Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Halide Edip Adıvar Bulvarı 528/1 Sok. No: 3/A Güneşli Mah. Üçyol / İZMİR, Konak, İzmir
Özel Egepol Cerrahi Hastahanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı, Banka Havalesi

Üroloji Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldum. Celal Bayar Üniversitesi Üroloji Anabilimdalında uzmanlığını tamamladıktan sonra Batman Bölge Devl...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

 • İzmir Atatürk Lisesi
 • Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 2001
 • Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 2009

Fotoğraflar


Hizmetler


Halide Edip Adıvar Bulvarı 528/1 Sok. No: 3/A Güneşli Mah. Üçyol / İZMİR, İzmir

Özel Egepol Cerrahi Hastahanesi

18 hasta yorumu

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
P
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Kapıdan ilk girdiğiniz andan itibaren size güven veren ve güler yüzüyle karşılaması tetkikleri ne amaçla neden yaptığına kadar açıklayıcı konuşmaları ile mükemmel bir doktor.

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Manisa Özel Sekiz Eylül Hastanesi Böbrek Taşı Cerrahisi

Güzünüz kapalı güvenebileceğiniz, yapılan işlemin sonucu nasıl olur diye tereddüt etmeyeceğiniz güvenli bir doktordur zafer hoca arkadaşımın tavsiyesi ile gittim yıllardır olmaya korktuğum karar veremedigim ameliyatı zafer hocayla ön görüşmeden hemen sonra karar verip oldum. Sonuç mu çok memnunum. Böbrek taşı tek seansta sorunsuz korkusuz Çok teşekkürler Dr.Zafer Akar ve ekibin parçası Esra hanım.

H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Manisa Özel Sekiz Eylül Hastanesi Diğer

Zafer beyin buradaki yorumlarını okuyarak randevu aldık iyiki de almışız. Babamın prostat büyümesi rahatsızlığından dolayı ameliyata karar verildi. Zafer bey bizimle gerçekten çok yakından ve cana yakın bir şekilde ilgilendi. yapılacak işleme ve sonrasına dair detaylı bir şekilde açıklama yaparak bizi de rahatlattı. Ameliyat öncesi ve sonrasında hastanede 2 günlük müşahedede hem doktorumuz hem de hastane personeli gayet ilgili ve cana yakınlardı. Temizlik personelinden yemek dağıtımına hemşire arkadaşlara ve özellikle de Zafer beye çok teşekkür ederiz. Hepsinden Allah razı olsun

K
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Manisa Özel Sekiz Eylül Hastanesi Böbrek Taşı

Zafer bey ürolojik sorunları olan hastaların mutlaka gitmesi gereken bir doktor. Annemin böbrek taşı ameliyatını gerçekleştirdi ve annemin ameliyatı diğer böbrek taşı ameliyatlarından daha farklı daha zorlayıcıydı doktorumuz ameliyatı çok başarılı şekilde gerçekleştirdi.
Gerek ameliyat öncesi gerek ameliyat sonrası çok ilgilendi samimiyeti başarısı sevecenliğiyle muhteşem bi doktor.

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Manisa Özel Sekiz Eylül Hastanesi Diğer

Böbrek taşı şikayeti ile gittigim zafer bey bayram üstü ve sokağa çıkma yasağı yaklaşmasına rağmen zamanlama ve hızlı hizmet adina ekibi ile birlikte çok kisa sürede sorunumuza çözüm bularak ayağa kalkmamiza sebep olmuştur kendisi ve ekibine sonsuz sukranlarimi sunarim basarilarinin devamını diliyorum

D

Doktorumuzdan çok memnun kaldık, annemin ameliyatını yaptı. Gerek ameliyat öncesinde, gerek ameliyat sonrasında çok ilgilendi bizimle. Annemin kanaması üzerine gitmiştik, yapılan tetkikler sonrasında mesanede tümör olduğunu saöylediler. Başarılı bir operasyon ile alındı, ameliyat sonrasında da çok ilgilendiler. Hemşiresi arayıp durumumuzu sordu, Zafer Bey bizzat kendisi aşılarını yaptı. Bizim yazlığımız Foça'da, Zafer Bey'in çok iyi bir doktor olduğunu duymuştuk. Çok memnun kaldık.

