Adresler (2)

Umi Plaza - D: 30, Bursa
Türkkan Evrensel Muayenehanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş
İzmir Yolu Görükle Kampüsü, Nilüfer
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
3 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Konum: Türkkan Evrensel Muayenehanesi Kolon ca karaciger metastas

Çok beyfendi. Gayet ilgili. İlk önce muayenesi yapiyor sonra tüm sorularımızı cevaplıyor. Annemde belkide yıllardır olan ritim bozukluğunu hemen anladı bizi kardiyoljiye yonlendirdi. Hakikaten düzensizlik varmış. En önemlisi 4. kür kemo sonunda ce ve cea değerlerinde müthiş duşüş var. Türkkan bey işini biliyor. Hastanın vucudunun nasıl tepki verecegini dogru tahmin edip dogru yönlendirmeler yapıyor. Biz kendisine teşekkür ediyoruz. Birlikte annemin hastalığını aşacağımızdan eminim.Tıpkı Ersin hocama güvendiğimiz gibi Turkkan hocamada guveniyoruz ve bilgisi doğrultusunda elinden geleni yaptığına inanıyoruz.


N

Türkkan beye nasıl teşekkür etsem azdır.bana hayatımı geri verdi.yanlız şunu merak ediyorum Ersin beyin (ABİ BİR MUCİZEYE İMZA ATMIŞSIN) dediğinde telefonda; Mutluluğunu görmek isterdim.çünki: Doktorlar hastalalarından daha çok mutlu olduklarına inanıyorum.Türkkan bey kanıyla canıyla tam bir türk doktoru.ona minnet ve şükranlarımı sunuyorum.Allah onu biricik evladına ve ailesine bağışlasın.


L

Benim babamın doktoru Özkan hoca.Babam onun odasına girdiğim zaman hiç dışarı çıkmak istemiyorum,içim huzur doluyor adeta diye tarif ediyor duygularını.Hekimliğinin mükemmelliğinin yanı sıra insana değer veren,moralini düzelten harika bir insan o.Ona çok minnettarız...


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet