Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Dr Ali ismet Tekirdağ 17 Haziran 1950’de Balıkesir’de doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Balıkesir’de tamamladı. 1967-1974 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde Okudu.… daha fazla

Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

 • Ali İsmet Tekirdağ Muayenehanesi

  İstanbul

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

  Hizmetler

  Histerosalpingografi (hsg)
  Rahim filmi

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Dr Ali ismet Tekirdağ 17 Haziran 1950’de Balıkesir’de doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Balıkesir’de tamamladı. 1967-1974 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde Okudu. Eğitimi sırasında Deniz Kuvvetlerinden Burs alarak Hacettepe’yi Tabip Teğmen olarak bitirdi.
  1975 yılında “Gülhane Askeri Tıp Akademisinde” Harp Cerrahisi ve Plastik Cerrahi stajlarını gördü. 1976-1977 yıllarında kıta görevi olarak “Gayret Muhribi ve Kurtarma ve Sualtı Komutanlığı’nda” Tabip Hekim ve Dalgıç Hekim olarak görev yaptı.
  1978-1981 yılları arasında GATA’da Kadın hastalıkları ve Doğum Asistanlık’lık sürecini tamamladı.
  1981-1982 yıllarında Gölcük Deniz Hastanesinde Kadın hastalıkları ve Doğum uzmanı olarak görev yaptı. 1983-1984 yılları arasında ABD Washington Eyaleti Seattle kentinde Washington Üniversitesi kadın doğum bölümünde ” High Risk Pregnancy” konusunda Research Fellow kapasitesinde çalıştı. 1985 yılında Gölcük Deniz hastanesine döndü. 1986 yılında zorunlu askeri hizmet süresini bitirerek, istifa ile Deniz Kuvvetlerinden ayrıldı.
  1986 yılında SSK İstanbul Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk hastalıkları E.A.H’de (Hastahane halen Kanuni Sultan Süleyman E.A.H ismi İle devam etmektedir.) Başasistan olarak göreve başladı. 1992 yılında Sağlık Bakanlığının açtığı Şeflik imtihanını kazanarak 1992-2014 yılları arasında Bakırköy’de “Klinik Şefi-Eğitim görevlisi” olarak çalışdı. 17.06.2014 tarihinde emekli oldu.
  Bakırköy Doğum Evi’nin Türkiye çapında Multi-disipliner (perinatoloji, infertilite, menopoz, onkoloji, ürojinekoloji) yapıya kavuşmasında önemli katkıları oldu. Başlangıçta Perinatoloji ağırlıklı (6yıl) çalışırken, 1994 yılından itibaren Üreme Endokrinolojisi alanında İnfertilite ve Menopoz bölümlerinin sorumlusu olarak görev yaptı.
  Perinatoloji, infertilite, menopoz ile ilgili konular daha önde olmak üzere, kadın hastalıkları ve doğumu ilgilendiren tüm alanlarda ulusal, uluslar arası dergi’lerde yayınlanmış (http://scholar.google.com.tr ) izlenebilen yayınları mevcuttur.

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
3 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Ali İsmet hocayla yakın bir arkadaşım sayesinde tanıştım...o kadar babacan ve hastasıyla yakından ilgilenen bir doktor ki herkese tavsiye ediyorum... saygılar...

 • hocam sıze sonsuz teşekurler okadar hastane dolastım bı care bulamadım önce allahın ıznı ıle sora sızın sayenızde şifa bulucam işallah perşembe amaliyat olucam kssh işallah şifa bulucam inanıyorum

 • Hocam size teşekkürü bir borç bilirim.07.11.2012 yani çarşamba günü bir aylık endişelerimiz sayenizde son buldu.Sonsuz teşekkürler.Kızımın sağ yumurtalığında 66 mm olduğu söylenen bir kist gözlenmişti.Bir aylık kasık ağrısı ve bu ağrıyla beraber çektiklerimiz o kadar uzun ki 05.10.2012 acile başvurmamızla başladı aslında ve devamında 12 gün hastanenizde büyük çocuk servisinde yattık ağrılı ve endişeli hergün ne çıkıcak acaba korkusuyla geçen 12 gün ve daha sonrasında emar günümüz alındı ve taburcu olduk ama ağrısı hiç geçmiyordu kızımın zaman zaman da dayanılmaz ağrıları oldu.Acile başvurup da serumla bile ağrısını kestikleri oldu.Herşey için teşekkürler.Sizinle görüşmek istedim ama mümkün olmadığını söylediler bi daha olurmu ve neden olduğunu sebeplerini çok merak ediyorum.İLGİNİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER............