Uzm. Dr.

Taner Yücetürk

İç hastalıkları

16 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al Son 30 gün içerisinde 329 profil ziyareti var

Dr. Taner Yücetürk, Medicana Avcılar Hastanesi'nde görev yapmaktadır. daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
16 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • A

  Yorumlara katılmamak mümkün değil. Herşeyden ötesi güleryüzlü, pozitif ve içten ilgili olması. Doktor olmadığımızdan mesleki olarak bizim değerlendirmemiz doğru olmaz ama kendi uzmanlık alanı olmamasına rağmen bana çok doğru bir teşhiş koyup durumu tüm detayları ile açıkladı ve ısrar ederek hafta sonu gereken tedaviyi başlattı. Tedavi için hafta içini beklemiş olsaydım geç kalacakmışım.

 • S

  Çok eski hastasıyım.Uzun yıllardır gidiyorum. Hasta gözüyle baktığımızda sert bir mizahı yok.Çok bakışları çok yumuşak buda hastasını rahatlatıyor.Tedavi sürecinde alternatif sunması beni çok memnun ediyor.Tedavi hakkın detaycı olması.Ben zatüre tedavisi gördüm.En son rahatsızlığımda gittiğimde hocamın sesi hadi çıkmıyordu fakat işinin başındaydı.Gittiğimde çok hastaydı ama işinin başındaydı.İşine ve hastalarına çok hakim. Kendi durumu kötü olsada o haliyle bile hastasının yanında .

 • A

  Taner hocaya hastenede yönlendirildim.Fakat o kadar güler yüzlü hastaya moral veren hastasını güler yüzü ve tatlı diliyle ilk muayanesinde bile iyileştirerek gönderen bir hekim. Yakınlığı ve hekim olarak uyguladığı tedavi için kendisine buradanda çok teşekkür ederim

 • B

  Mükemmel bir doktor.Bütün yakınlarımın gittiği aile doktorumuz.Gittimizde şikayetinizi söylemeniz yeterli oluyor 2 -3 günde hastasını iyileştiren bir doktor.Aynı zamanda insan olarak da mükemmel bir insan.Yani her anlamda kesinlikle mükemmel bir doktor.

 • B

  Taner hocaya tesadüfen gittim.tekirdağda oturduğum halde rahatsızlığımda gittim tek hoca. Bana son derece güven verdi.Alerjik astım hastasıyım ve hocamla tedavime devam ediyor. Her türlü şikayetimde sorunumu çözümlüyor.Hastasına yaklaşımı süper .Kendisinden çok memnunum.Aile doktorumuz oldu.

 • B

  Araştırarak gittiğim bir doktor.Hastasına davranış çok önemli benim için ilgili ve alakalı olması güven versin tercih etme sebebim oldu.Aynı zamanda asistanından da çok memnun kaldım.Asistanının hastalarıyla çok ilgili olası ve yardımcı olmasından dolayı çok memnun kaldım.Hocamdan ve asistanından da çok memnun kaldım.Eğer hocamın dalında bir rahatsızlığı olsun tercih edeceğim tek doktor.

 • H

  Aile doktorumuz kendisinden çok memnunuz.Hem hekimliği hemde insanlığı adına çok teşekkür ederiz.

 • C

  Taner hocadan memnunum.Mide rahatsızlığım vardı.Tedavim bitti.Sayesinde sağlığıma kavuştum.Güler yüzlü olaması ve hastalarla iletişim çok iyi olduğu için tercih ettim.Kendim memnum.Sürekli gittiğim Medicana hastanesinde hizmet veriyor.Hem hastaneden hemde doktorumdan çok memnum.

 • S

  Cerrahpaşa kökenli bir doktor olduğu için Taner Hocam'ı tercih ettim. ilgi ve alakasından çok memnun oldum gittiğimde.Doğru teşhis koymasından dolayı da ayrıca çok memnun kaldım. Kan eksikliği,mide rahatsızlığı,b12 eksikliği sıkıntılarından dolayı gitmiştim. hepsine ayrı ayrı zamanlarda gittim ve tedavi sürecim devam ediyor ama olumlu ilerliyo. kontrollere devam ediyorum. tandıklarıma da tavsiye ettim Hocamı.

 • L

  İş bankası'nın çalıştığı kurum olduğu için tercih etmiştim en başta fakat sonrasında çok memnun kaldım.Mükemmel bir doktor.Şeker ve tansiyonla ilgili sıkıntılarım oldugu için gittim. Tahliller yapılıyor ve şekerimi kontrol altına aldı. çok yüksek şekerim vardı insülin kullanıyordum. insülini bıraktım sayesinde ve sadece ilaç kullanıyorum. Şekerim de ransiyonumda şuanda gayet normal. sık sık kontrollere çağırıyor beni. Sayesinde sağlığıma kavuştum diyebilirim.

 • C

  Seneler önce tesadüf olarak gitmiştim Taner Hocam'a ve artık doktorum oldu benim. Mide ameliyatı olmuştum farklı bir yerde fakat operasyon sonrası takibini Taner Hocam yapptı gayet iyiyim. sorunsuz geçirdim. Daha sonra ki gidişlerimde gizli şeker, vitamin eksikliğinden dolayı gittim. perhiz uyguladı şeker yüklemesi yaptı. gizli şekerimi ortaya çıkardı Hocam.verdiği ilaçlar çok iyi geldi. Dört dörtlük bir doktor. Bir doktorda istenilelen şey en başta insanlık ve ilgi ve bunların hepside hocam da mevcut. çok memnun kaldığım için tavsiye ediyorum.

 • S

  Doktormu ne doktoru bildiğin melek böyle bir insan kaldımı dedirtecek Türden amacı para kazanmak değil Köyde çalışan doktorlardan sonra ilk defa insan ve can odaklı çalışan doktor her neredeyseniz ne haldeyseniz bu doktoru bulun

 • U

  Çok memnunum kendisinden, işini bilen aynı zamanda her adımda size niçin hangi tedaviyi uygulayacağını da açıklayan bir doktor. Bilimsel düşünce yöntemini kendi işine çok iyi uyguluyor.

 • S

  Şimdiye kadar tanıdığım en iyi doktor .Herkese tavsiye ediyorum. Zeki , akıllı , davranışları saygılı , kişiye gerçekten yardım etmek , iyileştirmek için çalışmaktadır , kısacası işini çok iyi yapmaktadır . Bence de hastaneyi ayakta tutan Taner bey dir.

 • F

  TANER YÜCETÜRK Medikanayı ayakta tutan doktor diyebilirim taner beye çok teşşekkür ederim ona söyleyecek kelime bulamıyorum başarılarının devamını diliyorum .

 • E

  mesleki bilgisi dışında doktor hasta ilişkilerindeki yaklaşımları sonuç odaklı değerlendirmeleri teşhisten sonrada hastası ile tedavi ve daha sonrası yaklaşımları mükemmel.Şiddetle tavsiye ediyorum..

Hakkımda