Dyt.

Yusuf Öztürk

verifiedCreated with Sketch.

45 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 548 profil ziyareti var

Diyetisyen Yusuf Öztürk'ün yüzlerce danışanı son 2 yılda toplam 6340 kg hafifledi. Diyetisyen Yusuf Öztürk, sadece bir diyet listesi vermez. Sizi dinler, anlar, empati ile yaklaşır.… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
46 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • S

  Memnundum kendisinden. Araştırarak gitmiştim. İlgiliydi. Süreç iyiydi. Ben memnunum verdiği diyet listesinden. Aşırı bir kilo vermedim bu da benden kaynaklı, metabolizma ile ilgiliydi. 4 aylık süreçte 7 kilo verdim. Aylık olarak takibini yapıyordu. Yakınlarıma da söylüyorum, tavsiye ediyorum kendisini. Yönlendirdiğim kişiler de oldu. Şu an için ara vermeyi düşünüyorum. Bayramdan sonra tekrar görüşme sağlayacağız kendisi ile.

 • A

  Kendisinin yapmış olduğu çekilişe katılmıştım ve online diyet kazanmıştım. Bir haftalıktı, verdiği diyet listesini uyguladım. Sonuç aldım. Bir haftada 2 kilo vermiştim. Verdiği listeler güzeldi, detoks listesiydi faydalı da oldu benim için. İhtiyacı olan soran olursa da Yusuf Bey'i öneririm kendilerine.

 • Y

  Sosyal medya üzerinden gördüm kendisini. İlgili, titiz ve dikkatli biri. Danışanının kişisel zevklerine ve tıbbi durumlarını dikkate alarak hareket eden biridir. Şu an süreci dondurmak zorunda kaldık tıbbi durumlardan dolayı. Gayet başarılıydı. Herkese tavsiye ederim. Pozitif olması bizim için bir avantaj çünkü enerjisini danışanına da yansıtıyor.

 • H

  Gayet memnundum kendisinden. Sosyal medya üzerinden başarılarını gördüm ve gittim. Kişiye özel liste hazırlıyor ve güzel ilgileniyor. Ben daha sonra bırakmak zorunda kaldım. 1 ayda 5 kilo verdim. Yakınlarıma da tavsiye ettim. Birçok arkadaşımı da kendisine yönlendirdim.

 • M

  Sosyal medya üzerinde gördüm ve gittim kendisine. Gayet memnun kaldım. İlgili biri, sıkıntı yaşamadım. Kişisel olarak da geri dönüşler yapıyor. Oldu bittiye getirmiyor. Yardımcı oluyor. Gayet güzel çalışmaları, hazırladığı liste de sıkıcı değildi. Hiçbir problem yaşamadım.

 • H
  Konum: Diyetisyen Yusuf Öztürk OfisiHizmet: Kilo Problemi

  Ben Yusuf bey ile -40 kilo verdim. Kendisi hep benim ile ilgilendi beni motive etti. Nazikliği ile sizi çok pozitif şekilde doğruları anlatıyor. Yazdığı listeler doyurucu. Hiç aç kaldığımı hatırlamıyorum. En önemlisi bana sağlıklı ve dengeli beslenmeyi alıştırdı.

 • N

  Online diyet olarak hizmet alıyorum. Mail ve telefondan iletişim istediğim zaman kuruyorum. Gayet güzel ilerledik. Kendisi benim hayat standartıma uygun bir liste verdi, yaparken zorlanmadım. Verdiği liste bol altarnatifli bir listeydi, çok rahat uygulayabiliyorum. Diyetin etkisini ciddi anlamda görüyorum. Memnun kaldım ben.

 • R

  İnternet üzerinden ulaştım. Danışanları memnundu ben de gitmek istedim. Her şeyden memnun kaldım. Verdiği listeye uyarak kilo vermemi sağladı, halen devam ediyorum. Takibinden ve yönlendirmesinden memnun kaldım. Telefondan ve mail üzerinden ulaşabiliyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

 • A

  Danışanlarına karşı ilgili. İşini iyi takip ediyor. Her öğün için 5 farklı seçenek hazırladı bana. Verdiği listelere uyarak kilo verdim. Zorlanmadan keyifli bir şekilde kilo verdim, anlamadım bile diyet yaptığımı. Yakınlarıma tavsiye ederim. İşi gereği sevdiğim bir diyetisyen.

 • G

  İnternetten ulaştım. Online devam ediyoruz. Çocuğum gidiyor. İlgili bir diyetisyen. Aradığımda ya da yazdığımda sonuç alabiliyorum. Takibinden ve yönlendirmesinden memnun kaldım. Destek oluyor danışanlarına. Gayet güzel geçiyor şu anda diyet. Yakınlarıma tavsiye ederim.

Hakkımda

Hakkımda

 • Diyetisyen Yusuf Öztürk'ün yüzlerce danışanı son 2 yılda toplam 6340 kg hafifledi. Diyetisyen Yusuf Öztürk, sadece bir diyet listesi vermez. Sizi dinler, anlar, empati ile yaklaşır. Size en uygun beslenme modelini uygular. Yolunuza çıkan engelleri birlikte aşmanız için destek olur. Motive eder. Program sürecinde sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanır, mezun olursunuz.
  T.C İstanbul Bilim Üniversitesi mezunudur. Yeditepe Üniversitesi yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.
  Bireysel, kurumsal danışmanlık ve online olarak diyetisyen danışmanlığı vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Bilim Üniversitesi (Lisans)
 • Yeditepe Üniversitesi (Yüksek Lisans)

Makaleler

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Doğru beslenmenin insan sağlığı üzerindeki olumlu etkisini anlatmak.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Diyet yaparken kendini aç bırakması gerektiğini düşünenleri beslemek.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

1-İnsanların sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazandığını görmek. 2-Fazla kilolarından kurtulan insanların teşekkürleri. 3-İnsan hayatına dokunmak.

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

120 kg diyete başlayan danışanımın benimle diyete başlamadan önce, tüm gün aç kaldığı halde gram verememesinden sonra, doyurucu diyet listesini uygulayıp ilk hafta 3 kg ve 7 ayın sonunda da 40 kg vermesi güzel bir deneyimdi.