Uzm. Dr.

Yasin Erdem Akgül

verifiedCreated with Sketch.

23 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 504 profil ziyareti var

Dr Yasin Erdem Akgül, 1986 yılında İstanbul’da doğdu, İlk ve orta öğrenimini Ataköy İlköğretim Okulunda ve lise öğrenimini Dede Korkut Anadolu Lisesinde tamamladı. 2010 yılında İstanbul… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
23 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • O
  Konum: Dent Palas Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Beylikdüzü

  Diş teli kontrolü için gittim yasin hocama teşekkür ederim çok memnun kaldım her geçen randevuya daha rahat daha korkusuz şekilde gidip geliyorum.

  Yasin Erdem Akgül2018-09-18

  Merhaba, yorumunuz için teşekkür ederiz şimdiden mutlu gülüşler :)

 • A
  Konum: Vizyon Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ÜmraniyeHizmet: Diş Teli Tedavisi

  tam 1 yıl önce ince eleyip sık dokuyan biri olarak diş teli tedavimde doktor aramaya başladım yaklaşık 5 doktora göründükten sonra Yasin hocaya gittim ve iyi ki gitmişim güler yüzü pozitif enerjisi ilgili tavrıyla ilk andan ikna oldum.aynı zamanda benim için çok önemli olan tedavi şekli de onu seçmemin diğer unsuru oldu.çünkü sağlam dişlerimden olmayarak diş teli tedavisi olucaktım.1 yıl oldu hala tedavime devam ediyorum çok memnunum. her şey yolunda gidiyor.Arkadaşlara tavsiyem Yasin hocaya gönül rahatlığıyla güvenmeleri ve 1 gün bile geç kalmadan tedaviye başlamaları olucak.

  Yasin Erdem Akgül2018-08-09

  Yorumunuz için çok teşekkür ederiz :) Şimdiden güle güle kullanın

 • Tavsiye üzerine gittim ve gerçekten çok memnun kaldım.41yaşından sonra tel taktırıp dişlerimin hızla düzeldiğini görmek beni çok memnun etti.Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.

  Yasin Erdem Akgül2018-06-13

  Yorumunuz için çok teşekkür ederiz Nurgül hanım,ortodonti tedavilerinin yaşı yok kendi dişiniz gibisi yok :) Şimdiden mutlu gülüşler :)

 • Konum: Dent Palas Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Beylikdüzü

  İyi akşamlar,Ortodonti uzmanı yasin beyi Doktor arkadaşımızın tavsiyesiyle ulaştık ve tel tedavisine başladık güleryüzlü ve ilgili olması pozitif enerji veriyor çok memnunum teşekkür ederim hocam

  Yasin Erdem Akgül2018-06-13

  Yorumunuz için çok teşekkür ederiz Gonca Hanım,sizlerin enerjisi de bizleri çok olumlu etkiliyor. Şimdiden mutlu gülüşler :)

 • E
  Konum: Dent Palas Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Beylikdüzü

  Dişçi’lerden çok korkan biriyim fakat Yasin Bey ve ekibinin güler yüzlü karşılamaları, samimiyeti korkumu hafifletti. Tel tedavisi için doktorumun tavsiyesi ile Yasin Bey’e başvurdum memnunum ve mutluyum.

  Yasin Erdem Akgül2018-06-09

  Teşekkür ederiz, bende çok mutluyum, ekibim ve kendi adıma teşekkür ederiz :)

 • Konum: Dent Palas Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, BeylikdüzüHizmet: Diş Teli Tedavisi

  Yasin beye sosyal medya aracılığıyla ulaşıp bağlantı kurdum,iyi ki kurmuşum. Bugün ilk randevumdu-görüşme sağladık,yapılacak işlemleri konuştuk.Muhteşem ilgili ve bir o kadar da güleryüzlü.Çok araştırma yaptım diş teli için internetten ve sonunda Yasin beyin sayfası çıktı karşıma ki iyi ki de çıkmış . Güzel gülüşlere yolculuğa adım attım bugün sayesinde .Asistanınıza ve size teşekkür ederim

  Yasin Erdem Akgül2018-04-27

  Merhaba Canan hanım, asistanım ve kendi adıma çok teşekkür ederim yorumuz için. Tedavilerinizden sonra görüşmek üzere :)

 • F
  Konum: Dent Palas Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, BeylikdüzüHizmet: Randevu

  Uzun araştırmalarım sonucunda Doktor Yasin Erdem Akgül’e ortodonti ile ilgili meraklarımı,tedavi sürecini ve ne yapmam gerektiğini sordum kendiside bunun devamında bana bilgilendirme msj iletti ve bende karar verip ; Dent Palas Doktor Yasin Erdem Akgül’e muayeneye gittim ve kendisinle birkez daha muayene esnasında tanıştım.Titiz çalışması ve samimiyetiyle çok iyi bir doktor olduğunu gördüm. İlk muayeneye annemle gitmiştim ufak bir aile arasında görüşme yapıp karar verdikten sonra doktoruma dişteli taktırmak istediğimi söyledim ve hemen akabinde dişlerimin ölçüsü alındı,kayıt yapıldı ve diş teli takılması için gün verildi. İlk üst dişlerime 3 ay sonrada alt dişlerime tel takıldı şuan gayet memnunum iyi ki araştırma yapmışım iyi ki doktorumla karşılaşmışım her muayeneye koşarak gidiyorum. Doktorum her zaman nasıl hissettiğimi nasıl olduğumu bana ve benimle birlikte gelen anneme soruyor ve
  canımın acımaması için oldukça hasas davranıyor. Hiçbir zaman kendimi kötü hissettiricek bir davranışta bulunmadı ve düşünceli davranışı için burdan da kendisine teşekkür ediyorum. Bu yorumu okuyorsanız gerçekten doğru yerdesiniz oldukça profesyonel,titiz ve güleryüzlü bir insan sanki ailenizden biri gibi herkese canı gönülden tavsiye ediyorum. Ve birkez daha Doktor Akgül’e sonsuz teşekkür.

  Yasin Erdem Akgül2018-03-08

  Yorumunuz için teşekkür ederim, tedavi bittiğinde de farklı olmayacak, şimdiden mutlu gülüşler:)

 • H
  Konum: Dent Palas Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, BeylikdüzüHizmet: Diş Teli Tedavisi

  Tel taktırmak İçin gittim ve gayet memnun kaldım her konuda güven veren yüzler ile gayet sağlıklı bir şekilde işlem gerçekleşti.
  Halil Karakoç

  Yasin Erdem Akgül2018-03-08

  Yorumun ve ilgilendiğin için kendim ve ekibim adına çok teşekkür ederim :)

 • S
  Konum: Vizyon Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ÜmraniyeHizmet: ortodonti

  Merhabalar,
  Bugün itibariyle ortodonti tedavimin dördüncü ayını tamamlamış bulunuyorum. Bu süre zarfında Yasin Hocamın uyguladığı tedaviden son derece memnun kaldığımı iletmek isterim.Tedavinin başında daha önceden ortodonti tedavi süreci yaşamış olan arkadaşlarım, çok ağrım olacağı ile ilgili beni çok korkuttular. Fakat hiç de öyle korktuğum gibi beni uyutmayacak kadar aşırı ağrım olmadı. Her şeyden önce Yasin Hocamın uyguladığı tedavinin hızlı ve gözlenebilir sonuç doğuruyor olması beni daha çok heyecanlandırıyor. Kendisi tedavi süreci ile alakalı sürekli beni bilgilendiriyor ve aralıklarla kontrollerimi gerçekleştiriyor. Her konuya pozitif yaklaşımı, bilgi birikimi ve nazik tavırları ile de ona olan güvenimi arttırıyor. Yasin Hocanın aynı zamanda instagram hesabından paylaştığı, tedavisi biten hastalarının fotoğrafları ve tedavi süresince faydalı olan bilgileri takip etmek çok keyifli oluyor. Kısacası doktorumdan çok memnunum :)

  Yasin Erdem Akgül2017-12-09

  Yorumunuz için çok teşekkür ederim, bize düşeni en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Şimdiden mutlu gülüşler :)

 • S
  Konum: Vizyon Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ÜmraniyeHizmet: Diş Teli Tedavisi

  Meslegini severek ve profesyonelce yapan bir doktor. Hastasina gerekli ilgi ve alakayı gösteren bir yapısı var. Çalışma ortamı hijyenik . Güleryüzu için teşekkür ederim.

  Yasin Erdem Akgül2017-10-21

  Teşekkür ederim Soner Bey, kendim ve çalışanlarım adına.

Hakkımda

Hakkımda

 • Dr Yasin Erdem Akgül, 1986 yılında İstanbul’da doğdu, İlk ve orta öğrenimini Ataköy İlköğretim
  Okulunda ve lise öğrenimini Dede Korkut Anadolu Lisesinde tamamladı. 2010 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu.
  2011 yılında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda Ortodonti eğitimine başlayan Dr Akgül, doktora eğitimini tamamladıktan sonra akademik alanda çalışmalarını sürdürdü. Tez çalışmalarını “hızlandırılmış ortodontik tedavi” üzerinden yürüttü. 6 yıllık klinik tecrübesinden sonra, özellikle şeffaf plaklarla ortodontik tedavilere yoğunlaştı.

  2017 yılında İstanbul'a dönerek çalışmalarını burada sürdüren Dr Akgül, Pedodonti Uzmanı Sevil Akgül ile evlidir.
  Ortodonti Uzmanı Dr Yasin Erdem Akgül diş ve çene bozuklukları üzerine Ortodonti tedavisi hizmeti vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, Lisans (2010)
 • Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, Doktora (2015)

Deneyimler

 • Medical Park Bahçelievler Hastanesi (2010-2011)
 • Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi (2011-2015)
 • Trakya Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, Yrd Doç Dr (2016)
 • Ağız Diş Sağlığı Poliklinikleri (2016- )
daha fazla

Fotoğraflar

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Diş hekimliğinde matematiksel ve fiziksel yaklaşımın en çok uygulandığı uzmanlık, ortodonti uzmanlığıdır. Bununla birlikte ortodontik tedaviler, insan ilişkilerinin çok iyi olması gerektiği uzun soluklu bir tedavidir. Hem bilimi hem de insan ilişkilerini bir araya getiren bu uzmanlık benim için hep ilgi çekici olmuştur.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Mesleği sevince bu bir iş olmaktan daha farklı bir anlam taşıyor ve pek çok zorluğun üstesinden geliyor. Ancak süreç boyunca en büyük zorluk, hastalarımıza geleceği göstermek oluyor. Dişlerinin düzeleceklerini hayal etmek bireyler için zor oluyor ve onların motivasyonlarını sağlamak bizim için de hayli zor. Burada teknoloji işin içine dahil oluyor ve üç boyutlu görüntüler ile hastalarımıza tedavinin ilerleyen safhalarında neler olacağını gösterebiliyoruz. Tedavinin başında iken sonunu öngörebiliyoruz.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Hastalarımın yüzünü güldürmek ,
Aktif bir iş ortamım olması,
Teknolojiyi yakından takip etmesi

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Her hasta her vaka kendine özel, ancak damakta duran bir dişine tel takıldığında ertesi gün yerine geldiğini hayretler içinde bizi arayarak telefonda haber eden hastamın neşesi aklımdan çıkmıyor :)