Dyt.

Yusuf Öztürk

verifiedCreated with Sketch.

45 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 548 profil ziyareti var

Diyetisyen Yusuf Öztürk'ün yüzlerce danışanı son 2 yılda toplam 6340 kg hafifledi. Diyetisyen Yusuf Öztürk, sadece bir diyet listesi vermez. Sizi dinler, anlar, empati ile yaklaşır.… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
46 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • L

  Bilgisinden ve ilgisinden memnun kaldım. Sorduğum her sorunun cevabını aldım. Ben sonuç aldım. Kilo verdim. Tesadüfen internetten buldum. Diyet listesi çok ağır ve uygulanmayacak kadar zor değildi. Kilo verdim. Takibinden ve yönlendirmesinden memnunum. Yakınlarıma da tavsiye ederim.

  Yusuf Öztürk2018-05-08

  Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Sağlıklı günler...

 • M

  Kilo vermek için tercih ettim. Referansla gittim. Bire bir konuşma ve görüşme imkanım oluyor. Gece gündüz saat fark etmeden arayıp ulaşabiliyorum. Kararlı bir danışman. Olumlu sonuç aldım. Takibinden ve yönlendirmesinden memnunum. Yakınlarıma da tavsiye ederim.

  Yusuf Öztürk2018-05-08

  Sonuç almanıza sevindim. Yorumunuz için teşekkür ederim. Sağlıklı günler...

 • Z

  Yusuf Bey sayesinde daha sık yemek yiyerek daha çok kilo vermeyi öğrendim. Araştırarak gittim. Kilo vermek için tercih ettim. Çok çeşitli diyet programları var. Her şeyi yiyebiliyoruz. Kısıtlama yapmıyor. Diyet listesini hazırlamadan önce benim de fikirlerimi alıyor. Bir nebze kendi diyet listemi kendim hazırlamış gibi hissediyorum. Katı kuralları olmuyor. Olumlu sonuçlar aldım. Takibinden ve yönlendirmesinden memnunum. Yakınlarıma da tavsiye ederim.

  Yusuf Öztürk2018-05-08

  Diyeti sevdirmeye çalışıyoruz. Teşekkürler...

 • A

  Bir ay boyunca danışanı oldum. Çok memnun kaldım. Muhteşemdi. Onun verdiği tavsiyelerle, bırakmama rağmen hala zayıflamaktayım. Referansla gittim. Kilo vermek için tercih ettim. Çok kısmadan her şeyi yiyerek kişiye özel diyet listesi hazırlıyor. Başarılı sonuçlar alıyorum. Takibinden ve yönlendirmesinden memnunum. Yakınlarıma da tavsiye ederim.

  Yusuf Öztürk2018-05-08

  Bizde diyet böyle, çok seçenekli ve size özel. Yorumunuz için teşekkür ederim.

 • A

  Referansla ulaştım. Diyet yapma konusunda, zayıflama amacıyla tercih ettim. Vermiş olduğu listeden memnun kaldım. Gayet eğlenceli ve keyifli bir liste. 29.günüm ve olumlu etki gördüm. Takibinden ve yönlendirmesinden memnunum. Seanslarımız devam etmekte. Yakınlarıma da tavsiye ederim.

 • M

  İnstagramda karşıma çıktı. Ramazanla birlikte 3.diyet listemi alacağım. Gayet memnunum. Online diyet alıyorum. Spora gidiyorum orada tartılıyorum, verdiğim kilolarım yağdan gidiyor. Birşey sorduğumda hemen geri dönüş sağlıyor. İstediğim kiloya ulaştım fakat ramazan ayında daha sağlıklı beslenmek ve kilo vermek için tekrar diyet listesi istedim. Danışanıyım hala. Takibinden ve yönlendirmesinden memnunum. Arkadaşımı da yönlendirdim o da danışanı oldu.

Hakkımda

Hakkımda

 • Diyetisyen Yusuf Öztürk'ün yüzlerce danışanı son 2 yılda toplam 6340 kg hafifledi. Diyetisyen Yusuf Öztürk, sadece bir diyet listesi vermez. Sizi dinler, anlar, empati ile yaklaşır. Size en uygun beslenme modelini uygular. Yolunuza çıkan engelleri birlikte aşmanız için destek olur. Motive eder. Program sürecinde sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanır, mezun olursunuz.
  T.C İstanbul Bilim Üniversitesi mezunudur. Yeditepe Üniversitesi yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.
  Bireysel, kurumsal danışmanlık ve online olarak diyetisyen danışmanlığı vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Bilim Üniversitesi (Lisans)
 • Yeditepe Üniversitesi (Yüksek Lisans)

Makaleler

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Doğru beslenmenin insan sağlığı üzerindeki olumlu etkisini anlatmak.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Diyet yaparken kendini aç bırakması gerektiğini düşünenleri beslemek.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

1-İnsanların sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazandığını görmek. 2-Fazla kilolarından kurtulan insanların teşekkürleri. 3-İnsan hayatına dokunmak.

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

120 kg diyete başlayan danışanımın benimle diyete başlamadan önce, tüm gün aç kaldığı halde gram verememesinden sonra, doyurucu diyet listesini uygulayıp ilk hafta 3 kg ve 7 ayın sonunda da 40 kg vermesi güzel bir deneyimdi.