Adresler

 • Memorial Şişli Hastanesi

  Piyale Paşa Bulvarı Okmeydanı Kağıthane
  Şişli

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
17 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yakup hoca bence işini en iyi şekilde yapmaya çalışan nadir insanlardan biz iki yıl sonunda çok şükür sonuca ulaştık tüm tahlillerimiz yapılmış tüp bebeğe başlamak üzereyken bize tüp bebeğe gerek yok diyerek aşılamaya ikna etti ve aşılamam tuttu çok şükür hocam size her zaman dua ediyorum allah razı olsun erzurumu bırakıp gitmezsiniz inşallah

 • Ben öncelikle hocama çok teşekkür ediyorum başta Rabbimizin izni ve sonrada hocamızın yardımıyla rahim kalınlaşmasından çok şükür kurtulduk şimdide rahimdeki kist için tedaviye başladık inş en yakın zamanda bu sorunuda çözüp Başta Rabbimin izni ve hocamızında vesilesiyle inş en yakın zamanda anne olacağız hocama seslenmek istiyorum hocam size herzaman dua ediyoruz ve sizi Allah için gerçekten çok seviyoruz Rabbim her kötülükten korusun sizi =) siz bizim yüzümüzü güldürüyosunuz Rabbimde sizin yüzünüzü güldürsün (amin)

 • Yakup beyin bir hastası olarak onun için çok şey yazmak isterim.ama özetle işinin ehli işinin sevdalısı ve mükemmel bir cerrah diyebilirim.kendisine hem dünya tatlısı iki oğlum için hemde hayatımı kurtardığı için çok şey borçluyum.Allah yolunu açık etsin.

 • Hamileliğimin 24 haftasına kadar İzmir de muayene oldum.Eşimin işi dolayısıyla Erzurumda yaşıyorduk. Doğumumu yaptırıcak doktor benim için çok önemliydi.Araştırmalarım sonunda Yakup KUMTEPE'den ilk randevumuzu aldık.Muayene bitiminde artık Erzurum'da doğurmaya karar vermiştim.Yakup hocadan inanılmaz bir güven duygusu aldım.39 haftamda suyum geldi ve hastaneye yatışım yapıldı.5 gün normal doğum için doktorum uğraştı ve normal doğum yaptım.Öncellikle YAKUP KUMTEPE'ye çok teşekkür ederim.İşini titizlikle yapan,en ufak bir risk gördüğünde hastasının peşini bırakmayan,gece gündüz demeden çalışan ender doktorlardan birisi olduğunu düşünüyorum.Hastaların tavsiyem acileci olmayın, doktorun işine karışmaya çalışmayın,fazla soru sorarak hocamızı yormayın.Çünkü Yakup hoca az ve öz konuşup işinini mükemmel yapan bir hekimdir.

 • 2013 mart aynda over kist amlyatı oldum kistmden dolayı 2 düşük yaptm.yakup hocama ne kadar teşekkür etsem azdır şu anda çok şükür 12 haftalık sağlıklı bi gebelik yaşyorm hç bi problemim yok ameliyattan 5 ay snra gebe kaldım.yakup hocam çok çooooooooook teşekkrler sizi çok seviyorum

 • Ben yaklaşık 20 gün önce çok riskli olduğunu bildiğim ve bana detaylarıda anlatılan sonuçta rahim alınmasına kadar gidebilecek bir myomektomi ameliyatı geçirdim.Bu riskli ameliyatı özellikle ve en çokta henüz bir anne olmadığım için ertelemiştim .Ancak çok değerli hocamız Prof.Dr.Yakup Kumtepe bu ameliyatımı çok başarılı bir şekilde gerçekleştirerek asla anne olamayacağım hissinden kurtulmamı sağladı. Şimdi o dev myom dedikleri myomdan kurtulmuş oldum hemde artık belli bir süre sonra anne olabillme şansımın olduğunun sevincini yaşamış oldum. Bu tarifsiz sevinci bana yaşatan çok değerli doktorumuz Yakup Beye bir kez daha teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum.

 • Tek kelimeyle işinde mükemmel,sağduyulu özverili

 • Yakup Bey'e amaliyat olduktan 3 ay sonra hamile kaldım. Kendisine Erzincan 'dan başka bir doktorun tavsiyesi ile gitmiştim.Çok şükür ameliyattan sonra başka bir tedaviye gerek kalmadı.Doktor bey de bu şekilde söylemişti.Az ve öz konuşup işini sağlam yapan bir doktor.

 • Yakup bey çok iyi bir doktor. beni ameliyat ettiği`için sonsuz teşekürler.Başarılı geçen bir ameliyat olduğu için şu an çok sağlıklıyım .

 • Bu sayfayı okuyan herkese merhaba, Ben daha önce de Yakup Hocam için yorum yaptım.Şuan O'na nekadar minnettar olduğumu anlatmak için yazıyorum.Yakup Hocam'ın bize verdiği destek ve bizi sonkez ikna etmesi sebebiyle şuan dünyalar tatlısı iki oğlum var.Biz çok şey borçluyuz kendisine.Hakkını asla ödeyemeyiz.Evlat sevgisi ne demek bunu tattık.İlgilenen kişiler Yakup Hoca'ya Erzurum Şifa Hastanesi'nden ulaşabilirler.Hocam artık Şifa Hastanesi'nde görevine devam ediyor.Çözüm arayan herkese ısrarla tavsiye ediyorum.

 • Yakup Kumtepe Doğunun tek kadın doğum uzmanı diyorum kendisine bir abi gibi,özverili,sabırlı ve hastalarıyla yatıp kalkan,disiplinli,verdiği sözde duran kısacası tek...Hangi prof. hastasını haftasonunu bölerek gelip hasta yatağında görür,hangi prof. uykusuz olduğu ve uçaktan yeni indiği halde hastaları onu telefonla ararken cevap verip onlara bilgi verir işet YAKUP KUMTEPE... Sinirli olduğuna inanmıyorum herkes mesleğine karışıldığında ve yanlış davranıldığında ancak Yakup Bey kadar sinirlenebilir İYİ Kİ VARSINIZ HOCAM

 • bendede gebelik zehirlenmesi vardı hep yatırarak tedavi gördüm hernekadar sinirlide olsa acayip branşında ii bi doktor..onu çok seviyor başarılarının devamını diliyorumm...

 • ben 7 yıldır yakup beyin hastasıyım gördüğüm doktorlar arasındaki en sabırlı özverili hastası için mesai saati dahi gözetmeyen mesleyini en iyi ve doğru bir şekilde icra eden herkese tavsiye edebileceğim türkiyenin dalında eniyi hekimidir hocam bize evlat sevgisini tatmamıza vesile olduğunuz için minnettarız

 • ben 7 yıldır yakup beyin hastasıyım gördüğüm doktorlar arasındaki en sabırlı özverili hastası için mesai saati dahi gözetmeyen mesleyini en iyi ve doğru bir şekilde icra eden herkese tavsiye edebileceğim türkiyenin dalında eniyi hekimidir hocam bize evlat sevgisini tatmamıza vesile olduğunuz için minnettarız

 • Sayın Yakup Kumtepe 4 evresindeki çikolata kstimi başarılı operasyonla aldıktan sonra 4 ay içerisinde doğal yolla hamile kalmayı başardım.Antalyada yaşıyorum ancak kendisine ameliyet olabilmek için erzumu tercih ettim.Zor ve başarılı bir çabasının sonunda bir evlat sahibi oldum.Gönülden inandım ve bugün mutlu anne,mutlu çocukla yaşıyorsam çok emeği olduğu içindir. Sayın hocam , emeginize ve çabanıza minettarım. Sonsuz teşekkürler.

 • Ben yaklaşık 2 yıldır Yakup hocam'ın hastasıyım.Şuan hayatta olmamı Ona borluyum.Hiç dur durak bilmeden,özveriyle ve işine aşık idealist birini gösterin deseler ilk aklıma gelen doktor Yakup Bey olur.Kendisini mümkün olan her ortamda veya böylesi güzel platformlarlarda övgüyle anlatmaya devam edicem.Ama umarım Hocam'da Erzurum'u terk eden doktorlarımızdan olmaz.Çünkü onun gibi birine bu Şehirde gerçekten ihtiyaç var.

 • sayın hocam yapmış olduğunz cerrahi müdahale ve göstermiş olduğunz ilgi ve alakanıza sonsuz teşekkürlerimi şahsınıza ve ekibinize sunuyorum.

Bu doktor musunuz?

336

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın