Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al Son 30 gün içerisinde 388 profil ziyareti var

Psikoloji lisans eğitimim sonrasında Aile Eğitimi ve Danışmanlığı tezli yüksek lisansını tamamladım. daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
18 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: Nöron Psikiyatri Dal Merkezi

  Bazı insanlar, hayatınıza hediye gibi gelir..işte benim hayatıma giren en güzel insanlardan biri bu melek kalpli, güzel psikoloğum...hayatımın zor bir döneminde benim elimden tuttu ve ayağa kalkmam için çabaladi. Öyle anlatılmaz onun terapisi, konuşması, danışmanına yaklaşımı. Gidip görmeniz lazım kesinlikle! Tuba hanım bir tane diyorum ve kendisine her şey için çok ama çok teşekkür ediyorum. Yolunuz ve yolumuz hep aydınlık olsun inşallah canım benim...

 • B
  Yer: Nöron Psikiyatri Dal MerkeziHizmet: Depresyon

  O benim hayatıma dokunan bir melek. En çaresiz anımda en büyük desteğim oldu diyebilirim. Henüz bir seans gerçekleştirmiş olsak bile bana karanlıkların içinden bir ışık gösterdi. Dilerim kendi hayatı da hep aydınlık olsun.
  Rumuz : "bu su bana mı " :)

 • U
  Yer: Nöron Psikiyatri Dal MerkeziHizmet: Normal randevu

  60 yaşındayım ve hiç uçağı binmedim. 2 oğlum da yurt dışında olunca, uçak korkumun üzerine gitmeye karar verdim, bunca yıldan sonra. Ancak, hem yükseklik korkum, hem de panik atak rahatsızlığım nedeniyle, korkuyordum. Ailem, Türk Hava Yıllarının, , uçuş korkusu olanlar için 1 günlük eğitim sonrası, canlı uçuş programına kayıt olmam için yüreklendirdi ama, ya panik atak tekrarlarsa duyguları ve yükseklik korkum nedeniyle, THY'larının bu gün gönderdiği formu bir türlü dolduramadım. Araştırmalarım sonucu, iyi ki Tuba hanımdan randevu almıştım da, bu günkü terapim sonunda, rahatladım. Çıkar çıkmaz, formu doldurdum.. Teşekkürler Tuba hanım...
  10 gün sonra, uçuşum gerçekleşecek.. Sonrasında da, bu korkuyla ilgili terapilere devam edicez...Bana umut aşıladınız...Etrafımdaki insanların, teselli sözleri ne yazık ki beni doktorum kadar etkilememişti...

 • G
  Yer: Nöron Psikiyatri Dal Merkezi

  Sizi bulduğumda karaya vurmuş bir balıktım ve çırpınıyordum. İyi niyetinizle acele etmeden sakin ce işleyip arınmama yardım ettiniz.her görüşmemizde artık benimde ümidim, hayallerim, hatta gelecekten beklentilerim oldu. Meğer çok şanslıymışım siz hayatıma dokununca anladım. Umarım hayatınız boyunca, güzel kalbinizle insanlara iyi gelmeye,onlara yeni kapılar ve yeni umutlar açmaya devam eder, müthiş enerjinizi hiç kaybetmezsiniz. Yalnız probleminiz olduğunda değil aksine iyi hissettiğiniz bir anda gidin ve tanışın sevgili psikoloğum tuba hanımla, zaten sonrası kendiliğinden düzelecek ve size sadece izlemek düşecek. Bir insan düşününki onu gördüğünüzde içinizde hissettiğiniz en güçlü duygu GÜVEN olsun. Umarım ihtiyacı olan herkes bu şansı yakalar ve yolu sizinle kesişir. Bir buçuk yıl önce o kapıdan girdiğimde psikolog şimdi ise ailemden birisiniz. Size ne kadar teşekkür etsem azdır, herkesin kalbine dokunmanız dileği ile. Sizi çok seviyorum.... Gülcan

 • E
  Yer: Nöron Psikiyatri Dal Merkezi

  Tuba Hanım,
  Görüp görebileceğiniz en cana yakın ve en sizi sizin kadar anlayabilen bir uzman. Genç yaşına en yaşlı deneyimlinin bile sığdıramayacağı yetkinliği ve empati becerisini sığdırmış, keyifle bir daha gitmek için sabırsızlanacağınız seansların sahibesidir.

