Son 30 gün içerisinde 270 profil ziyareti var

Adresler (2)

Kartaltepe Mahallesi Olgunlar Sokağı No:21/1, Bakırköy
Orenda Psikoloji Merkezi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit
0850 333.....

Çift Terapisi

Cinsel Terapi Danışmanlığı

Beck Depresyon Ölçeği +19 daha fazla

Anne-Baba Eğitimi ve Danışmanlığı

Aile İçi İletişim Sorunları

Beier Cümle Tamamlama Testi

Tümünü göster
Caferağa Mahallesi Sakız Sokak No:10/2B, Kadıköy
Yakaza Psikolojik Danışmanlık Merkezi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster

Anne-Baba Eğitimi ve Danışmanlığı

Bilişsel Davranışçı Terapi

Bireysel Terapi +11 daha fazla

Cinsel Terapi

Cinsel Terapi Danışmanlığı

Evlilik Terapisi

Tümünü göster
İstanbul
Online Terapi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil


Anne-Baba Eğitimi ve Danışmanlığı

Bilişsel Davranışçı Terapi

Bireysel Terapi +19 daha fazla

Özgeçmiş

Hakkımda

1987 yılında Denizli'de doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Denizli'de tamamladım. İnsanı anlama ve hayatına dokunabilme çabam yolumu psikoloji bölüm...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Depresyon
 • Aile İçi İletişim Sorunları
 • Sosyal Fobi
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji Bölümü (İstanbul, 2014)
 • İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (İstanbul, 2016)


Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
38 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
I
Konum: Orenda Psikoloji Merkezi

Türkü hanım benim ilk psikoloğum. Çevremde klasik eski dönem psikologlara gidip bariz fayda sağlayamamış ya da kısa sürede terapiyi bırakmış bir kaç kişi vardı. Yıllardan beri yüzleşmek istemediğim problemlerimle bu hikayeleri duydukça, kendimle yüzleşmemekte ikna oluyor ve yardım almadan hayatımı daha kaliteli yaşayabileceğimi düşünüyordum. Ta ki kız arkadaşım Türkü hanımı bulup beni bir kere görüşmeye ikna edene kadar. Şimdi nerdeyse 6 aydır Türkü hanımın danışanıyım. Söyleyebilirim ki 6 ay önceki ben ile şimdiki ben arasında uçurum var. Türkü hanım profesyonel yaklaşımıyla, sabrıyla, samimiyetiyle, güncel teknikleriyle benim bugün hayata bakış açımı değiştirmeme yardımcı oldu. Özellikle belirtmek isterim ki LGBTİ+ iseniz gönül rahatlığıyla Türkü psikoloğa gidebilirsiniz. Teşekkür az kalır, minnettarım. Sevgiyle...

Uzm. Kl. Psk. Türkü Zencir

Çok teşekkür ederim bunları duymak nasıl güzel nasıl iyi hissettirdi gerçekten birlikte güzel bir yol yürümek sizinle benim içinde önemli ayrıca tavsiyesiniz içinde teşekkürler. Sevgiyle..


Konum: Orenda Psikoloji Merkezi Borderline kişilik bızukluğu

Bir ay önce borderline hastalığım olduğunu öğrendim .. yani sınırda kişilik bozuklu... bu yaşıma kadar kaçarak yüzleşmekten korktuğum hayatımı bana geri veren türkü hn. Minnettarım.... 1 aylık tedavi süreci devamda edecek ama ben biliyorumki bundan sonrası hep huzur olacak .... çok teşekkür ederim size

Uzm. Kl. Psk. Türkü Zencir

Ben teşekkür ederim


Konum: Orenda Psikoloji Merkezi Çift Terapisi

Yolumuz İyiki Orenda Psikoloji Türkü Hanımdan Geçti Aslında Söylenecek çok şey var ama hani derler ya dünyada bu yerleri görmeden yaşadım deme diye tamda öğle Bence Her Bireyin bir kez gidip görmesi gereken yerlerden biri???? Biz hem birebir hem çift terapisi aldık Ve artık hayata daha huzurla bakıyoruz birbirimizi daha iyi anlıyoruz iyi ki varsınız ve her daim sizin ile görüşüp konuşacağımız içinde çok şanslıyız????????

Uzm. Kl. Psk. Türkü Zencir

İnsan kendi için bir şey yapmak istesin yeter ki , teşekkürler


M
Konum: Orenda Psikoloji Merkezi Çift Terapisi

Türkü hanıma başlangıçta partnerim başvurmuştu fakat ara ara seanslara beni de dahil etti. Kendisinin sizi yargılamadığından ilk dakika da emin oluyorsunuz, güven veriyor. Partnerim bireysel seansları sonucu güzel bir ilerleme katetti, ikimizin girdiği seanslar ise ilişkimizi olumlu yönde etkiliyor. Psikoloğa gitmek isteyen kim olursa kesinlikle Türkü hanıma yönlendiririm.

Uzm. Kl. Psk. Türkü Zencir

O güveni verebildiğimi duymak ne güzel Teşekkürler.


S
Konum: Orenda Psikoloji Merkezi

Yaşadığım ve yaşattığım olayların (takıntı, kıskançlık) içinden çıkamayacağımı fark ettiğim anda yardım almam gerektiğini anladım... Orenda psikoloji ile tanışmam çok ani bir karar ile olmuştu ve İYİKİ İYİKİ Türkü hanımla tanışmışım. Bu kadar içten samimi olduğu için ve kendimi onunla iken rahat hissettirdiği için çok teşekkür ederim. Seanslarımı iple çeker oldum sohbetlerimiz sonrası kendimi çok daha pozitif ve mutlu hisseder oldum. İYİKİ hayatıma girdiniz ve bana da dokundunuz....

Uzm. Kl. Psk. Türkü Zencir

Teşekkür ederim en güzel adımı siz kendinize attınız.


I

Ben geçen aylarda türkü hanıma gittim tavsiye üzerine adını duydum ama kendim de araştırdım. Gerçekten samimiyetle ve işi İçin çok çalışan ve danışanlarını önemseyen biri. Hayatımın şokunu yaşadığım bir dönemdi nasıl toparlanırım bilmiyordum ama benimle birlikte emekleyip benimle yürüdüğü İçin bu süreçte kendisine çok teşekkür ederim. Hayata elbet geri döneceğim artık umutlarım var yaşadığım şeyi de unutmadım tabi ama daha iyiyim. Seanslarımız devam ediyor. Ama bütün çevreme kendisinden bahsetmeye başladım bile herkes illa ben gibi zor bir dönemde değil kendisi için güzel bir adım atmalı. Kesinlikle hayatınıza dokunan biri.

Uzm. Kl. Psk. Türkü Zencir

Teşekkür ederim geri bildirimleriniz için.


Konum: Orenda Psikoloji Merkezi Varoluşçu Psikoterapi

Türkü hanımla geçen aylarda kendimi ve hedeflerimi şaşırdığım bir dönem karşılaştım. İnternetten kendim araştırarak gittim. İyi ki de gittim kendimi ve anlam arayışımı birlikte yürüttük ve hedefler belirledik sanırım bunları yapmasaydık bütün kimliklerimi yitirecektim. Ama yeniden başlamak ve psikologlarla çalışmak bu yüzden önemli şimdi anlıyorum. ÖZellikle iş ve özel yaşantımda ki problemlere olan yaklaşımları ve verdiğiniz güven İçin teşekkürler. İyi ki sizinle karşılaştım. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim, teşekkürler Türkü hanım

Uzm. Kl. Psk. Türkü Zencir

Geri bildirimleriniz İçin çok teşekkür ederim.


E
Konum: başka bir yer

merhaba,
Türkü hanım ı internetten araştırarak ziyaret ettim.Zaten araştırmamak gibi bir durum benim için söz konusu olamaz, çünkü sorunum takıntılarım.özellikle ilişkilerim de en ufak bir şeye takar ve kesin çizgiler belirlerdim kendime.yargılarım vardı,ve özel ilişkilerimi oldukça etkiliyordu. ciddi bir süreç içerisindeydim artık ve hayatı kendime fazlasıyla zorlaştırmıştım. Çevremi de içine sürüklüyordum. ve sonunda Türkü hanım a gitmeye karar verdim.& ay gibi bir süre çalıştık, her hafta görüşmelerimizi düzenli olarak gerçekleştirmeye çalıştık. Başlangıçta abartı gelse de hem maddi hem manevi bu süreçte kendim de olan değişimler kesinlikle herşeye değerdi. k-Kendimin varlığına vardım.görüşmelerimiz bitti, ama artık ben hayatta karşılaşacağım şeylerle nasıl başa çıkacağımı biliyorum. takıntılarımı neden onlara sığındığımı keşfettim. yaşantımı çukurdan geri çıkardım diyebilirim size. şuan zor kararlar aşamasında sağlıklı kararlar verebildiğimi şuan net bi şekilde görüyorum.ilişkilerim artık daha net ve sürekli. Türkü hanım ın deyimiyle bu bir deneyim... yaşam deneyimi, ve bu açıyı bana sağlayan kendisi. Sizi anlayan ve güven veren birisiyle çalışmak en büyük etken. Her şey için Teşekkür ederim Türkü hanım, iyi ki sizi tanımışım..... l.e.c.

Uzm. Kl. Psk. Türkü Zencir

Çok teşekkür ederim.


E
Konum: Orenda Psikoloji Merkezi ilişki

Türkü hn ile tanışmamız aldatıldığımı öğrendiğim günün ertesi sabahı oldu. hayatımda hiç bu kadar savunmasız ve bitik hissetmemiştim kendimi ve bunu tek başıma aşamayacağımın kararını verip kendisine bir tanıdık vasıtasıyla ulaştım. o geç saatler de olsa ulaşabileceğim biriydi, sıkışık programına rağmen hep zaman yarattı. zor zamanlarımda doğru yolu gösterip farkındalık yarattığı ve beni girdiğim çıkmazdan kurtardığı için kendisine nasıl teşekkür etsem az. onun yanında kendinizi gerçekten dinleniyor ve güvende hissediyorsunuz, zannımca hasta-psikolog arasındaki en önemli bağ budur.

Uzm. Kl. Psk. Türkü Zencir

Çok teşekkür ederim.


Konum: Orenda Psikoloji Merkezi İlişki Terapisi

Türkü Hanım’la görüşmelerimiz yaz başı bitti. Ben kendisini araştırarak gittim. İlk gittiğimde ilişkisel bir problemim vardı ama birçok ilişkimde aynı problemleri yaşamaya başlayınca kendimle ilgili de çalışmam gerektiğini biliyordum. Ama bu süreçte en önemli olan şey güven .Türkü Hanım ‘a gittiğinizde kesinlikle sorunu bir an önce çözmeye çalışan bir psikolog değil öncelikli olarak sizi kabul edip tarafsızca anlamaya çalışan bir psikolog göreceksiniz karşınızda. Ve bütün bu yol boyunca elinden gelenin fazlasını yaptığını hissettiriyor size. Ben de bu yolda kendisiyle yürüdüğüm İçin çok şanslıyım. Bir kere kendimi değiştirdim ve bu öyle kolay bir şey değil ve tabii ki ondan sonra ilişkilerim ve bakış açım da değişti.
Bu kadar araştırıp gitmiş olduğuma kesinlikle değdi. Bu denli iyi geleceğini önceden söyleselerdi sanırım deneyimlemeden kabul edemezdim. O yüzden kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaşadığınız sorun neyse kesinlikle bu deneyimi yaşamalısınız. Hayatıma böyle güzel bir müdahale gerçekleştirdiği İçin yürekten teşekkür ediyorum.

Uzm. Kl. Psk. Türkü Zencir

Bu güzel geri bildiriminiz için çok teşekkür ederim. Benim için çok şey ifade ediyor. Sizinle çalışmak benim içinde güzel bir deneyimdi. Çok güzel zamanlarınız olsun.


Hizmetler

Çift Terapisi


Kartaltepe Mahallesi Olgunlar Sokağı No:21/1, Bakırköy

Orenda Psikoloji Merkezi


Caferağa Mahallesi Sakız Sokak No:10/2B, Kadıköy

Yakaza Psikolojik Danışmanlık Merkezi


İstanbul

Online Terapi


Cinsel Terapi Danışmanlığı


Kartaltepe Mahallesi Olgunlar Sokağı No:21/1, Bakırköy

Orenda Psikoloji Merkezi


Caferağa Mahallesi Sakız Sokak No:10/2B, Kadıköy

Yakaza Psikolojik Danışmanlık Merkezi


İstanbul

Online Terapi


Beck Depresyon Ölçeği


Kartaltepe Mahallesi Olgunlar Sokağı No:21/1, Bakırköy

Orenda Psikoloji Merkezi


İstanbul

Online Terapi


Anne-Baba Eğitimi ve Danışmanlığı


Kartaltepe Mahallesi Olgunlar Sokağı No:21/1, Bakırköy

Orenda Psikoloji Merkezi


Caferağa Mahallesi Sakız Sokak No:10/2B, Kadıköy

Yakaza Psikolojik Danışmanlık Merkezi


İstanbul

Online Terapi


Aile İçi İletişim Sorunları


Kartaltepe Mahallesi Olgunlar Sokağı No:21/1, Bakırköy

Orenda Psikoloji Merkezi


Caferağa Mahallesi Sakız Sokak No:10/2B, Kadıköy

Yakaza Psikolojik Danışmanlık Merkezi


İstanbul

Online Terapi


Beier Cümle Tamamlama Testi


Kartaltepe Mahallesi Olgunlar Sokağı No:21/1, Bakırköy

Orenda Psikoloji Merkezi


İstanbul

Online Terapi


CAS Zeka Testi


Kartaltepe Mahallesi Olgunlar Sokağı No:21/1, Bakırköy

Orenda Psikoloji Merkezi


İstanbul

Online Terapi


Cattell 2a Zeka Testi


Kartaltepe Mahallesi Olgunlar Sokağı No:21/1, Bakırköy

Orenda Psikoloji Merkezi


İstanbul

Online Terapi


Cattell 3a Zeka Testi


Kartaltepe Mahallesi Olgunlar Sokağı No:21/1, Bakırköy

Orenda Psikoloji Merkezi


İstanbul

Online Terapi


Fobilerden Kurtulmak


Kartaltepe Mahallesi Olgunlar Sokağı No:21/1, Bakırköy

Orenda Psikoloji Merkezi


Caferağa Mahallesi Sakız Sokak No:10/2B, Kadıköy

Yakaza Psikolojik Danışmanlık Merkezi


İstanbul

Online Terapi


EMDR Terapi


Kartaltepe Mahallesi Olgunlar Sokağı No:21/1, Bakırköy

Orenda Psikoloji Merkezi


İstanbul

Online Terapi


Tematik Algı Testi (TAT)


Kartaltepe Mahallesi Olgunlar Sokağı No:21/1, Bakırköy

Orenda Psikoloji Merkezi


İstanbul

Online Terapi


Bireysel Terapi


Kartaltepe Mahallesi Olgunlar Sokağı No:21/1, Bakırköy

Orenda Psikoloji Merkezi


Caferağa Mahallesi Sakız Sokak No:10/2B, Kadıköy

Yakaza Psikolojik Danışmanlık Merkezi


İstanbul

Online Terapi


Cinsel Terapi


Kartaltepe Mahallesi Olgunlar Sokağı No:21/1, Bakırköy

Orenda Psikoloji Merkezi


Caferağa Mahallesi Sakız Sokak No:10/2B, Kadıköy

Yakaza Psikolojik Danışmanlık Merkezi


İstanbul

Online Terapi


Aile Danışmanlığı


Kartaltepe Mahallesi Olgunlar Sokağı No:21/1, Bakırköy

Orenda Psikoloji Merkezi


Caferağa Mahallesi Sakız Sokak No:10/2B, Kadıköy

Yakaza Psikolojik Danışmanlık Merkezi


İstanbul

Online Terapi


Randevu


Kartaltepe Mahallesi Olgunlar Sokağı No:21/1, Bakırköy

Orenda Psikoloji Merkezi


Caferağa Mahallesi Sakız Sokak No:10/2B, Kadıköy

Yakaza Psikolojik Danışmanlık Merkezi


İstanbul

Online Terapi


GOOD ENOUGH – HARRIS Bir insan Çiz Testi


Kartaltepe Mahallesi Olgunlar Sokağı No:21/1, Bakırköy

Orenda Psikoloji Merkezi


İstanbul

Online Terapi


Yetişkin Terapisi


Kartaltepe Mahallesi Olgunlar Sokağı No:21/1, Bakırköy

Orenda Psikoloji Merkezi


Caferağa Mahallesi Sakız Sokak No:10/2B, Kadıköy

Yakaza Psikolojik Danışmanlık Merkezi


İstanbul

Online Terapi


Bilişsel Davranışçı Terapi


Kartaltepe Mahallesi Olgunlar Sokağı No:21/1, Bakırköy

Orenda Psikoloji Merkezi


Caferağa Mahallesi Sakız Sokak No:10/2B, Kadıköy

Yakaza Psikolojik Danışmanlık Merkezi


İstanbul

Online Terapi


Aile Terapisi


Kartaltepe Mahallesi Olgunlar Sokağı No:21/1, Bakırköy

Orenda Psikoloji Merkezi


Caferağa Mahallesi Sakız Sokak No:10/2B, Kadıköy

Yakaza Psikolojik Danışmanlık Merkezi


İstanbul

Online Terapi


Psikoterapi


Kartaltepe Mahallesi Olgunlar Sokağı No:21/1, Bakırköy

Orenda Psikoloji Merkezi


Caferağa Mahallesi Sakız Sokak No:10/2B, Kadıköy

Yakaza Psikolojik Danışmanlık Merkezi


İstanbul

Online Terapi


Evlilik Terapisi


Kartaltepe Mahallesi Olgunlar Sokağı No:21/1, Bakırköy

Orenda Psikoloji Merkezi


Caferağa Mahallesi Sakız Sokak No:10/2B, Kadıköy

Yakaza Psikolojik Danışmanlık Merkezi


İstanbul

Online Terapi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
38 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
I
Konum: Orenda Psikoloji Merkezi

Türkü hanım benim ilk psikoloğum. Çevremde klasik eski dönem psikologlara gidip bariz fayda sağlayamamış ya da kısa sürede terapiyi bırakmış bir kaç kişi vardı. Yıllardan beri yüzleşmek istemediğim problemlerimle bu hikayeleri duydukça, kendimle yüzleşmemekte ikna oluyor ve yardım almadan hayatımı daha kaliteli yaşayabileceğimi düşünüyordum. Ta ki kız arkadaşım Türkü hanımı bulup beni bir kere görüşmeye ikna edene kadar. Şimdi nerdeyse 6 aydır Türkü hanımın danışanıyım. Söyleyebilirim ki 6 ay önceki ben ile şimdiki ben arasında uçurum var. Türkü hanım profesyonel yaklaşımıyla, sabrıyla, samimiyetiyle, güncel teknikleriyle benim bugün hayata bakış açımı değiştirmeme yardımcı oldu. Özellikle belirtmek isterim ki LGBTİ+ iseniz gönül rahatlığıyla Türkü psikoloğa gidebilirsiniz. Teşekkür az kalır, minnettarım. Sevgiyle...

Uzm. Kl. Psk. Türkü Zencir

Çok teşekkür ederim bunları duymak nasıl güzel nasıl iyi hissettirdi gerçekten birlikte güzel bir yol yürümek sizinle benim içinde önemli ayrıca tavsiyesiniz içinde teşekkürler. Sevgiyle..


Konum: Orenda Psikoloji Merkezi Borderline kişilik bızukluğu

Bir ay önce borderline hastalığım olduğunu öğrendim .. yani sınırda kişilik bozuklu... bu yaşıma kadar kaçarak yüzleşmekten korktuğum hayatımı bana geri veren türkü hn. Minnettarım.... 1 aylık tedavi süreci devamda edecek ama ben biliyorumki bundan sonrası hep huzur olacak .... çok teşekkür ederim size

Uzm. Kl. Psk. Türkü Zencir

Ben teşekkür ederim


Konum: Orenda Psikoloji Merkezi Çift Terapisi

Yolumuz İyiki Orenda Psikoloji Türkü Hanımdan Geçti Aslında Söylenecek çok şey var ama hani derler ya dünyada bu yerleri görmeden yaşadım deme diye tamda öğle Bence Her Bireyin bir kez gidip görmesi gereken yerlerden biri???? Biz hem birebir hem çift terapisi aldık Ve artık hayata daha huzurla bakıyoruz birbirimizi daha iyi anlıyoruz iyi ki varsınız ve her daim sizin ile görüşüp konuşacağımız içinde çok şanslıyız????????

Uzm. Kl. Psk. Türkü Zencir

İnsan kendi için bir şey yapmak istesin yeter ki , teşekkürler


M
Konum: Orenda Psikoloji Merkezi Çift Terapisi

Türkü hanıma başlangıçta partnerim başvurmuştu fakat ara ara seanslara beni de dahil etti. Kendisinin sizi yargılamadığından ilk dakika da emin oluyorsunuz, güven veriyor. Partnerim bireysel seansları sonucu güzel bir ilerleme katetti, ikimizin girdiği seanslar ise ilişkimizi olumlu yönde etkiliyor. Psikoloğa gitmek isteyen kim olursa kesinlikle Türkü hanıma yönlendiririm.

Uzm. Kl. Psk. Türkü Zencir

O güveni verebildiğimi duymak ne güzel Teşekkürler.


S
Konum: Orenda Psikoloji Merkezi

Yaşadığım ve yaşattığım olayların (takıntı, kıskançlık) içinden çıkamayacağımı fark ettiğim anda yardım almam gerektiğini anladım... Orenda psikoloji ile tanışmam çok ani bir karar ile olmuştu ve İYİKİ İYİKİ Türkü hanımla tanışmışım. Bu kadar içten samimi olduğu için ve kendimi onunla iken rahat hissettirdiği için çok teşekkür ederim. Seanslarımı iple çeker oldum sohbetlerimiz sonrası kendimi çok daha pozitif ve mutlu hisseder oldum. İYİKİ hayatıma girdiniz ve bana da dokundunuz....

Uzm. Kl. Psk. Türkü Zencir

Teşekkür ederim en güzel adımı siz kendinize attınız.


I

Ben geçen aylarda türkü hanıma gittim tavsiye üzerine adını duydum ama kendim de araştırdım. Gerçekten samimiyetle ve işi İçin çok çalışan ve danışanlarını önemseyen biri. Hayatımın şokunu yaşadığım bir dönemdi nasıl toparlanırım bilmiyordum ama benimle birlikte emekleyip benimle yürüdüğü İçin bu süreçte kendisine çok teşekkür ederim. Hayata elbet geri döneceğim artık umutlarım var yaşadığım şeyi de unutmadım tabi ama daha iyiyim. Seanslarımız devam ediyor. Ama bütün çevreme kendisinden bahsetmeye başladım bile herkes illa ben gibi zor bir dönemde değil kendisi için güzel bir adım atmalı. Kesinlikle hayatınıza dokunan biri.

Uzm. Kl. Psk. Türkü Zencir

Teşekkür ederim geri bildirimleriniz için.


Konum: Orenda Psikoloji Merkezi Varoluşçu Psikoterapi

Türkü hanımla geçen aylarda kendimi ve hedeflerimi şaşırdığım bir dönem karşılaştım. İnternetten kendim araştırarak gittim. İyi ki de gittim kendimi ve anlam arayışımı birlikte yürüttük ve hedefler belirledik sanırım bunları yapmasaydık bütün kimliklerimi yitirecektim. Ama yeniden başlamak ve psikologlarla çalışmak bu yüzden önemli şimdi anlıyorum. ÖZellikle iş ve özel yaşantımda ki problemlere olan yaklaşımları ve verdiğiniz güven İçin teşekkürler. İyi ki sizinle karşılaştım. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim, teşekkürler Türkü hanım

Uzm. Kl. Psk. Türkü Zencir

Geri bildirimleriniz İçin çok teşekkür ederim.


E
Konum: başka bir yer

merhaba,
Türkü hanım ı internetten araştırarak ziyaret ettim.Zaten araştırmamak gibi bir durum benim için söz konusu olamaz, çünkü sorunum takıntılarım.özellikle ilişkilerim de en ufak bir şeye takar ve kesin çizgiler belirlerdim kendime.yargılarım vardı,ve özel ilişkilerimi oldukça etkiliyordu. ciddi bir süreç içerisindeydim artık ve hayatı kendime fazlasıyla zorlaştırmıştım. Çevremi de içine sürüklüyordum. ve sonunda Türkü hanım a gitmeye karar verdim.& ay gibi bir süre çalıştık, her hafta görüşmelerimizi düzenli olarak gerçekleştirmeye çalıştık. Başlangıçta abartı gelse de hem maddi hem manevi bu süreçte kendim de olan değişimler kesinlikle herşeye değerdi. k-Kendimin varlığına vardım.görüşmelerimiz bitti, ama artık ben hayatta karşılaşacağım şeylerle nasıl başa çıkacağımı biliyorum. takıntılarımı neden onlara sığındığımı keşfettim. yaşantımı çukurdan geri çıkardım diyebilirim size. şuan zor kararlar aşamasında sağlıklı kararlar verebildiğimi şuan net bi şekilde görüyorum.ilişkilerim artık daha net ve sürekli. Türkü hanım ın deyimiyle bu bir deneyim... yaşam deneyimi, ve bu açıyı bana sağlayan kendisi. Sizi anlayan ve güven veren birisiyle çalışmak en büyük etken. Her şey için Teşekkür ederim Türkü hanım, iyi ki sizi tanımışım..... l.e.c.

Uzm. Kl. Psk. Türkü Zencir

Çok teşekkür ederim.


E
Konum: Orenda Psikoloji Merkezi ilişki

Türkü hn ile tanışmamız aldatıldığımı öğrendiğim günün ertesi sabahı oldu. hayatımda hiç bu kadar savunmasız ve bitik hissetmemiştim kendimi ve bunu tek başıma aşamayacağımın kararını verip kendisine bir tanıdık vasıtasıyla ulaştım. o geç saatler de olsa ulaşabileceğim biriydi, sıkışık programına rağmen hep zaman yarattı. zor zamanlarımda doğru yolu gösterip farkındalık yarattığı ve beni girdiğim çıkmazdan kurtardığı için kendisine nasıl teşekkür etsem az. onun yanında kendinizi gerçekten dinleniyor ve güvende hissediyorsunuz, zannımca hasta-psikolog arasındaki en önemli bağ budur.

Uzm. Kl. Psk. Türkü Zencir

Çok teşekkür ederim.


Konum: Orenda Psikoloji Merkezi İlişki Terapisi

Türkü Hanım’la görüşmelerimiz yaz başı bitti. Ben kendisini araştırarak gittim. İlk gittiğimde ilişkisel bir problemim vardı ama birçok ilişkimde aynı problemleri yaşamaya başlayınca kendimle ilgili de çalışmam gerektiğini biliyordum. Ama bu süreçte en önemli olan şey güven .Türkü Hanım ‘a gittiğinizde kesinlikle sorunu bir an önce çözmeye çalışan bir psikolog değil öncelikli olarak sizi kabul edip tarafsızca anlamaya çalışan bir psikolog göreceksiniz karşınızda. Ve bütün bu yol boyunca elinden gelenin fazlasını yaptığını hissettiriyor size. Ben de bu yolda kendisiyle yürüdüğüm İçin çok şanslıyım. Bir kere kendimi değiştirdim ve bu öyle kolay bir şey değil ve tabii ki ondan sonra ilişkilerim ve bakış açım da değişti.
Bu kadar araştırıp gitmiş olduğuma kesinlikle değdi. Bu denli iyi geleceğini önceden söyleselerdi sanırım deneyimlemeden kabul edemezdim. O yüzden kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaşadığınız sorun neyse kesinlikle bu deneyimi yaşamalısınız. Hayatıma böyle güzel bir müdahale gerçekleştirdiği İçin yürekten teşekkür ediyorum.

Uzm. Kl. Psk. Türkü Zencir

Bu güzel geri bildiriminiz için çok teşekkür ederim. Benim için çok şey ifade ediyor. Sizinle çalışmak benim içinde güzel bir deneyimdi. Çok güzel zamanlarınız olsun.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1987 yılında Denizli'de doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Denizli'de tamamladım. İnsanı anlama ve hayatına dokunabilme çabam yolumu psikoloji bölüm...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Depresyon
 • Aile İçi İletişim Sorunları
 • Sosyal Fobi
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji Bölümü (İstanbul, 2014)
 • İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (İstanbul, 2016)

Deneyimler

 • Bakırköy Ruh ve Sinir Hastanesi ( 2014, staj programı)
 • Gülbahçe Anaokulu (2015, Psikolog)
 • İDM Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi (2016, Psikolog, Cinsel Terapist)
Tümünü göster