Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 593 profil ziyareti var

Diş Hekimi Tülin Assaf 1992 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi ' nden mezun oldum. Yurtdışında estetik diş hekimliği ve protez eğitimlerine devam ettim. Gülüş tasarımında… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
45 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • M
  Konum: Özel Assaf Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı)

  Tülin Assaf ve eşi Semir Assaf'ı 15 yıl öncesinde Cidde/Suudi Arabistanda çalıştıkları yıllardan tanıyorum. Lise yıllarımdı ve üniversite için Türkiye'ye gelecektim. Marifetli elleriyle gurbette dişlerime dolgu, bakım, 20'lik diş çekimi gibi işlemler yapmışlardı. 15 yıldır dişlerimde işlemlerle ilgili hiçbir sıkıntı yaşamamam; işlerini ne kadar titizlikle yaptıklarının göstergesiydi. Bursa'ya geldiklerini öğrenmek bir çocuğun yıllar sonra sevdiği öğretmeni görmesi kadar sevindirdi bizleri. Çünkü artık dişçi aramayacaktık. Emin ellerdeyiz. Dişlerime 15 yıl sonra tekrar Assaf ailesine bakım yaptırmak mutluluk vericiydi. İyi ki varlar. Iyi ki Bursa'dalar.

 • B
  Konum: Özel Assaf Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Diş Dolgusu

  Tulin hanima ilk kez dolgu icin gitmistim cok memnun kaldim. Kizimi da bugun goturdum guler yuzu ve tecrubesi sayesinde cok guzel gecti.Eşine ve kendisine gosterdikleri ilgi ve yakinlik icin cok tesekkur ediyorum.

 • A
  Konum: Özel Assaf Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Randevu

  Tülin hanım, işinde çok profesyonel! Ayrıca, kliniğinde hijyene çok dikkat ediliyor, en küçük aletlerine kadar herşey sterilize ediliyor. Kendisini çok sevdim, çok doğal ve ince kişiliğe sahip. Tedavim devam etmektedir. Her hastanın dişhekiminde aradığı tüm özellikleri Tülin hanımda bulabilirsiniz. ÖNERİRİM.

  Tülin Assaf2018-06-26

  Değerli Görüşleriniz İçin Çok Teşekkür Ederiz.

 • C
  Konum: Özel Assaf Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

  Tülin hanıma gitmeden önce bende burada yazılan yorumları okuyarak tavsiyeler üzerine görüşmeye gitmiştim. Ön dişlerim arasındaki boşlukların kapatılıp, doğal görünmesini istiyordum..bu konuyla ilgili ilk kez bir diş doktoruyla görüşmeye gitmem ve ilk doktor tecrübem olmasına rağmen bana o kadar güven verdi ki başka bir doktorla görüşme gereği bile duymadan yaptırmaya karar verdim ve yaptırdım. Tedavi süreci boyunca çok özenli davranarak yaptığı her işlemi anlatarak hep rahat olmamı sağladı.Şimdi istediğim gülüşe sahibim ve çok memnunum.Tülin hanım ve asistanı Müge hanımın içten samimiyeti ve özenli davranışı için teşekkür ediyorum gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

  Tülin Assaf2018-05-02

  Değerli Görüşleriniz İçin Çok Teşekkür Ederiz..

 • T
  Konum: Özel Assaf Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Randevu

  Tulin hanima uzun bir arastirma sonrasinda dislerimdeki ayrikliği kapattirmak icin gittim.Yapilan islemden cok memnun kaldim. Ayrica yaptigi isin arkasinda olmasi beni ayrica mutlu etti. Doktorunuza karar vermeden once muayne olmanizi tavsiye ederim.

  Tülin Assaf2018-04-05

  Değerli Görüşleriniz İçin Çok Teşekkür Ederiz..

 • B
  Konum: Özel Assaf Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

  Uzun zamandır diş hekimi arayışı içerisindeydim. Buradaki olumlu yorumlar doğrultusunda Dr. Tülin hanıma randevu aldım. Dr. Tülin hanım için en iyi diş hekimi diyebilirim. Hekimliği (+) hastasına verdiği değer(+) güler yüzü (+) klinik ortamının hijyenik olması(+) ve orda çalışan diğer personellerin güleryüzü (+) son derece beni memnun etti.. Tedavilerime devam ediyorum. Ben burda okuduğum yorumlar ve tavsiyeler sayesinde doktorumu buldum. Sizlerede faydalı olması açısından yazdım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Tülin Assaf2018-04-05

  Değerli Görüşleriniz İçin Çok Teşekkür Ederiz..

 • M
  Konum: Özel Assaf Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Dolgu yaptırma

  Tülin Hanım'ın eli çok hafif. Dolgu yaptırdım ve çok memnunum. İşini severek yapıyor. Ne yapacağı hakkında da sürekli bilgi veriyor. Dişin estetiğine uygun biçimde dolgu yapıyor ve sanki kendi dişiniz gibi hissediyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim.

  Tülin Assaf2018-03-26

  Değerli Görüşleriniz İçin Çok Teşekkür Ederiz..

 • S

  Tesadüf bir şekilde bulup danışmak için gittiğim, yansıttığı enerjisinden ve güler yüzünden memnun kaldığım bir hekim.Tüm olasılıkları en ince detayına kadar sabırla açıklayarak süreç hakkında yaptığı bilgilendirme sayesinde gönül rahatlığı ile tedaviye başlamaya karar verdim. Şuan için iyi ki randevu alıp gitmişim diyorum, samimiyeti ve ilgisi için teşekkürler.

  Tülin Assaf2018-03-26

  Değerli Görüşleriniz İçin Çok Teşekkür Ederiz..

 • M
  Konum: Özel Assaf Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Yamuk ön dişlerim

  Yamuk ve ufak ön dişlerim için önce diş teli düşündüm,tüm dişlere takılmalı denildi ve çok pahalıydı.Acaba zirkonyum mu yaptırsam dedim ve öyle her dişciye de güvenemiyordum sonuçta ön dişler estetik açıdan çok önemliydi.Ön dişim ucundan da kırılınca yeter deyip internetten doktor aradım ve müthiş doktorumu buldum. Ön dişlerim hiç hebâ edilmeden porselen dişlere taş çıkarır kompozit uygulamasıyla ön dişlerim rüyâ gibi oldu.Teşekkür az gelir ellerine ve o güzel candan ilgisine müteşekkirim.İyi ki varsınız.

  Tülin Assaf2018-01-26

  Değerli Görüşleriniz İçin Çok Teşekkür Ederiz..

 • H

  Tesadüfen gittim.Muayenesinden çok memnunum.Teknolojik gelişmeleri yakından takip edip gelişmiş tıbbi cihazlarla işlem yapıyor.Farklı kurumlarda çalışma süretiyle yeteri kadar deneyim sahibi olmuş.Doktor hasta iletişiminde son derece başarılı.Dürüst bir kişilikte.Klinik ortamları temiz ve hijyen.Tedavim son derece başarılıydı.Tülin Hanım'a çok teşekkür ederim.

  Tülin Assaf2017-12-22

  Değerli Görüşleriniz İçin Çok Teşekkür Ederiz..

Hakkımda

Hakkımda

 • Diş Hekimi Tülin Assaf 1992 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi ' nden mezun oldum.
  Yurtdışında estetik diş hekimliği ve protez eğitimlerine devam ettim. Gülüş tasarımında tatbik edilen porselen ve kompozit lamineleri ayrıca zirkonyum porselenleri hastalarıma uyguluyorum. 21yıl yurtdışı hizmetimden dolayı Senior ünvanını kazandım.
  Şuan Bursa Nilüfer de kurucusu ve sahibi olduğum Assaf Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde hastalarıma hizmet vermekteyim.

Okullar / Eğitimler

 • Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 1992

Yayınlar

 • Dt. Tülin Assaf

Ödüller

 • Dt. Tülin Assaf

Bilinen Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Assaf Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ,Bursa
 • Asnani dental Clinic , Saudi Arabistan
 • Taiba Dental Clinic , Saudi Arabistan

Sertifikalar

 • Tülin Assaf, Diş Hekimi şu şehirde: Bursa - Sertifikalar
 • Tülin Assaf, Diş Hekimi - Sertifikalar
 • Tülin Assaf, Bursa - Sertifikalar
 • Tülin Assaf, Diş Hekimi şu şehirde: Bursa - Mesleki vasıflar

Fotoğraflar

Makaleler

 • Genel Diş Hekimliği

  12 Şubat 2018

  PROTEZLER -SABİT PROTEZLER Yanyana olan bir kaç dişin kaybında onların yerini alan sabit protezlere köprü adi verilmektedir ve bu köprüler alınan...
 • ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ

  19 Ocak 2018

  Gülüşünüzden Ne Kadar Memnunsunuz? Birçoğumuz gülüşümüzden memnun değiliz.Ya dişlerimizin renginden ya şeklinden ya da dizilişinden.Bu problemlerimizi...
 • Diş Beyazlatma

  7 Mayıs 2017

  Eğer kahkahalarınızı dudaklarınızın arasında kısıtlayan şey dişlerinizdeki renk bozukluğuysa sadece birkaç günde bundan kurtulmak elinizde. Beyazlatma...
 • Estetik Diş Hekimliği

  6 Mayıs 2017

  Estetik, sanatla, güzellikle ve tatla ilgilenen felsefe dalıdır. Güzelliğin oluşturulması ve değerlendirilmesiyle ilgilenir. Diş hekimliği alanındada kişisel...
 • İMPLANT

  5 Mayıs 2017

  İmplant nedir? İmplant genel bir ifade ile kemik içerisine yerleştirilen titanyum vidalardır. Bu vidaların yerleştirilmesindeki maksat diş kökünü taklit...

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

insanların guzel gülümsemesini sağlamak

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

sabit ve odaklanarak uzun saatler çalışmak, uzun süre ayakta kalmak .

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

güzel gülüşler kazandırmak güven duygusu oluşturmak ve insanların kendine güvenini kazandırmak

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Bir hastamın uzun yıllar sonra ilk kez elmayı ısırarak yiyip ve beni telefonla arayıp ağladığını söylemesi ve çok teşekkür etmesi ...