Uzm. Dr.

Yasin Erdem Akgül

verifiedCreated with Sketch.

23 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 510 profil ziyareti var

Dr Yasin Erdem Akgül, 1986 yılında İstanbul’da doğdu, İlk ve orta öğrenimini Ataköy İlköğretim Okulunda ve lise öğrenimini Dede Korkut Anadolu Lisesinde tamamladı. 2010 yılında İstanbul… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
23 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Güler yüzlü olmak heleki bir diş doktoruysa çogu insan için tercih sebebi. Muayenede bilgilendirme ve tedavi planında detaylı ve rahatlatıcı bilgi veren doktorumuz iyiki varsınız. Diş hekimlerinde pek görmediğimiz bişey -iletişim becerisi yüksek- işini severek yapan doktorumuza tesekkur ediyorum.. Gönül rahatlığıyla gidip tedavi olabilirsiniz.

  Yasin Erdem Akgül2017-06-06

  Amine Hanım yorumunuz için teşekkür ederim. Bilgilendirmemizi yeterli bulmanız bizim için çok önemli :).

 • gülmeyi çok seven birisi olarak ön dişlerimde bir çarpıklık vardı. arkadaşımın tavsiyesi üzerine Yasin Beye tedavi olmaya karar verdim. Yasin Bey o kadar samimi ve içtendi ki muayene günlerini iple çekiyordum çünkü dişlerim gün gittikçe düzeliyordu. dişci koltuğundan ne kadar korksam da bunu yendim Yasin Beyin güleryüzünden dolayı. tellerim çıkmasına rağmen hala kontrollerime devam ettğiniz ve aynı titizliği gösterdiğiniz için teşekkür ederim.

  Yasin Erdem Akgül2017-06-06

  Bütün tedavi sürecinde bizimle işbirliği içinde olman bizleri de motive etti Aylin, Güzel dişlerin ile ömür boyu gülmeler :)

 • Ortodonti tedavisi her zaman beni korkutmuştu ta ki Doktorum Yasin beye muayene olana kadar . Köpek dişim doğuştan damağımın içine gömülü olup süt dişim düşmemişti. Bu durumu 14 yaşımdan beri biliyodum fakat tedaviden korkuyordum.Yasin hocamın nazik ve açıklayıcı anlatımından sonra tedavi olmaya karar verdim . Çok doğru ve yerinde bir karar vermiş olduğumu tellerim çıktığında bir kez daha farkettim :). Bir bayan olarak estetik bir gülüşe kavuştum artık rahat rahat dişlerimi göstererek gülebiliyorum. :) Çok teşekkürler Yasin Hocam

  Yasin Erdem Akgül2017-05-23

  Sevgili Seda güzel yorumun için çok teşekkür ederim :) Ayrıca zorlu ve uzun tedavine gösterdiğin sabrı da ayrıca tebrik ederim. Sağlıklı bol gülmeler :)

Hakkımda

Hakkımda

 • Dr Yasin Erdem Akgül, 1986 yılında İstanbul’da doğdu, İlk ve orta öğrenimini Ataköy İlköğretim
  Okulunda ve lise öğrenimini Dede Korkut Anadolu Lisesinde tamamladı. 2010 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu.
  2011 yılında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda Ortodonti eğitimine başlayan Dr Akgül, doktora eğitimini tamamladıktan sonra akademik alanda çalışmalarını sürdürdü. Tez çalışmalarını “hızlandırılmış ortodontik tedavi” üzerinden yürüttü. 6 yıllık klinik tecrübesinden sonra, özellikle şeffaf plaklarla ortodontik tedavilere yoğunlaştı.

  2017 yılında İstanbul'a dönerek çalışmalarını burada sürdüren Dr Akgül, Pedodonti Uzmanı Sevil Akgül ile evlidir.
  Ortodonti Uzmanı Dr Yasin Erdem Akgül diş ve çene bozuklukları üzerine Ortodonti tedavisi hizmeti vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, Lisans (2010)
 • Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, Doktora (2015)

Deneyimler

 • Medical Park Bahçelievler Hastanesi (2010-2011)
 • Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi (2011-2015)
 • Trakya Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, Yrd Doç Dr (2016)
 • Ağız Diş Sağlığı Poliklinikleri (2016- )
daha fazla

Fotoğraflar

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Diş hekimliğinde matematiksel ve fiziksel yaklaşımın en çok uygulandığı uzmanlık, ortodonti uzmanlığıdır. Bununla birlikte ortodontik tedaviler, insan ilişkilerinin çok iyi olması gerektiği uzun soluklu bir tedavidir. Hem bilimi hem de insan ilişkilerini bir araya getiren bu uzmanlık benim için hep ilgi çekici olmuştur.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Mesleği sevince bu bir iş olmaktan daha farklı bir anlam taşıyor ve pek çok zorluğun üstesinden geliyor. Ancak süreç boyunca en büyük zorluk, hastalarımıza geleceği göstermek oluyor. Dişlerinin düzeleceklerini hayal etmek bireyler için zor oluyor ve onların motivasyonlarını sağlamak bizim için de hayli zor. Burada teknoloji işin içine dahil oluyor ve üç boyutlu görüntüler ile hastalarımıza tedavinin ilerleyen safhalarında neler olacağını gösterebiliyoruz. Tedavinin başında iken sonunu öngörebiliyoruz.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Hastalarımın yüzünü güldürmek ,
Aktif bir iş ortamım olması,
Teknolojiyi yakından takip etmesi

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Her hasta her vaka kendine özel, ancak damakta duran bir dişine tel takıldığında ertesi gün yerine geldiğini hayretler içinde bizi arayarak telefonda haber eden hastamın neşesi aklımdan çıkmıyor :)