Op. Dr.

Yunus Keser Yılmaz

verifiedCreated with Sketch.

Kalp ve damar cerrahisi, Akupunktur, Kupa terapi (hacamat)

13 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 561 profil ziyareti var

Erzurum doğumlu olan Op. Dr. Yunus Keser YILMAZ, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimini tamamlayarak Tıp doktoru ünvanını aldı. Erzurum’da hekimlik yaptı. Atatürk Üniversitesi… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
13 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • 0
  Konum: Yunus Keser Yılmaz Muayenehanesi

  Dr.Yunus Keser yılmaz beye varis tedavisi için gittim çok memnun kaldım.Bacaklarımda çok şiddetli ağrılar vardı.Varislerimden dolayı bacaklarımda kasılmalar oluyordu.Tedaviden sonra iyi oldum.Kendisine çok teşekkür ediyorum .

 • Z
  Konum: Yunus Keser Yılmaz MuayenehanesiHizmet: Diz ve bel ağrısı

  Bel ağrısı ve her iki dizimde ağrılarım vardı. Rahat gezemiyordum. Merdiven çıkmakta zorlanıyordu.Dr yunus keser yılmaz tedavimi uyguladı Ozon tedavisi ve proloterapi yaptı. Dr Yunus hocam sayesinde çok rahatladım ağrılarım geçtl gençliğimdeki kadar rahat hareket etmeye başladı dr beye teşekkür ederim

 • Y
  Konum: Yunus Keser Yılmaz MuayenehanesiHizmet: Varis Tedavisi

  Tedavi süresince gösterdiği ilgiden ve olumlu geçen tedaviden dolayı kendisine çok teşekkür ederim ,kendisine minnettar kaldım..
  Saygılarımla

 • T

  Varis tedavisi için tercih ettim kendilerini.Tedavi süreci ağrısız oldu.İz kalmadı.Estetik açısından herhangi bir sorun yaşamadım.4 senasta tedavim oldu.İlaçları kendisi sipariş verdi.Bundan dolayı sıkıntı yaşamadım.Tedavim kolay oldu.

  Yunus Keser Yılmaz2018-03-22

  Öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimi sunarım. Alt ekstremitelerde toplar damarların fonksiyonlarındaki yeteresizlik ve yeterince işlev yapamamsı neticesi olduğunda geniş bir vaziyet alması ile oluşan bir rahatsızlıktır. Alt ekstremitelerdeki bu variköz venöz yapılar aynı zamanda sadece estetik olarak değil, aynı zamanda hastayı günlük yaşamında rahatsız edici, ağrı, şişlik, kramp oluşturucu ve hastanın hayat kalitesini ve başka patolojiler doğurabilmektedir.
  Hamilelik , aşırı kilo, uzun süre pasif ayakta duruşlar varis oluşumuna katkı sağlamaktadır. Hastaya tedavi ile ilgili gerekli bili verildi. ve bu konuda tedavi süreci ve tedavi sonrası hakkında bilgilendirilerek aydınlatıldı.Hamilelik sonrası dönemde uygulanan köpüklü ve sklerozan varis tedavisi sonrası hastanın varis görüntüsü kayboldu. Buna bağlı olarak hastanın şikayetlerinde düzelme izlen. Mutu ve sağlıklı bir yaşam dileklerimi sunarım.

 • H

  Akupuntur tedavisi için tercih ettim.Öncesinde dizlerim çok ağrıyordu omuzlarım ağrıyordu.Yunus Bey sayesinde ağrılarım geçti.Daha önceden her tarafım ağrıyordu.Akupunturdan sonra kendimi mutlu hissettim.Namaz kılamıyordum namaz kılıyorum.Kolumun ve dizlerim ağrısı geçti.Izdırap çekiyordum önceden meğersem.Akupunturdan sonra bunun farkına vardım.

  Yunus Keser Yılmaz2018-03-26

  Geçmiş olsun, İyileşmeniz, şikayetlerinizin geçmesi, teşhis ve vedavi konusunda bizim ufkumuzun dahada gelişmesine vesile olacaktır.

 • K

  Tavsiye üzerine gittim.Bacaklarımda varisler vardı.İğneleme yöntemi ile çok iyiyim.Gayet memnunum.İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim.3 aylık bir tedavi sürecim oldu.Aralıklarla kontrollere gidiyorum.Ameliyatsız bir şekilde tedavim devam ediyor.

  Yunus Keser Yılmaz2018-03-26

  Geçmiş olsun, tedaviniz için tıbbi gelişmeler ışığında faydalı olmak için çalışmalarımız sürecektir. Tedavinizin için her zaman yanınızdayız. Hayırlı şifalar dilerim.

 • N

  Varis tedavisi oldum.Birde bende kireçlenme vardı.Tedavi oldum.Tedavi sayesinde çok rahatım ağrım yok.Belimde fıtıkta vardı .Bunuda tedavi etti Yunus Bey kendimi çok rahat hissediyorum.Rahat eğrilip doğrulabiliyorum.En çokta dizlerimde problem batdı.Dizlerimi katlayamıyordum,yan yatamıyordum.Ama şuan da yan yatıyorum,yastık kullanmıyorum.öncesinden hep yastık koyuyordum uyurken.Sağa sola her tarafa dönebiliyorum artık.Çok sağolsun çok teşekkür ediyoruz Yunus Bey'e .Tedavim devam etmekte.Dizim düzeldi bel fıtığım için devam ediyorum.Bir çok doktora gittim hepsi ameliyat edi.Yunus Bey ameliyatsız beni iyileştirdi.Çok rahatım.Şuan kendimi ço mutlu hissediyorum.

  Yunus Keser Yılmaz2018-03-22

  Geçmiş olsun dileklerimi sunarım. Geniş varis pakeleri olan hastaya köpüklü sklerzan iğne yöntemi ile yapılan girişim sonucu, bir kaç seans ile varislerini başarılı bir şekilde tedavisi mümkün oldu. Eski görüntü kayboldu, Hasta görüldüğünde kas eklem sistemindeki sıkıntıları yünden günlük işlevini yapmakta büyük bir sıkıntı yasamakta idi. Akupunktur ve kombine diğer tamamlayıcı tıp tedavileri neticesi olumlu sonuçlar alındı. Hastaya mutlu, ağrısız ve sağlıklı bir yaşam dilerim.

 • A

  Varislerim vardı.Hamilelilk sürecinde varislerim çoktu ve çok sıkıntı yaşadım.Çok şiddetli ağrılarım oluyordu.Ayaktya duramıyordum uzun süre.Tavsiye üzerine gitim.Doğumdan sonra gittim.Köpük tedavisi uyguladı Yunus Bey bana.Bu tedavi sayesinde tüm varislerim gitti.Çok rahatım.Çok memnunum.Soran herkese tavsiye ediyorum.

  Yunus Keser Yılmaz2018-03-22

  Geçmiş olsun dileklerimi sunarım. Alt ekstremitelerin toplardamar genişlemesi olan varis hastalığı bayanlarda çoğunlukla hamilelik sırasında ortaya çıkmaktadır. Ayakta opasif duruşlar ve çok kilolu olmada varisin nedenlerinde bazılarıdır. Hamilelik sırasında koruyucu ve ilaçsız öneri ve tedavi uygulanmaktadır.Doğum sonrası varislee yönelik uygun medikal, girişimsel metotdlardan uygun bir yöntem ilgili Kalp ve Damar Cerrahisi uzmanı tarafından tercih edilmektedir. Hastaya tedavi ile ilgili gerekli bilgi verildi. ve bu konuda tedavi süreci ve tedavi sonrası hakkında bilgilendirilerek aydınlatıldı. Hastamızda doğum sonrası sklerozan köpüklü iğne tedavisi neticesi olumlu sonuç alındı. Mutlu ve salıklı bir hayat dileklerimi sunarım.

 • H

  Tavsiye üzerine gittik.Varis tedavisi için tercih ettim.Köpük varis tedavisi uyguladı.Şuan çok iyiyim.Hzimetinden,güler yüzlülüğünden ve marifetli ellerinden memnun kaldım.2 kez kontrole gittim.İlaç verdi.İlaç tedavisi gördüm.

  Yunus Keser Yılmaz2018-03-22

  Geçmiş olsun dileklerimi sunarım. Varis hastalığı genellikle alt ekstremitelerde görülen estetik görüntü ve bulgu olarak kişiyi rahatsız eden bir hastalıktır. Çok çeşitli varis tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Hastaya tedavi ile ilgli gerekli bili verildi. ve bu konuda tedavi süreci ve tedavi sonrası hakkında bilgilendirilerek aydınlatıldı. Bu hastamızda köpüklü sklerozan iğneli tedavi yöntemi uygulandı. Tedavi neticesinde elde edilen başarı, tedavi sürecinde ve sonrasında izlendi. Ayrıca bununla alakalı hastanın şikayetlerinde gerileme ve kaybolma izlendi. Hastlıksız ve sağlıklı bir hayat dileklerimi sunarım.

 • Y

  Benim bacaklarımda dolaşım bozukluğu vardı.Ayaklarım şişiyordu,ayaklarımda ve ellerimde özellikle yaz aylarında yanmalar oluyordu.Yunus Bey'e muayene oldum.İlaç tedavisi başlattı.Şimdi eskiye göre daha iyiyim.Ayağımdaki yanma ve şişmeler geçti.Yunus Bey ozon tedavisi ve akupuntur tedaviside yapıyor.Bir sonraki kontrole gittiğimde de bunula ilgili fikir alışverişinde buluncaz.Duruma göre bunların tedavisine başlıycaz.Yunus Bey'den çok memnunum.Güler yüzlü ve aynı zamanda hastasına gereken ilgiyi gösteriyor.