Op. Dr. Zafer Akar

Öncelikle güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. Kontrollerinizi aksatmayınız, sağlıklı günler dilerim. Tekrardan geçmiş olsun.

G

Hastası ile birebir ilgilenen doktor. Yanında çalışan ekibi de aynı şekilde çok ilgili ve alakalılar. Oğlumun sünneti için araştırma yapıyordum. Birkaç arkadaşım Zafer Bey'in ismini vermişti, hasta yorumlarını okudum hep olumluydu. Ön görüşmeye gittim, biraz panik yapıyordum aslında ama beni rahatlattılar. Ameliyat sonrasında da takibi bırakmıyorlar. Operasyondan 2 gün sonra hafif bir şişme oldu sanıp paniğe kapılmıştım, geç saat olmasına rağmen arayıp görüştüm, fotoğrafını attım ve iyileşme sürecinde olduğunu, deri toplandığını söylediler. Her zaman çok ilgililerdi, çok memnun kaldım.

A

Zafer Bey'den çok memnunum ve kendisine minnettarım. 6 ay oldu operasyon gerçekleşeli ve yeniden doğmuş gibiyim. Hem kendisinden, hem ekibinden çok memnunum. Yaklaşık 20-25 senedir idrar kaçırma sorunum vardı. Yaşım da ilerlediği için beni daha fazla zorlamaması adına ameliyat oldum. Çok da memnun kaldım, direkt olarak kuruma gitmiştim, bana her şeyi anlattı ve kendisine güvendim, inandım. Görüşmeden 2-3 gün sonra da ameliyat oldum. Zafer Bey çok iyi bir doktor, yanında çalışanları da çok sevecen, hastalarına kol kanat geriyorlar. Ameliyat sonrasında bile arayıp sordular, çok memnun ayrıldım.

Op. Dr. Zafer Akar

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim, tekrardan geçmiş olsun.

R
Konum: Manisa Özel Sekiz Eylül Hastanesi İdrar Kaçırma Tedavisi

Öksürme ve hapşurma ile idrar kaciriyordum. Daha önce farkli doktorlara iki kez idrar kacirma ameliyati oldum ancak fayda görmedim. 4 ay önce Zafer beye muayene oldum ve ameliyat olmaya karar verdim. 15 dakikalik kisa bir operasyonla tum idrar kacirma sikayetlerim gecti. Operasyon sonrasi hayatima birkac gün içerisinde döndüm. Zafer beye cok tesekkur ederim

N

İki oğlumun da sünnetini Zafer Bey yaptı ve hala arayıp sorarlar. Hemşiresi arayıp bir sorun olup olmadığını kontrol eder. Hiç bir sorun yaşamadım bu süreçte, gayet ilgililer. Çalıştığı kuruma sürekli gidiyordum, bu ihtiyacım için de aynı kurumda Zafer Bey'e başvurdum. Görüşmede çok ılımlı ve sıcak davrandı, hatta hala kurumda gördüğünde selam verir, konuşur bizimle. Hemşiresi de çok ilgiliydi tüm süreç boyunca. Kurum olarak sürekli burayı tercih ediyorum ve tüm personelden memnunum. Herkesin kendi tercihi tabi ama ben memnun kaldığım için herkese tavsiye ediyorum.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldum. Celal Bayar Üniversitesi Üroloji Anabilimdalında uzmanlığını tamamladıktan sonra Batman Bölge Devl...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

 • İzmir Atatürk Lisesi
 • Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 2001
 • Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 2009

Deneyimler

 • Batman Bölge Devlet Hastanesi - Mecburi Hizmet Görevi
 • Celal Bayar Üniversitesi Üroloji Kliniği, 2004 - 2009
 • Özel Egepol Cerrahi Hastanesi

Fotoğraflar


İlgili aramalar