Adres

Yıldırım Mahallesi Ali Fuat Başgil Caddesi No:112, Bayrampaşa
Bayrampaşa Özel Baypark Hastanesi

Bu adres online randevuya açık değil


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
6 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
D

Uzun suredir kilolarım canımı sıkıyordu istedigim alıp giymiyorum artık bi yerden başlamam gerekti ve. Kendisine baş vurdum dogum sonrası kalan kilolarımdan kurtulmak için 3 haftada 5 kilo verdim sayesinde gercekten cok memnunum güler tatlı dili sanslıyım kendisiyle karşılaştığım için. ????


G
Konum: Bayrampaşa Özel Baypark Hastanesi Kilo Alma Diyetleri

Senelerdir kilo problemi olan biriydim. Yazın başımdan geçen bir hastalık sonucunda 39 kilolara kadar düştüm. Ve hastalıgımdan dolayı da asla yemek yiyemiyordum , yürürken bile kılo kaybedıyordum. Sonra yollarımız Tuba hanımla kesişti. Tuba hanım o kadar güzel ilgilendi danısmanlık yaptı ki ben bile kendime şaşırdım. Hayatımda gormedıgım yag oranını kas oranını gorduk beraber. 1ay 7 haftada 39dan 47,4 kıloya yukseldık. Tuba hanım zaman farketmeksızın ilgilendi gün gün benimle. Takip etti sürekli. Bir nevi yaşam koçlugu da yaptı. Tek kılomu degıl kaybettiğim ozguvenımı , neşemi mutluluğumu da geri getirdi. Hedefimiz şimdi 50 kilo ve bunu cok rahat basaracagımızı bılıyorum güveniyorum kendisine. Kendi gibi kalbi de güzel melek gibi bir doktor kesinlikle tavsiye ederimmmm❤️


H

Kilo vermeme yardımcı olucak sempatik güler yüzlü iyi bir diyetisyen bulduğum için şanslıyım tavsiye ediyorum zorlanmadan güzel bir diyet programıyla ve yapmam gereken sporlari listeleyerek rutin kontrolleri yaparak düzenli kilo veriyorum ve bana yardımcı oluyor fazla kilolarımdan kurtulmaya az kaldı bile.


Ş
Konum: Bayrampaşa Özel Baypark Hastanesi Kilo Verme Diyetleri

Değerlendirme olarak düşündüğüm


Tuğba Hanımın hazırladığı programlarda hiçbir şekilde zorlanma veya daha fazla acıkma olmadı gayet zevkli geçti hatta iş yerimde öğünlere ve yediklerime arkadaşlarım bile bendeki değişikliği görünce dahil olmaya başladılar. Bu durum beni daha motive etti. Haftasonları veya özel zamanlarımda kaçırdığım oluyordu bunu da spor yaparak telafi etmeye çalıştım.
Tuğba Hanım’dan porsiyon kontrolü ve öğün saat dilimi ayarlamayı öğrendim. Gerek annemin hazırladığı ev yemekleri gerek eğlence yerlerinde kullandığım içeceklere kadar porsiyon kontrolüne, öğün saatlerine dikkat etmeye çalıştım ve hareketli kalmaya çalıştım (spor,yürüyüş, bisiklet vs.)
Tuğba Hoca’nın harcadığı çabayı verdiği desteği hiçe saymak istemediğimden bazen kontrole gitmekten bile çekindim ama başardım, 3 ayda 16 kilo verdim. Tuğba Hanımın bilgi birikiminden, analiz becerisinden ve bana aşıladığı o başarabilme motivasyonu desteği ile üzerimde büyük emeği oldu. İyiki Tuğba Hanım ile karşılaştım iyiki Beraber çalıştık, çok şanslıyım. Tuğba Hanıma sonsuz saygı ve teşşekkürlerimi sunuyorum iyiki sizin gibi değerli ve kaliteli bir diyetisyen ile tanışıp çalışma fırsatım olmuş.


N
Konum: Bayrampaşa Özel Baypark Hastanesi Fazla kilolar

Ben Tuba hanımla 2 ay önce tanıştım ve iyi ki onu tanımışım suana kadar 101 kg dan 89 kg ya kadar indim toplamda 12kg verdim ve sağlıklı kg vermeye devam ediyorum. Hiç aç kalmadan verdim bu kg yu hedefime çok az kaldi. Teşekkürler Tuba hanım herkese öneriyorum . Güler yüzü ve desteğiyle sizde yapabilirsiniz.


S
Konum: Bayrampaşa Özel Baypark Hastanesi fazla kilolar

kesinlikle mukemmel bir diyetisyen tamamen kendini hastalarina adiyan güler yüzlü sempatik bir doktor herkese tavsiye ediyorum fazla kilolardan ve sağlıklı bir yaşam için bir uzman kontrölünde daha bilinçli bir şekilde zayıflamak gerekiyo tuba hanim çok bilinçli bizi yönlendirdi hiç aç kalmadan saglıklı bir diyet listesiyle bizi zayiflattı herkese tavsiye ederim


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş