Adres

İdealtepe Mah. Akgüvercin Sok. No: 4 Küçükyalı, Maltepe
Küçükyalı Delta Hospital

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
6 görüş

M
Konum: başka bir yer Bronsit

Cocugum 2.5 yasinda bronsit yasadi acile goturdum igne verdiler hic bir ise yaramadi vehbi beye tavsiye uzerine gittim hekimler tip merkezinde kendisi uyguladigi tedavi yontemiyle yavrum iyilesti ve en onemlisi hastaligi tekrar etmedi onceden ufak bir nezlede tikaniklik ciğere kadar iniyordu vehbi beyden allah razi olsun işinin ehli cocuklarinizi deneme tahtasi yapmayin acillerde ben fayda gormedim vehbi bey 9dan 8e kadar pazar haric hergun hizmet veren bir doktor meslegine adamis kendini allah uzun saglikli ömürler versin


Konusunda gerçek bir uzmandır yorumlarda belirtildiği gibi hiç bir şey kaçmaz hiçbir detayı atlamaz emin olmadığı hiç birşeye karar vermez. Sırf giresunda bulunduğum bir dönemde İstanbula kendisine kontrole gidip geldim ve beni sağlığıma kavuşturdu. Çevremde çcouklarına farklı doktorlarda derman bulamayan bir çok yakınımın çocuklarını sağlığına kavuşturdu.Allah başımızdan eksik etmesin. Kendi yavrumda önce allaha sonranonun ellerine emanettir hastalık söz konusu olduğunda.


F

Türkiye'nin en iyi çocuk doktorudur..İkizlerimi bu yaşa kadar getirirken bana gösterdiği destek yüzünden ömrümce ona dua edeceğim..Çok titizdir gözünden hiçbirşey kaçmaz..Sadece ikiz bebeklerimin değil benim de sağlıklı ve iyi bir anne olabilmem onları iyi yetiştirebilmem için en büyük desteğimdir..Artık böyle doktorlar bulmak çok çok çok zor...Müteşekkiriz kendisine..


M

allah başımızdan eksik etmesin çok çok iyi bir doktor benim çocuğumun hayatını kurtardı 10 günlükken eline aldı kızımı şuan 8 aylık oldu maşallah ve hiçbişeysi kalmadı çok şükür tekrar tekrar teşekkür ediyorum ona


Y

4 çocuğum var ve İstanbul'daki rastladığım eniyi çocuk doktoru,16 yaşındaki oğlumu iyileştirdiğinde polis hastanesinde çalışıyordu.tesadüfen getirmiştim.geçen yıl doğudan döndüğümden beri onun izini arıyordum soyadını hatırlayamadığımdan bulmam uzun sürdü BUGÜN BULDUM NİHAYET.


Z

çok iyi bir doktor dünyada eşi benzeri bulanmaz biri benim çocukluğum onun ellerinde geçti her derdime çare buldu iyi var saygılarımı sunarım ..


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgili aramalar