  Ben bir uzmanda aradığım ve hatta aramayı hayal edemediğim bir çok şeyi buldum sevgili psikoloğumda. Tanıştığım için varlığı için iyi ki bu dalda bir mesleği seçip tanışmamıza vesile olduğu için çok mutluyum.

  Tanışmadan önce ciddi panik ataklar yaşıyordum, benim sisli yolumu aydınlatan ,ışığım ,psikoloğum Tuba Hanıma sonsuz teşekkürler.

  Yazmakla bitmeyecek,mutluluğun başladığı noktayı arıyorsanız buldunuz.. bu da okurlara tavsiyem olsun.

  İyi ki varsınız. Merkezinizi tebrik ediyorum sizin gibi bir psikolog ile çalışmayı başardıkları için.

  Sevgiler

 • S

  Tuğba hanım ile ilk görüşmemizde doğru karar verdiğimizi düşünüyoruz.şimdilik daha yolun başındayız.teşekkürler

 • Tuba Hanım,
  Bugünkü ilk görüşmemizden çok memnun kaldım.Sizinle rahatça iletişim kurabildiğimi ve birbirimizi anlayabildiğimizi hissettim.Bu durum insanın kendisini başka birine açabilmesi açısından oldukça önemli bence.Teşekkür ederim.

 • H

  Tuba Hanım, size rastladığım için kendimi çok şanslı sayıyorum. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Sizinle tanıştığım günden itibaren hayatım olumlu anlamda değişti. İyi ki varsınız. Mükemmel insan :)

 • E

  Sizinle tanışmadan önce / Sizinle tanıştıktan sonra diye bir ayrım var artık hayatımda. EMDR terapiniz benim için mucize oldu. Kötü, istenmeyen düşünceler, kaçınılan anılar hiç geçmeyecekmiş gibi gelirken hiç olmamış gibi gittiler :) Mesela şimdi kötü bir şey mi yaşadım ya da bir anda aklıma kötü bir şey mi geldi hemen sizin yanımda, burada olduğunuzu bilmek bana güç veriyor ve o an hafifliyorum. Yalnızca psikolog olarak değil başta insan olarak örnek olduğunuzu ve olacağınızı düşünüyorum. İyi ki varsınız! :)

 • Çok teşekkur ederimm herzaman yanimda oldugunuz için mükemmel bir dr arkadaş herşeysinizz tuba hnm iyiki varsiniz

 • M

  yaşının genç olmasından dolayı önyargıyla yaklaşsamda,İyikide gitmişim iyikide tanımışım gerçekten tam yol arkadaşı.iyiki var.

 • M

  Aslinda yazacak o kadar sey varkı senın dostlugun adına bır psıkologum olarak degılde candostum olarak yazıyorum senı tanımama vesıle olan sebebe sukurler olsun dıyorum kımse kımsenın ekmegını yıyemez sen ıyı olduktan sonra.gelelım bana kendımı o kadar ıyı hıssedıyorum gun gectıkce ataklarım zamanla azaldı gelmek ısteyen herkez tereddütsüz tuba hanımın kapısını calmanız yeterlı gulen bır yuz hep sızınle...yolun hep acik olsun Rabbım hep senınle olsun canımm psıkologum

