Uzm. Dr. Dt.

A. Kubilay Eroğlu

verifiedCreated with Sketch.

6 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 231 profil ziyareti var

1986 yılında Konya’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Konya’da tamamladıktan sonra, 2005 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimine başladı. 2011… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
6 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • E
  Konum: Ahmet Kubilay EroğluHizmet: Diş Kaplama

  Diş dolgusu ve çekimi işlemleri için gittim. Ayrıca implant uygulaması hakkında da bilgi aldım. Oldukça zahmetli ve zor olduğunu düşündüğüm işlemleri çok rahat bir şekilde geçirdim. İlgi ve alaka oldukça güzel...

 • T
  Konum: Ahmet Kubilay Eroğlu

  Bir çok kişiden çok sancılı olduğunu duyduğum diş teli tedavisini 15-16 ay gibi bir sürede tamamladı. Tedavi ederken çok hassas davranması haricinde, ilgisi ve güler yüzü için ayrıca teşekkür ederim kendisine. Bütün fotoğraflarda sayesinde kocaman gülebiliyorum :) :)

 • Konum: Ahmet Kubilay Eroğlu

  Tedaviye başladığımızda 16 yaşındaydık tedavimiz yaklaşık 2 yıl sürdü. Kendisi alanında çok iyi olup ortodonti alemine ismini altın harflerle yazdıracak birisidir. Biz diyoruz çünkü üç kardeşin dişlerinin sanatçısıdır. Alanında başarılı ve hastalarına karşı çok pozitif davrandığı için kendisini kesinlikle gözümüz kapalı tavsiye ederiz..

 • A
  Konum: Ahmet Kubilay EroğluHizmet: Dişlerimdeki aşıri bozukluk

  Kubilay bey, gerçekten profesyonel,Yenilikleri takip eden ve kendini alanında çok iyi geliştirmiş bir hekim. hastaya özel doğru tedaviler uygulayan bir hekim.18 yaşındayım aşırı derece bozuk olan dişlerime ortodonti tedavisi uyguladı. Sonuç çok başarılı. Çok mutluyum ve çok memnunum.herkese tavsiye ediyorum. Ortodonti düşünenler mutlaka kubilay bey'e danışsınlar..Konya da 1 numara üstelik işinin ehli.

 • M
  Konum: Ahmet Kubilay EroğluHizmet: Diş Teli Tedavisi

  Hocama Dişlerim bozuk olduğu için diş teli tedavisi için gitmiştim 3 yık içinde tedavimi tamamladık i.doktor hastadan çok abi kardeş gibiydik bugüne kadar gördüğüm en disiplinli işine en sadık doktorlardan birisidir kendisine şükranlarımı sünüyorum ve herkese gözüm kapalı tavsiye ediyorum

 • Konum: Ahmet Kubilay EroğluHizmet: Ortodontik problemler

  Kendisi çok bilgili, eli çok iyi ve çok eğlenceli bir insan. Tedavimi Kubilay Eroğlu'ndan aldığımı söylediğimde herkes çok şanslı olduğumu söylüyordu. Hem çok iyi bir insan hem de çok iyi bir hekim. Ortodontik sorunlar yaşıyorsanız benim gibi Kubilay Eroğlu'nu ziyaret edin derim. Kendisine saygı ve sevgilerimi sunarım.

Hakkımda

Hakkımda

 • 1986 yılında Konya’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Konya’da tamamladıktan sonra, 2005 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimine başladı. 2011 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olarak diş hekimi ünvanını aldı. 2013 yılı içerisinde Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak uzmanlık eğitimine başladı. 2018 yılı şubat ayında ise aynı bölümden mezun olarak ortodonti uzmanı ünvanını aldı. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Okullar / Eğitimler

 • İnkılap İlkokulu
 • Konya Meram Fen Lisesi
 • Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi
 • Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı
daha fazla

Deneyimler

 • Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi
 • Selçuk Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı
 • Konya-Muayenehane

Fotoğraflar

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Lisede fizik çok sevdiğim bir dersti. Ortodonti de fizik kurallarına dayalı birçok mekaniği içerisinde barındıran ve hastalara estetik anlamda çok şey katan bir branş.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Ortodontik tedavi uzun soluklu bir süreçtir. Hastaların bu süreçte motivasyonunu kaybetmemelerini sağlamak oldukça zor olmaktadır. Motivasyonu düşen hastalarda öncelikle ağız bakımı aksamakta ve bu da birçok dişte çürük başlangıcına neden olmaktadır. Ayrıca tedavi sırasında uzak durulmasını istediğimiz bazı yiyecekler tüketildiğinde tellerin dişlere kuvvet uygulamasını sağlayan, dişlere yapıştırdığımız braketler kopabilmekte ve bu da tedavi süresinin uzamasına yol açabilmektedir.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

1-Spesifik bir branş olması.
2-Üç boyutlu düşünme yeteneği ve hayal gücüne dayalı olması.
3-Hastalarımızın gözünde "imkansızı başarıyor" olması:)

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Uzmanlık sürecinin sonlarına doğru tedavisi devam etmekte olan hastalarımızı arkamızdan gelen asistan arkadaşlarımıza devretmekteyiz. 15-16 yaşlarındaki bir bayan hastamı da bu şekilde devredecektim. Kendisine ve ailesine durumu açıkladım ve yeni doktoruyla tanıştırmam gerektiğini söyledim. Sonra hastamın gözlerinin dolduğunu görünce; "Neden ağlıyorsun? Tedavin yarım kalmayacak" dediğimde bana; "ben tedavim için ağlamıyorum ki" diyerek fakülteden ayrılıyor olmama duyduğu üzüntüyü ifade etmişti. Bu benim için çok mutluluk verici bir anıdır...