Hem verileriniz hem de hastalarınız bizimle güvendedir

  • Eklediğiniz tüm veriler yalnızca size aittir
  • Bilgileriniz şifrelenir ve korunur
  • DoktorTakvimi kişisel verilerinizi ticari amaçlarla saklamayacak, işlemeyecek ve satmaycaktır
Daha fazla öğren

Verilerinizin tek sahibi sizsiniz

İçiniz rahat olsun diye, DoktorTakvimi'nın ajandanızda yer alan verileri nasıl yönettiğini size bildirmek istiyoruz. Çok basit:

Eklediğiniz tüm veriler sadece size aittir

Kişisel verilerinizi ticari amaçlarla saklamayacak, işlemeyecek ve satmaycağız

Bu durum, verilerinizi asla üçüncü taraflarla, kliniklerle veya diğer uzmanlarla paylaşmayacağımız veya onlara satmayacağımız anlamına gelir.

DoktorTakvimi hastaları da eşit şekilde sizindir

Artık hastalarınızın verileriyle ne yapıldığını biliyorsunuz. Peki DoktorTakvimi ile kazanılan yeni hastalara ne dersiniz? DoktorTakvimi'nın veritabanları ve profesyonellerin ajandaları tamamen birbirinden ayrı tutularak hiçbir zaman karıştırılamayacak şekilde saklanır ve aynı sıkı güvenlik kuralları her ikisi için de geçerlidir.

Tek fark, DoktorTakvimi'dan gelen hastalara yararlı bilgiler göndererek onlarla da ilgilenecek olmamızdır.

Hastalarınızın verileri


  • • Üçüncü taraflara veri satılmaz veya paylaşılmaz
  • • DoktorTakvimi asla pazarlama kampanyaları göndermeyecektir (ancak dilerseniz özelleştirilmiş kampanyalar gönderebilirsiniz)
  • • Diğer klinikler veya uzmanlar özel verilerinizi asla göremezler (ziyaretlerini yönetmek için erişim izni vermediğiniz müddetçe)

DoktorTakvimi hastaları


  • • Üçüncü taraflara veri satılmaz veya paylaşılmaz
  • • Pazarlama kampanyalarını yalnızca bunları talep eden DoktorTakvimi hastalarına göndereceğiz (ve herhangi bir zamanda aboneliği iptal edebilecekler)
  • • Sadece belli bir hastayla ilgili eklediğiniz bilgilere erişebileceksiniz, ancak DoktorTakvimi'daki diğer uzmanların eklediği bilgilere erişemeyeceksiniz.

Verileriniz Amazon Web Service ile korunuyor

DoktorTakvimi, verilerinizin ve hasta bilgilerinizin her zaman şifrelenmesini ve %100 güvenli olmasını sağlamak için en önemli ve güvenilir veritabanı sistemlerine güvenir.

Aynı zamanda, verilerinizin bulutta depolanması sadece onlara herhangi bir yerden ve cihazdan erişmenize izin vermez, aynı zamanda verilerin kaybolmasını ve çalınmasını ve yetkisiz erişimi de engeller. Amazon Web Service ile verileriniz sürekli yedeklemeler ve endüstriyel güvenlik duvarları tarafından korunmaktadır.

DoktorTakvimi gizliliği çok ciddiye alır

Hem DoktorTakvimi'nın listeleri hem de dijital ajandamız akılda tutulması gereken iki şeyle tasarlanmıştır: yararlı olmak ve bilgilerinizin her zaman korunduğunu garanti etmek. Tasarladığımız her şey hayatı kolaylaştırmayı amaçlar.

Hem güvenli hem dirençli

Verilerinizin tek sahibi sizsiniz. Ne biz ne de başka bir üçüncü taraf onlara erişemez. Ancak isterseniz, çevrimiçi takvim izinlerinizi asistanınızla veya sekreterinizle paylaşarak günlük görevlerinde onlara yardımcı olabilirsiniz.

Hem şifreli hem erişilebilir

Tüm verileriniz, herhangi bir yetkisiz erişime karşı koruyan 256 bit şifreleme ile korunur. Bununla birlikte, Amazon Web Service bulut hizmeti sayesinde verilerinize herhangi bir konumdan ve cihazdan erişebilirsiniz.

Hem yararlı hem sorumlu

Hastalara ve doktorlara daha insani bir sağlık bakım deneyimine sahip olma konusunda yardımcı olma şeklimizle gurur duyuyoruz. Üstelik, hastalarınıza asla istenmeyen reklam kampanyaları göndermeyeceğiz. Sadece bunu talep edenler alacaklar.

Verilerinizi nasıl ele aldığımıza dair sorularınız mı var veya bunları yönetmek için yardıma mı ihtiyacınız var?

İletişim için customer.care@doktortakvimi.com adresine yazın veya 0216 709 3438 numaralı telefonu arayarak uzman asistanlarımızdan birinden acil yardım alın. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

customer.care@doktortakvimi.com