  Yunus Keser Yılmaz2018-03-22

  Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi sunarım. Dolaşım bozukluğu, damarsal sistemde gelişen bir problem sonucunda görülen bir hastalık şeklidir. Neden olarak arteriyel veya venöz kaynaklı bir sorundan kaynaklı olabilir.Genelde arteryel kaynaklı bir sorunda o bölgede kanlanma yetersizliği sonucu soğukluk, karıncalanma, uyuşma, solukluk tabloya hakimdir. Venöz sistem bozukluğunda şişme, kızarma, ısı artışı, morarama gibi bulgular tabloda görülebilmektedir. Tabloya göre çeşitli tedavi yöntemleri ilgili uzman tarafından değerlendirilmektedir. Hastalığınızla ilgili her türlü soru ve şikayetlerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyiniz. Sizlere hastalığınızla ilgili Uzmanlık alanımız dahilinde her türlü aydınlatıcı bilgi ve tedavi süreci konusunda gerekli aydınlatmalar mutlaka yapılacaktır. Mutlu ve sağlıklı bir yaşam dileklerimle.

Hakkımda

Hakkımda

 • Erzurum doğumlu olan Op. Dr. Yunus Keser YILMAZ, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimini tamamlayarak Tıp doktoru ünvanını aldı. Erzurum’da hekimlik yaptı. Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma hastanesinde Kalp ve Damar Cerrahisi ihtisasını tamamladı. Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma hastanesinde Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim dalı kurucu başkanı ve öğretim üyesi olarak görev yaptı. Özel hastanelerde Kalp ve Damar cerrahisi alanında görev almıştır.
  Tamamlayıcı Tıp alanında çalışmaları mevcut olan Yrd. Doç. Dr Yunus Keser YILMAZ Akupunktur, Kupa Hacamat, Ozon terapi, Fitoterapi ve Homeopati eğitimlerini Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde tamamlamıştır.
  Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji ve Genel Cerrahisi alanlarında yazılmış ve çeviri kitaplarında Kalp ve Damar Cerrahisi ile ilgili bölümleri yazmıştır. Ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanmış makaleleri ve tebliğleri vardır. Bilimsel dergilerde danışman, yayın kurulu üyeliği ve ulusal ve uluslararası Kalp ve Damar Cerrahisi Kongrelerinde bildiri değerlendirme kurulunda görev almıştır.
  Kalp ve Damar hastalıkları ve cerrahisi ile periferik damar cerrahisi, akupunktur, hacamat, kupa, Ozon terapi, Fitoterapi ve Homeopati konularında ve aynı zamanda sünnet konularında hastalarına hizmet vermektedir.

Deneyimler

 • Diyabet
 • Şeker Hastalığı
 • Astım
 • KOAH
 • Kalp Çarpıntısı
 • Yüksek Tansiyon
 • Mide Ülseri
 • Kabızlık
daha fazla

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar

Makaleler

 • Ozon Tedavisi ve Uygulandığı Hastalıklar

  28 Mart 2018

  Ozon tedavisi: Damar tıkanıklığı ve dolaşım bozukluğuna bağlı hastalıkların tedavisinde, Şeker Hastalığı, Hipertansiyon ve Kronik Hepatit tedavisinde başarılı...
 • Sigara ve Akupunktur Tedavisi

  28 Mart 2018

  Sigarada bulunan nikotin beyinde çeşitli hormonları (endorfin, seratonin) uyarır. Sigara içilmediğinde kulakta tespit edilmiş refleks noktalarına yapılan...
 • Ozon Tedavisi

  21 Mart 2018

  Üç oksijen atomundan oluşan, canlılar güneşin öldürücü morötesi (ultraviyole) ışınlarından koruyan kimyasal bileşiktir. Birçok patolojik durumu iyileştirmede...
 • Hacamat / Kupa Tedavisi

  27 Şubat 2018

  Hacamat tedavisi ayın ve günlerin belirli dönemlerinde yapılması etkisinin sağlanması açısından önemlidir. Hacamat ile elde edilen etkiler, kuru kupa ile...
 • Hemanjiom

  27 Şubat 2018

  Hemanjiom (çocuklarda gül lekeleri) diğer adıyla damar beni tüm organları tutabilen, büyüklüğü 1 mm’den bir bacağı veya yüzün tüm bölgesini saracak kadar...
 • (Vulvar) Genital Varis

  27 Şubat 2018

  Varis olarak genital bölgede kendini gösteren bir toplardamar (venöz sistem) hastalığıdır. Hastalarda yürüme sırasında rahatsızlık, vulvar bölgede basınç...
 • Varis Tedavisi

  26 Şubat 2018

  Varis (venöz yetmezlik) özellikle bacaklarda cilt altındaki toplar damarların genişlemesi ve kıvrımlı şekil alması durumudur. Hastalığın gelişiminde sıklıkla...
daha fazla