Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Adresler

 • Villaderm Sağlık ve Güzellik Merkezi

  Çağlayan Mahallesi 2055 Sokak No:5, Muratpaşa
  07230 Antalya

  İletişim bilgileri

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
5 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • K

  Kilo vermenin bu kadar keyifli olacağını düşünmemiştim. İlgili, özeverili,sıcak iletişimi, neşeli tavırlarıyla farkında olmadan zayıflıyorsunuz. Bir ayda istenilen hedef kiloya ulaştım. Teşekkürler diyet koçum..

 • E

  Ben yaklaşık iki ay önce Zekiye Hanım'la tanıştım.Daha önce birçok diyetisyenle çalıştım ve tam pes ettiğim,diyetisyenlere karşı önyargıya sahip olduğum anda Zekiye Hanım pozitif enerjisi ve prezantabl tavrıyla benim tüm görüşlerimi değiştirdi. Herşeyden önce sizi çok iyi bir şekilde analiz edip tanımaya ve anlamaya çalışıyor. Çok uzun yıllardır kesinlikle sağlıksız bir hayat sürüyordum ve artık profesyonel bir desteğe ihtiyacım vardı. Tam da bu noktada Zekiye Hanım sadece kilo verdirmenin dışında bir "yaşam koçluğu" yapıyor ve belirli kalıpların dışına çıkıp sizi "sağlıklı bir yaşam"a taşıyor. Standart aç kal kilo ver ya da kesinlikle bu yasak diyetisyenlerinin dışında; dolu dolu listeler verip; inanılmaz aparatifler ve seçeneklerden oluşan reçeteler yazıyor. Günün her saatinde ona ulaşabilme imkanı sağlıyor ve ne kadar yoğun olursa olsun her sorunuza cevap veriyor.Çok ilgili ve alakadar. Başkaları gibi elinize sadece bir diyet listesi verip eve göndermiyor. Bence kendisi bir diyetisyenin çok ötesinde. İşini çok seven ve sürekli yeniliklere açık biri. Hala kendisiyle görüşüyorum ve devam edicem . Kaybettiğim kilonun yanı sıra "sağlıklı yaşam"a geçebildiğim için çok mutluyum. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.Onunla tanışmadan umutsuzluğa kapılmayın :)

 • İnsanın vücudunu kendisinden daha iyi tanıyan, aç kalmadan hatta spor yapmadan, listesi ve o güzel tarifleriyle keyif içerisinde kilo vermemi sağlayan, o kiloyu koruyabilmeyi, fazla kaçırdığımda ertesi gün dengeleyebilmeyi öğreten güler yüzlü pozitif enerjili can insan Zekiye Başoğlu'na sonsuz teşekkürler...

 • Zekiye Başoğlu...zarafeti vede güzelliğiyle saçtığı pozitif enerjisi, uyguladığı bilinçli diyet programıyla muhteşem ötesi...Çok güzel sonuçlar aldım...Teşekkürler....Herkese tavsiye ederim

 • N

  Kilo vermek isteyen bir çok insan gibi bende aç kalacağımı düşünmüştüm ta ki Zekiye Hanımla tanışana kadar. Onun güler yüzü, pozitif enerjisi ve leziz tarifleriyle diyetim açlıktan ziyade bir keyfe dönüştü. 3 hafta gibi kısa bir sürede 6 kg yağdan kilo verdim. Zekiye hanımın ilgi ve alakası gerçekten motivasyonumu oldukça arttırıyor. Bu süre boyunca her gün iletişim halinde kaldık neredeyse. Kendisi ile diyet yapmanızı gerçekten tavsiye ederim.