Uzm.Dr.

Tuğba Yörük

Nöroloji

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 255 profil ziyareti var

İstanbul tıp Fakültesi davranış nörolojisi yüksek lisans eğitimi almakta daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Randevu almak ücretsizdir. Aşağıdan uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.
 • el ve kolda uyuşma

  Merhaba hocam , 38 yaşındayım son bir kaç aydır özellikle ellerimden dirseğime kadar uyuşmalar karıncalanmalar hissediyorum. eklem yerlerimde,parmak kırım yerlerinde bileğimde dirsek kırım yerlerimde de ağrılar var.iki satır yazı yazsam yoruluyor ellerim kollarım. ne yapmalıyım,nereye gözükmeliyim sizce? Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  merhaba sinir sıkışmaları bu tür belirtiler verebiliyor. Eklem yerlerindeki ağrılar ise nörolojik kökenli olmayabilir. Fizik tedavi uzmanına görünebilirsiniz, her 2 yakınmanız için.

 • Yalvarırım bana yardımcı olun. Aşırı el terlemesi ameliyatı oldum. Ameliyat sonrası sağ kol, göğüs bölgemde yanma hissi acısı vr. Katlanılmaz.emg temiz. 2 ay nöropatik ağrı için ilaç kullndm geçti ama snr yine başladı ben ne yapmalıyım? Bu kalıcımı ? Kimse çare bulamıyor. Dayanamıyorum

  DOKTORUN CEVABI:

  Merhaba, nöropatik ağrı ilaçlarını uygun doz ve sürede kullandığınızdan eminseniz, belki algoloji bölümünden de yardım alabilirsiniz.

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • İstanbul tıp Fakültesi davranış nörolojisi yüksek lisans eğitimi almakta

Mezun Olunan Okullar

 • Uludağ Üniversitesi tıp Fakültesi
 • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi

Deneyimler

 • Beylikdüzü Medilife Hastanesi
 • Bingöl Devlet Hastanesi

Fotoğraflar

Hasta, Danışan Görüşleri:

 • Akrabamızın tavsiyesiyle gitmiştim.Hastasına karşı çok ilgiliydi. Sorularımıza yanıt alabiliyorduk.Babamın tedavisi için gitmiştik ve tedavi süreci devam ediyor. Genel olarak memnun kaldık.

 • selamlar herkese canım annem bundan bır ay önce ayzaymı oldu daha önceden de unutkanlıklarıbaşlamıştıgıtmedıgımız hastane dr kalmadı annem sabahtan akşama kadar cıyakcıyak bagrıyordu yemek yemıyor su ıcmıyordu takı burdan tesadüfen bır dr dıkkatımıcektı bıraz araştırdım gercekten bıze yardımcıolacagına kanagat getırdım ve zaman gecırmeden ulaştım annemıbır guzel dınledıizledı bır kac tane ılac yazdı he bu arada canım annem90yaşında fatma beşer tabıkı bıze telefonunu verdıırtıbatını kesınlıkle kesmedıher fırsata bız yazdık dr hanım aradı bızı bılgılendırdı bu dr kım mı dersenız sayın bızce cok kıymetlı dr TUGBA YÖRÜK HANIM EFENDİ BU ARADA ANNEM CANIMIN ICI GUN GUN IYLEŞTI BAGIRMALARI GECTI SADECE İŞTAHI YOKTU YEMIYORDU HEMEN DR TUGBA YÖRÜKhan fendıyı aradık şıkayetımızı söyledıkbıze bır başka ılac tavsıye etı şi,mdi canım annem yemeyını yıyor suyunuıcıyor ılaclarını yutuyor elerınde ayaklarında hal yoktu cok şukur şimdi tutuyoruz bızım nezaretımızde yuruyor azda olsa CC ALLAH SIZDEN COK RAZI olsun TUGBA YÖRÜK HANIM EFENDI siz bizlere canım annemızı saglık verdınız ALLAH ta sızlere saglık versın cokteşekür ederım herşey gönlünüzce olsun <3

 • Tuğba hanıma akrabalarımız gidip memnun kalmıştı bizde babamı götürdük iyi ki götürmüşüz birçok doktora gittik ciddiye almamışlardı Tuğba hanım detaylı kontrol edip testlere soktu alzheimer ön teşhisini koydu en başından önlem almış olduk babamın unutkanlık durmuş durumda işini ciddiye alıyor ve hastalarla çok iyi bağ kuruyor işini takip ediyor devamını getiriyor mutlaka tavsiye ederim

 • rahatsızlğımı anlatırken beni dikkatle dinlemesi ve beyin MR si istemsi sonucunda tesadüfen ortaya çıkan beyin tümörü ve kıl payı açık beyin operasyonundan kurtulmam..bunun için dr.ma sonsuz teşekkürler ederim.

 • Kendisini uzun zamandır tanırım. Harika bir insandır ve olağanüstü ilgili bir doktordur. Yolda yürürken düşüp bayılan birisine anında müdahale ettiğine ve stabil hale getirdiğine birinci elden şahit olmuştum.