Dyt.

Yusuf Öztürk

verifiedCreated with Sketch.

45 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 548 profil ziyareti var

Diyetisyen Yusuf Öztürk'ün yüzlerce danışanı son 2 yılda toplam 6340 kg hafifledi. Diyetisyen Yusuf Öztürk, sadece bir diyet listesi vermez. Sizi dinler, anlar, empati ile yaklaşır.… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
46 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • M

  Ben çok memnun kaldım kendisinden. Denk geldi tesadüfen gittim. Maddi olarak da uygun. Çok güzel ilgilendiğini düşünüyorum. İstediğim zaman ulaşabiliyorum kendisine. İyi sonuçlar alıyorum. Kilo verebiliyorum. Çok kısa süreli gittim kendisine. 1-2 kiloydu sadece onda da olumlu sonuç aldım. Her zaman sordu takibi de iyiydi. Herkese de tavsiye ederim Yusuf Bey'i.

  Yusuf Öztürk2018-06-25

  Teşekkürler, memnun kalmanıza sevindim. Sağlıklı günler dilerim.

 • S

  İnternet üzerinden bulmuştum kendisini. Yaptığı listeler gayet iyidi. Çok fazla kilosu olan biri değilim. Bir ay içerisinde 4 kilo verdim. İdeal kiloya ulaştım. İstediğim zaman kendisine ulaşabildim, her istediğim zaman kendisinden cevap alabildim. Takibinden ve yönlendirmesinden de memnun kladım. Herkese de tavsiye ederim kendisini.

  Yusuf Öztürk2018-06-25

  Teşekkürler, diyetin başarısı için takip olması önemli. Sağlıklı günler...

 • Ö

  Başka bir diyetisyen ile çalışıyordum. Yusuf Bey ile online olarak görüşmeye başladık. Memnunum kendisinden, kilo vermemi hızlandırdı. Aç kalmadan kilo verdim. Verdiği listelerin değişken olması çok güzeldi. İnsanı sıkmadan diyete devam ettirebiliyor. En güzel özelliği verdiği listenin seçenekli olması. Kilo veremediğimizde de motive olarak da geri dönüşler sağlıyordu. Hayatım boyunca diyet alıyordum fakat Yusuf Bey'den çok çok memnun kaldım. Bundan sonra da danışacağım tek kişi Yusuf Bey'dir.

  Yusuf Öztürk2018-06-25

  Evet, diyetteki öğünleri seçenekli olması başarı sağlıyor. Memnun kalmanıza sevindim. Sağlıklı mutlu günler dilerim.

 • R

  Kardeşim kendisine gidiyordu.Yusuf Bey sayesinde 40 kilo verdi. İlk önce danışman gibi değil arkadaş gibi yaklaşıyor. Çok güzel ilgileniyor. Ayda bir görüşmem var ama sorum olduğu zaman geri dönüş alabiliyorum kendisinden. Reflü-gastrit hastasıyım benim hastalığıma göre yiyebileceğim şeyleri seçerek hazırlıyor. 75 kilo ile başladım şu an 55 kiloya ulaştım. Tavsiye üzerine 3 kişi yönlendirdim kendisine. Gerçekten tanıdığıma çok memnunum. Son zamanlarda ümidimi kesmiştim ama güzel sonuçlar aldım. Yusuf Bey hayatımda olduğu için kendisine teşekkür ediyorum. İyi ki tanımışım.

  Yusuf Öztürk2018-06-25

  Rica ederim. 20 kg verdik sizinle. Şimdi koruma vakti. Sağlıklı günler diliyorum.

 • I

  Yusuf Bey'den danışmanlık alan bir danışanının tavsiyesi ile onda gördüğümüz olumlu sonuç ile biz tercih ettik. Çok çeşitli listeler hazırlıyor, yediklerimiz ve yemediklerimizi bize göre bizim bünyemize göre ayarlıyor. Süreçte her şey dört dörtlüktü. Takibi ve yönlendirmesinden de çok memnun kaldık. Yusuf Bey'i şiddetle herkese tavsiye ederim.

  Yusuf Öztürk2018-06-25

  Teşekkürler, memnun kalmanıza sevindim. Sağlıklı günleriniz olsun...

 • Z

  Kendisine giden danışanları görünce ben de gitmeye karar verdim. Diyetinin gerçekten etkili olduğunu gördüm. Kilo vermek amacıyla gittim kendisine. Olumlu sonuç aldım kilo verdim. Diyet kontrolü yapıyordu, ilgileniyordu. Haftada bir takip ediyordu ve yönlendiriyordu. Sorduğum bütün sorulara cevap veriyordu.Yusuf Bey'i yakınlarıma da tavsiye ederim.

  Yusuf Öztürk2018-06-25

  Tavsiyeleriniz için ben de teşekkür ederim. Sağlıklı günler diliyorum

 • H

  Ben çok memnun kaldım kendisinden. Hedefime ulaştım. Hedefe ulaştıktan sonra bıraktım. Şu anda verdiği tavsiyelerle devam ediyorum. Çok güzel bir süreç gördüm. Verdiği listeyi direk uyguladım. Kan tahlili falan istedi onların takviyesiyle süreç olumlu tamanlandı. Gayet keyifli, beni yormayan acıktırmayan, tansiyonumu düşürtmeyen bir süreç geçirdim. Ben hiçbir sorun yaşamadım. Herkese de tavsiye ederim kendisini.

  Yusuf Öztürk2018-06-25

  Hedefe ulaştık. Koruyalım. Sağlıklı günler...

 • F

  Araştırarak gitmiştim. İlgili bir diyetisyen. Her danışanıyla ayrı ayrı ilgilenmesi hoşuma gitti. İlk ayda 5 kilo verdim. Bu benim 3.ayım şuan gidemediğim için gerekli kiloyu veremedim ama dikkat etmeye çalışıyorum ne kilo alıyorum ne de verebiliyorum sabit kaldım. Kendisi her zaman atlatmadan kontrollerini yaptı. Yönlerdirdiğim kişiler de oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

  Yusuf Öztürk2018-06-25

  Rica ederim. Korumaya devam edin. Sağlıklı günler dilerim.

 • P

  Arkadaşımın tavsiye üzerine tercih ettim kendisini. Online olarak görüşme sağladık. Diyet sırasında seçenek sunması tek bir yer seçeneğe bağlı kalmaması güzel. Hedeflediğim kiloya ulaştım. Planladığımız belli tarih ve saatlerde görüşme yaptık. İyiydi, olumlu sonuç aldım. Sorduğum bütün sorulara da cevap aldım. Kendisini herkese tavsiye ediyorum.

  Yusuf Öztürk2018-07-05

  Güzel bir süreç geçirmenize sevindim. Teşekkürler, sağlıklı günler diliyorum.

 • Ö

  Çok ilgili biridir kendisi. Çok alternatifler sunuyor tek liste ile devam etmedik 5 liste verdi. Çok çeşitliydi. 15 günde daha önce veremediğim kiloyu Yusuf Bey sayesinde verdim. Ablamla birlikte gidiyoruz kendisine. Gitmek isteyenlere de tavsiye ederim.

  Yusuf Öztürk2018-07-05

  Memnun kalmanıza sevindim. Tavsiyeleriniz için teşekkürler, mutlu günler diliyorum.

Hakkımda

Hakkımda

 • Diyetisyen Yusuf Öztürk'ün yüzlerce danışanı son 2 yılda toplam 6340 kg hafifledi. Diyetisyen Yusuf Öztürk, sadece bir diyet listesi vermez. Sizi dinler, anlar, empati ile yaklaşır. Size en uygun beslenme modelini uygular. Yolunuza çıkan engelleri birlikte aşmanız için destek olur. Motive eder. Program sürecinde sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanır, mezun olursunuz.
  T.C İstanbul Bilim Üniversitesi mezunudur. Yeditepe Üniversitesi yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.
  Bireysel, kurumsal danışmanlık ve online olarak diyetisyen danışmanlığı vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Bilim Üniversitesi (Lisans)
 • Yeditepe Üniversitesi (Yüksek Lisans)

Makaleler

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Doğru beslenmenin insan sağlığı üzerindeki olumlu etkisini anlatmak.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Diyet yaparken kendini aç bırakması gerektiğini düşünenleri beslemek.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

1-İnsanların sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazandığını görmek. 2-Fazla kilolarından kurtulan insanların teşekkürleri. 3-İnsan hayatına dokunmak.

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

120 kg diyete başlayan danışanımın benimle diyete başlamadan önce, tüm gün aç kaldığı halde gram verememesinden sonra, doyurucu diyet listesini uygulayıp ilk hafta 3 kg ve 7 ayın sonunda da 40 kg vermesi güzel bir deneyimdi.