Prof. Dr.

Z. Volkan Kaynaroğlu

Genel cerrahi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.
Aynı fakültenin Genel Cerrahi Anabilim dalında uzmanlık eğitimini 1984 yılında tamamladı.
1989 yılında doçentlik…
daha fazla

Adresler

 • Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.
  Aynı fakültenin Genel Cerrahi Anabilim dalında uzmanlık eğitimini 1984 yılında tamamladı.
  1989 yılında doçentlik ve 1996 yılında profesörlük ünvanını aldı.
  Hacettepe Üniversitesi Bilimsel Araştırmalar Projeleri Tıp ve Sağlık Bilimleri komisyonu üyeliği ve Cerrahi Bilimler başkan yardımcılığı görevini üstlenmektedir.

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
16 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Y

  Annem paratiroid hastası ....bu kadar güzel yazılan yorumlara güvenim doktorum PfrnVolkan beye geldim sayenizde samimiyetti daha ameliyata girmeden annemi tedavi etti Allah'ım herkezi iyi Dr.lar ile karşılaştırsın ve Allahım Dr.leri korusun

 • Volkan hocama kolon kanseri teşhisi nedeni ile ameliyat oldum .Sihirli elleri sayesinde sorunsuz bir ameliyat geçirdim hocama sonsuz teşekkürler sağlığıma kavuşturduğu için. Mükemmel bir doktor.

 • Gurur ve kibirden uzak kıymetli sahsiyetinizle tanismak bile Rabbimin bir şifa vesilesidir diye düşünüyorum hocam

 • volkan hocamdan çok memnunum çok çok çok çok süper bir doktor.bir tek ona güveniyorum.ameliyat edip bırakmıyor. sonraki aşamalarda da yardımcı oluyor.allah onu başımız dan eksik etmesin.

 • Volkan Hoca engin bilgi ve tecrübesini sizinle daha ilk görüşmesinde kanıtlıyor.Babamın mide kanseri ameliyatına çok az bir zaman kaldı ve şimdiden güvenimiz ve inancımız sonsuz sayın hocama... Önünde saygıyla eğiliyor ellerinden öpüyorum sayın hocam..!

 • Volkan Hocam ile dün Hacettepedeki muayenem esnasında tanıştım. İnanılmaz bir yoğunluğu olması sebebiyle saat 18.00 civarında ancak sıra bana geldi.Ancak Volkan Hoca güne yeni başlamış gibi bir enerji ve bıkkınlıktan uzak tavrı ile bana ve eşime fibroadenomlar, yapısı ,oluşumunu tetikleyen nedenler, yapılması gerekenler ile ilgili geniş bilgiler verdi. gülümseyerek ve rahatlatarak yarım saatlik bir sohbet ile muayeneyi tamamladı.kendisine çok teşekkür ediyorum ve bilgi ve insana önem vermeyi bir arada bulmak isteyen hastalara Volkan Hocaya başvurmalarını tavsiye ediyorum.

 • Troid nodülü teşhisiyle Genel Cerrahiye yönlendirildim ve Volkan Beyin hastası oldum. Hiç problemsiz bir ameliyat geçirdim. Daha önce 19 kez ameliyat geçirmiş biri olarak söylüyorum, çok çalışkan bir doktor. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Elleriniz dert görmesin Hocam.

 • 39 yaşında çift taraflı kemik metastazlı göğüs kanseri hastasıyım. 1 yıldır mücadele veriyorum . Yurtdışı hastasıyım ve yurt dışında 3 ameliyat geçirdim 17 nisan 2013 de volkan hoca her iki göğüs ve lenf düğümleri operasyonunu (bileteral mrs) yaptı . kesinlikle geçirdiğim en ağır ameliyattı ama buna rağmen ameliyat sonrasını en rahat ve en güzel en acısız geçirdiğim ameliyattı . kendisinin eşsiz ve benzersiz olduğuna inanıyorum . göğüsümdeki imzasını ömrüm boyu onurla ve gururla taşıyacağım . iyi ki varsınız iyi ki sizinleydim . bütün güzellikler üzerinize olsun .. teşekkürler hocam

 • Eşimi 2003 Yılında SİVAS-Kangal'dan Oğlum İnternetten eşimin tiroid hastası olması ve tiroid bezlerinin yavaş çalışması nedeniyle SİVAS Cumhuriyet ün.Endokroloji Polikinliğinde yattı Eşimi Oradaki Dr.Ameliyat Önerdi bende ameliyatın ses tellerine zarar verecebileceğini önceden öğrenmiştim.Sivasda ameliyat yaptırmayıp direk ankara'ya hacatepe Ün.Sayın Hocamızdan randevu alıp gittim.Ameliyatı sayın hocamız gerçekleştirdi çok çok menmunuz.Böyle Türkiyede yetiştimiş değerli hocalarımıza ihtiyaçımız var.Herkese tavsiye ederiz hocamızı ve sayğlar sunuyoruz.

 • 05.01.2012 tarihinde kolon ,12.10.2012 tarihinde ileostomi kapatılması ve 12.04.2013 tarihinde paratroid ameliyatımı başarıyla gerçekleştirip beni sağlığıma kavuşturan değerli hocamın başarıları daim olsun.Allah sizi başımızdan eksik etmesin.Dualarım sizinle hocam.

 • hocam allah sizden razı olsun ellerinize sağlık.şifa dağıtan elleriniz dert görmesin.

 • Hocamıza babamın mide CA tanısıyla başvurduk saolsun ılgısını alakasını esırgemedı amelıyatı başarılı geçtıkten sonra Onkoloji uzmanı Prof dr İbrahim Halil GÜllü hocamıza başvurduk ve tedavısını yaptırdık..şukur babam artık kurtuldu ve İbrahım hocamız Önce Allaha sonra Volkan hocaya borçlusun dedi.. Allah Razı Olsun Alanında en iyisi

 • mastit tanısıyla gittim volkan beye ilgi alaka sonsuz bunu söylerim ancak tedavim devam ediyor şuna eminimki güvenim sonsuz bir doktor bir hastane bu kadarmı iyi olur hala etkisindeyim

 • Bu derece kendine guvenen,basarılı,hastasına guven veren bir doktor gormedim.ameliyat icin ona sonsuz tesekkurler...

 • Tiroit Papiller Karsinomu tanısıyla ameliyat oldum.Ameliyat öncesi ve sonrası ilgi ve alakasını benden esirgemeyen Dr.Volkan bey'e sonsuz teşekkürler.

 • Karaciğer hastasıyım.Ameliyat olmam gerektiğini duyunca eş dost karaciğer hastalıklarında başarılı bir Prof.Dr. araştırmaya başladık..ameliyat ettiği bir hastasıyla arkadaşlar vasıtasıyla görüştürüldüm.hastası kolon kanseri.Prof.Dr.Volkan Kaynaroğlu Hocaya ameliyat olmuş.Kurtarıcım diye minnetle ondan bahsetti.Şimdi benim kurtaranım oldu..Ameliyattan önce korkularım vardı,ta ki ameliyat sabahı ameliyata girerken hocamın yüzünü görmek ve beni cesaretlendirmesi güvenimi kat kat artırdı.Şimdi tedavim devam ediyor rutin kontrollerim var.Prof.Dr.Volkan Kaynaroğlu Hocama Sonsuz minnetterım...

Bu doktor musunuz?

375

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın