kontrolleri sebebiyle kendisiyle tanıştık. Hakikaten mükemmel bir doktor ve bence mükemmel bir insan. Çocuklar zaten küçük yaşta yaşadıklarından dolayı doktor, hastane konusunda tedirginler. Taliha hanım önce çocuğu muayeneye alıştırıyor. Ardından detaylı bir muayene yapıyor. O kadar yoğun çalışmaya, bu denli stresli bir ortama rağmen güler yüzü, sakin sesiyle sizin yaşadıklarınıza ortak olmaya çalıştığını hissettiriyor. Gerçekten size değer veriyor. Detaylı ve net açıklamalarla durum hakkında bilgilendiriyor, tüm sorularınızı cevaplıyor.
Unutmadan şuan kendisi Ümraniye Eğitim Araş. Hastanesinde görevli.

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer

Oğluma koyulan biküspit aorta teşhisi nedeniyle trabzondan istanbula gittik Taliha hanima sıra almıştık orda oğlum anjiyoda oldu hala kontrollerine senede 2 kere gidiyoruz inşallah ordan başka bir yere gitmez ;) onun gibisi zor bulunur hem isinin ehli hem genel durumu cok iyi acik ve net aciklar cok iyi davranir

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar