Prof. Dr.

Varol Çelik

Genel cerrahi

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

Benzer doktorlar

Hasta değerlendirmeleri:

5 görüş

  • 2008 yılında bende tiroit ameliyatı oldum.Sayenizde 9 yıldır hicbir sorun yasamadım hatta yasima gore herkesten cok daha saglıklıyım bana ameliyatta cesaret guc verdiniz ve sagligimi verdiniz ellerinizden opuyorum.saglıklı uzun ömurler diliyorum.

  • 2008 de tiroid ameliyatımı yapmıştı çok şükür ameliyat komplikasyonu da yaşamadım. Muayenede sıcak yaklaşımı için teşekkürler...

  • mediha kürelioğlu 1997senesinde benim dalağımı alarak beni hayata bağladınız size çok çok minnettarım sizeden sağlıklı huzurlu yllar diliyorum şifa dağıtan narin elllerinizden öpüyorum büyük insan

  • Sevgili cerrahım Sayın Prof dr.Varol Çelik, 2004 yılında Cerrahpaşa Hastanesinde bana uyguladığınız cerrahi müdahele sonucunda yaklaşık onbir yıldır hiç bir sorun yaşamadan hayatımı sürdürmekteyim.Elimde ve kolumda hiç şişlik olmadı.Sayenizde oğlumun delikanlılıktan çıkıp koca bir erkek oluşuna , askere gidip çakı gibi vatanını bekleyip bizi onurlandırmasına,yuva kurup baba olmasına şahit oldum.Bir aileyi bahtiyar ettiniz.Yaşım küçük değil ama o cerrah ellerinizden öpüyorum.Bahtiyar olunuz.

  • doktorumuzu çok seviyor ve ona çok güveniyoruz.herşey için ona sonsuz teşkkürlerimizi iletiyorum.ellerinize sağlık sevgili hocam.