 • Ben bile kendimi anlayamazken, kendimi diplerin en dibinde kaybettiğim bir dönemde hayatın karşıma çıkardığı, sadece mesleği bunu gerektirdiği için değil, içtenlikle beni anlayan, doktordan öte bir arkadaş gibi hissettiğim canım psikoloğum benim. Biliyorum birlikte gideceğimiz yol uzun, ancak bu yolda sizle ilerliyor olmak huzur verici. İnsan kendini depresyonda hissettiğinde, güvenebileceği ve kalbini koşulsuzca teslim edebileceği birine çok daha fazla ihtiyaç duyuyor. İşte siz bu ihtiyacın karşılığısınız. Size güveniyorum Öyle ki yaşadığım sıkıntılarda gittiğim huzurlu yerim gibisiniz. Size geleceğimi düşündüğümde içimde umut ışığı yanıyor. Sadece bir doktor olmadığınız, işinize kalbinizi eklediğiniz için, ruhuma dokunduğunuz için, ben kendimi aşağılarken bana kendimi değerli hissettirdiğiniz için teşekkür ediyorum.Sizi çok seviyorum.

 • evet sıra bana geldi...şimdi ben teşhisinizi koyuyorum Tuba hanım: Ne güzel ki,söylemekten memnunum ki, sizde bulaşıcı hayat enerjisi var.... meslek hayatınız boyunca bu güzel hayat enerjinizi bütün danışanlarınıza geçirmeniz dileğiyle..
  danışanını ilk olarak hayat enerjisiyle karşılayan bir danışman, seans ve terapiler boyunca zaten ne yapsa başarılı olur, mutlu eder....ilkinden itibaren bütün seanslarım huzur içinde geçti...
  herşey için çok teşekkür ederim...

  Tuba İnce2016-01-05

  o zaman iyi bulaştırmalar dilerim!

 • Sizinle ilk karşılaştığımda ruhuma dokundunuz. Kendimi keşfetmemi sağladınız.
  Beni gerçekten dinlediniz..Etrafımda o kadar kalabalık vardı ki siz o kalabalık
  tekliğimde gerçekten bana dokunabilen, konuşan, elimden tutandınız..
  Karanlık bir dünyaya ışık saçıyorsunuz.. sizin sayenizde siyahlar mavi oluyor..
  Sizi gerçekten çok seviyorum :)
  Şu an güçlü kalabildiysem bu sizin sayenizde, başarabiliyorsam birşeyleri eğer
  sizin söyledikleriniz hep aklımdadır ondan :) İç dünyamı çözmeyi öğrendim, kendime
  keşfe çıktım kendimle yüzleştim herşey için çok teşekkür ederim...yolun başında ne
  kadar çocuktum.. Şimdi ise içindeki çocuğu yaşatan büyük bir kız ;)
  Bence yolu size düşmeyen, sizi tanımayan eksik kalmıştır..
  Sevgiyle kalın..
  Görüşmek dileğiyle
  Gamze Erc.

  Tuba İnce2016-01-05

  içimdeki çocuğu büyüttüm diyeceksin diye bir an korktum ama ne güzel tarif etmişsin öyle.. her biri ayrı ayrı kıymetli düşüncelerin için çok teşekkür ederim, ilham verdin.

 • 2015 Şubat ayında yaşadığım kötü olayı tam atlattım derken aslında kendimi kandırdığımı üstünü kapattığımı Haziran Ayında farkettim. Üstelik gecen birkaç ayda o kadar içime atmışımki gercekten bana geri dönüşümü oldukça ağır oldu. Günlerce uykusuz dolaştım. Paniklerim yüzünden uyuyamıyordum. En yakın arkadasım sayesinde Tuba hanımla seanlara başladım. Hiç unutmam ilk Ağlayarak girdim odasına.Ben o gün o odaya Ağlayarak girip gülerek çıkacağımı hiç ummazdım. Daha ilk seansa pozitif etkilediniz beni. Yeri geldi Haksız oldugumu söylediniz. Yeri geldi sonuna kadar arkamda durdunuz. Benim o zamanlar çökmüş olan özgüvenim yürümeye yeni Başlayan bir bebek gibi yeniden olması gerekene döndü.Kısacası benim hayatımdaki etkiniz hiç unutulmayacak. Ve asıl önemli olan her seans sonunda ben size teşekkür ederken siz hiç birini kabul etmediniz çünkü aslında haberim olmadan ben kendi kendimi iyileştirmişim. Bana hep dediniz "sen kendini iyileştirdin" bu benim bundan sonraki hayatımın sözü oldu. Hayat felsefeside diyebiliriz :) gercekten siz iyiki bu kutsal meslektesiniz ve iyiki karşıma çıktınız her ne kadar sen kendin iyileştin desenizde siz olmasınız onunda farkında olmazdım. Ailem ben ve dostlarım size binlerce teşekkür ederiz.

  Tuba İnce2015-12-04

  O ilk günü ve birlikte geçtiğimiz süreci düşünüp, bugüne baktığımda hissettiklerim için bir teşekkür de benden.

 • H

  Tavsiye gittim.Daha önce bir akrabam gitmişti hocama.İlk terapide kendimde çok ama çok değişiklikler fark ettim.Kesinlikle kendisine hayran kaldım.Hastasıyla çok yakından ilgilenen bir doktor.Panik atak ağır olarak geçirmiştim.Tuba hanıma 1 saatten fazla seans uyguladı.İlaç tedavisine başladık.Tedavim halen devam ediyor.Büyük gelişmeler görüyorum kendimde.Çok çok rahatladım.İlaç la tedavi görüyorum ama önemli olan doktorumun bana önerileri bunlar sayesinde öfke mi daha kendimi çok rahat kontrol edebiliyorum artık.Psikolojik olarak sıkıntı yaşayan herkese tavsiye ederim.Kesinlikle tereddüt etmeden başvura bilirler. Hızlı ve olumlu sonuçlara erişmemizi sağlıyor.

 • M

  Bir insanın bedenine dokunmak ve şifa vermek kutsallığını yadsıyamayız. Fakat bir insanın hayatına dokunmak başka bir sanattır; tüm sabrınızla ve sevecenliğinizle bir insanın kalbine dokunup bir çocuğa yürümeyi öğretir gibi onun adımlarını güclendirmeye çalışmak kutsallığı bahsettiğim.seneleri psikolog servislerinde geçmiş birinin satırları bunlar hep tam sanıp aslında yarım olan ve yalpalayan; sonra bir gün enerjinle tanışan biri. Asla not almadan ve asla "seni anlıyorum" cümlesini kurmadan hayatıma dokunduğun, mesleğine aşkla bağlı olduğunu her seansta tüm yorgunluğuna rağmen bedeninle ve yüzünle Bana kanıtladığın için, beynimi uyuşturmak yerine görmemi,bilmemi,anlamamı sağladığın ve aileden saydığın için minettarım.herkesin bir psikologu vardır ama Kahraman olmak başka birşeydir. Sen her danışanında bunu başarıyor ve hayatlarımıza kocaman bir iz bırakıyorsun... Ve bilirsin iz bırakanlar unutulmaz. Teşekkürler Tuba İnce bu mesleği seçtiğin ve bize iyi insanların hala var olabileceğini gösterdiğin için. mesleğine aşık olduğun için. Hayatını hayat kurtarmaya adadığın için...

  Tuba İnce2015-11-14

  İyi ki 'not almadan' demişsin de beni bu kadar duygulandıran 'martı' nın kim olduğunu anlayabildim. Güzel görebilmek sana ait. Yol arkadaşın olma ayrıcalığı için ben teşekkür ederim.

Hakkımda

Hakkımda

 • Psikoloji lisans eğitimim sonrasında Aile Eğitimi ve Danışmanlığı tezli yüksek lisansını tamamladım.

Okullar / Eğitimler

 • Dokuz Eylül Üniversitesi - Aile Eğitimi ve Danışmanlığı (İzmir, 2013)
 • İstanbul Tİcaret Üniversitesi - Psikoloji (İstanbul, 2009)

Deneyimler

 • Özel Nöron Psikiyatri Dal Merkezi - Uzm.Psikolog (İzmir, 2010 - halen)
 • Neşe Erberk Anaokulu-Joyfull House Yetenek Geliştirme Merkezi - Psikolog (İstanbul, 2009-2010)
 • Memory Center Nöropsikiyatri Merkezi - Gönüllü Staj (İstanbul, 2007 - 2009)

Fotoğraflar