Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce Tıp Bölümü’nü kazanarak İstanbul’a geldim. İstanbul Tıp Fakültesi Çocuk Kliniği’ni tercih ettim. Aynı fakültede Çocuk Nörolojisi yandalı eğitimimi… daha fazla

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce Tıp Bölümü’nü kazanarak İstanbul’a geldim. İstanbul Tıp Fakültesi Çocuk Kliniği’ni tercih ettim. Aynı fakültede Çocuk Nörolojisi yandalı eğitimimi tamamladım. Halen İstanbul Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Çocuk Nörolojisi Bilimdalı’nda öğretim üyesi olarak çalışıyorum.

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
25 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • M

  Oğlum daha önce 9aylıkken geçirdiği nöbeti Trabzon'daki nöroloji dr.unun verdiği 3 ilaca rağmen durmamıştı hayatımız kabusa dönmüştü yetmezmiş gibi hastaneye yatırıp synaktan iğnesi vurdurmaya kalkmasın rağmen çocuğum öğün Allah'ımın yardımıyla düzelme gösteriyordu sonra Ankara'ya götürdük açıklama yok yönlendirme yok baktık ters gidiyor şans eseri ona giden bir dostum sayesinde bulduk Burak hocayı dr.lara karşı inancımı kaybetmişken onun sayesinde ümitlendik keşke bana daha önce gelseydiniz demesini hiç unutmuyorum yıkıldığım andır şimdi bir cesaretle ilaçlarımızı kesti epilepsimiz bitti başlamaz inşallah unutmuyorum bana dediki anne olarak herşey sana bağlı deyişini sağolun hocam o inançta önce Allah'ıma sonrada sizinle oldu herkese tavsiye ediyorum çevremde onun yönlendirmeleri sayesinde güzel yoldayız sağolun hocam sizin gibi mesleğini hakkıyla yapan dr.lara ihtiyacımız var benim çocuğuma zarar veren dr.larım hatasını siz düzelttiniz saygılarımla

 • A

  Burak Beyi internetten bulup gittik. öncelikle çok ilgili ve alakalıydı. beyin kanaması olan çocuğuma bütün doktorlar yapacak bir şey yok derken Burak beyin verdiği ilaç sayesinde gülmeye ve algılamaya başladı. nöbet geçirdiğimizde diğer doktorlara ulaşamazken burak beye her saatte ulaşabildik. allah razı olsun kendisinden.

 • Kesinlikle hiç şüphesiz tavsiye ederiz eşimle çok memnunuz. Eğer çocuğunuzda tedavi edilemeyen febril konvülsiyon ( havale) var ise yada beyin emarı çekilmiştir ve anne karnındaykrn yada doğduktan sonra bir takım bulgular saptanmışsa, veyahut gelişim geriliği motor gerilik varsa..... Hiç doktor doktor gezmeyin, zaman kaybı, Burak hocaya gidin. Kendisi çok nazik, hasta ve yakınını büyük sabırla dinleyip, açıklamalar yapan bir doktordur.

 • Hocam sizden Allah razı olsun. İnsanlığınız uzmanlığınız her konuda mükemmel. Her iletişim aracından sıkılmadan cevap veren ve bizi takip eden çocuk doktorumuza fizyoterapiste kadar bir doktordur. Ahmet Selim e ilk teshis konulduğunda dünyalarımız yıkılmış bir durumda idik 3 gün öldük öldük dirildik ama doktorumuz prof. olmasına rağmen içimizde bir şüphe vardı Rabbim Burak hoca ile erken kavuşmamızı nasip etti ve tedavimiz iyi bir yola kavuştu. Yaklaşık 2 yıldır kendisine gidiyoruz ve artık yılda birkez çağırmaya başladı. Rabbim herkesin yavrusuna şifa versin.

 • 2.5 aylık oğlum var. 2 günlük bebeğim penisilin alerjisi nedeniyle travma yaşadı. kalbi durdu ve 13 gün yoğun bakımda kaldık. ve sonrasında doktorlar durumu havale önleyeci ilaçlar kullandırmaya başladılar. 2 ay boyunca oğlumun yaşadığı tatsız neden dolayı kasılmalarını karadenizde prof, doktor, docent kim varsa nöbet olarak gördü. üniversite çocuk norolojisinde 4 gün yattık ilaca devam diyip yolladılar. bu süre de türkiye de aramadığım doktor kalmadı ve burak beye karar kıldık. muayane için yanına gittik nisan ayında. ilk yapılan testleri eeg leri ve oğlumu muayane ettiği zamanki kararlı yüz ifadesi ve güven veren ses tonu bile bize yetti. bu nöbet değil demesi bize dünyaları verdi. tekrar eeg ve tahliller istedi ve sonucunda ilacı 1 ay içinde kesiyoruz. o kadar doktor karadeniz de bizi 2 ay boyunca karanlıkta bıraktı. gecemiz gündüzümüz karışmıştı.O gün burak beyin kliniğinden çıktığımız akşamı ilk defa eşimle rahat bir uyku uyuduk Allah Burak beyden razı olsun. Kontrollere şimdi umutla ve güvenle gideceğiz. Allah sizin gibi doktorları korusun Burak bey Çok teşekkürler... Oğlumuz Selim Şenel artık önce Allah sonra sizin sayenizde hayata daha güvenle tutuanacak inş...

 • Ben ise diyecek bir şey bulamıyorum.. Bunun karşılığı olamaz Allah Burak bey i de ailesi ve sevenleriyle dünya ve ahiret hayatında en güzel muameleyle yaşatsın.. Benim hayata dönmem onunla olmuştur.. Yaşayan anlar.. Tşk ler..

 • 13 aylık oğlum var 6 ay önce burak beyi internet sitesinden buldum ve oğlumu götürdük 4 ilaç kullanıyordu ilaçlara rağmen nöbetler oluyordu doktorumuzdan allah razı olsun çocuğum 1 ilaç kullanıyor ve nöbetleri çok azaldı allah kimsenin evladıyla sınamasın har keze tavsiye ederim hislerimi yaşadığım günlerimi bir ben bilirim birde Rabbim bilir burak beye çok teşekkür ederim

 • cenn


  gökceada ömerin annesiyim bende burak beyden çok memnunum biz 7aylık tan beri tedavi ğörüyoruz

  şuan tedavimiz suruyor

 • Tam 1bucuk yil once arastirmam sonucu Burak beyi buldum...Rabbime binlerce sükürler olsunki hayatim kabusa dönüsmukkeb gecem gunduzum korku dolu gecerken cocuguma her an birsey olucak korkusu yasarken o gunleri ne kadar yazsam anlatamam anne olarak her anim korku doluydu uykusuz geceler gunler gecirdim aglama krizlerine girdigim kafayi yiyecek oldugum zamandi Binlerce sukurler olsunki Burak beyi internette arastirip buldum eski dr mizi biraktim...ilac deneme surecinden sonra bir ay sonra nobetlerimiz kesildi cok sukur hala o ginler aklima geldikce kalp atislarim Hizlanir..Burak bey den Rabbim razi olsun 1bucuk yildir nobetlerimiz kalmadi insllahda bir daha olmaz herkeze tavsiye ederim..bende bu yorumlardan etkilerek bulmustum Burak beyi ne kadar ovseler azdir doktorumuzu.

 • Ben çınar Mahmut un annesiyim. Oğlum 2,5 yaşında serebral palsi hastası. Bir çok doktora gittikten sonra site aracılığıyla bugun prof.dr. Burak tatlıya gittik ve en sonunda eve mutlu bir şekilde dönebildik. Allah razı olsun kendisinden. Oğluma ilk etapta vitamine dayalı bir ilaç,verdi. Onu kullanmaya başlayacağız. Kendisine güveniyoruz. Emin ellerde olduğumuzu düşünüyorum. Her şeyden öte konuşma tarzıyla bizi diğer doktorlar gibi umutsuzluğa düşürmedi. Şimdi Bi umudumuz ve gücümüz var. İnşallah her şeyin üstesinden gelebilceğiz. Herkese tavsiye ederim. Allah hocamıza sağlık versn, Allah razı olsun.

 • Burak Hocamı 2012 yılından beri tanıyorum kızımın 2. ateşli havalesinde çocuk doktorumuzun(sinan tüfekçi) ''alanında en iyi hoca''tavsiyesiyle kendisine gittik ve hem tedavisi hem alakası hem de insanlığıyla mütiş bir insan,müthiş bir tıp doktoru.Önce Allaha sonra kendisine güvendik ve şuana kadar hiç bir problemimiz olmadı. Kendisine burdan da teşekkürlerimi sunuyorum her aradığımda mail attığımda mesaj attığımda ulaşabildiğim nadir doktorlardan.Ayrıca alanında çok çok başarılı değerli bir hoca.herkese çocuk nöroloji konusunda tek tavsiye edeceğim doktor.

 • burak hoca sen ne iyi zamanda çıktın karşımıza 3 sene önce tanıştık konuşma ve yürüme sıkıntısı çeken kızıma olmadık tanılar koyup bizi üzüntüye boğan doktorlara inat tüm tetkikler sonucunda merak etmeyin hiç birşeyi yok kızımızın en geç 4 yaşında konuşur demişti gerçekten şimdi bülbül kesildi verdiği tamamen vitamine dayalı ilacımız sayesinde uykularımız düzene girdi. gözünüzü kırpmadan güvenebileceğiniz nadir doktorlardan.

 • 9 yıldır epilepsi tedavisi gören kızımın şu andaki doktorudur.İlk 7 yıldır başka bir prof. hocaya gidiyorduk, tedavi son zamanlarda işe yaramıyordu ve ilaçlarımız çok artmıştı.Öyle ki, günde 6,5 adet ilaç alıyor, 3 farklı ilaç çeşidi kullanıyor ve nöbetlerimiz devam ediyordu.Nöbetler, parsiyeldi , kısa süreliydi ve sadece uykuda belli belirsiz oluşmasına rağmen bu kadar çok ilaç almamız nedeni ile en çok ilaçlaın yan etkilerinden çocuk etkileniyordu.Radikal bir karar vererek tamamen önsezilerime dayanarak bu dr. u bırakarak, Burak Bey e geldik, son 1,5 yıl süre içerisinde bütün epilepsi ilaçlarını bize bıraktırdı ve günde sadece 2 ilaç alarak tedaviye devam ediyoruz.Burak Bey e teşekkürlerimiz sonsuz.

 • yıllardır çocuğumda ne olduğunu öğrenemedik bir sürü tetkik ve birçok hoca gördü. gecen ay Burak hoca otizm tanısı koydu. aslında şüpheleniyorduk ama konduramıyordu. Çalıştığım şirket vasıtası ile amerikaya gittik. Amerikadaki doktorlar Burak hocanın tanısının doğru olduğunu ve tedaviye onunla devam etmemizi önerdiler. Biz artık paramızı anlamsız testler ve tedavi kürlerine vermiyoruz. Sadece Burak hocanın yönlendirmelerine uyuyoruz

 • Benim oglum 2 kere havale gecirdi. Hayatim kabusa donmustu. Burak hocayla tanistim. Allah ondan razi olsunki derdimize deva oldu. Oglum 6 yasina geldi. Hala emin ellerdeyiz. Ne zaman arasam. Hep yardimci olur her konuda.. Allah eksikligini gostermesin.

 • Erken doğan bebeğimiz uzun yoğun bakım dönemi sonrası, riskleri değerlendirme amacı ile hocaya geldik, detaylı değerlendirmesi sonrası erken teşhisi sayesinde ileride kızımızın başına gelecek sorunları erkenden çözmemize yardımcı oldu. çok teşekkür ederiz, Aleyna önce Allah'ın sonra sizin sayenizde yürümeye başladı..

 • benim kızım 5 aylıkken nöbet geçirmeye başladı tüberoskleroz+epilepsi tanısı kondu ilaç tedavilerine başlandı fakat nöbetleri bir türlü durmadı.bizde başka bir doktor arayışına girdik kendi doktorumuzun tavsiyesi ve araştırmalarımız sonucu burak hocaya ulaştık bize farklı ilaç tedavilerine başladı ve birkaç gün sonra kızım nöbet geçirmemeye başladı Allah razı olsun yaklaşık günde 20 kere nöbet geçiren kızım şuan 7 aylık ve 2 aydır hiç nöbet geçirmedi ve geçen hafta çektirdiğimiz eeg sonucu mükemmel çıktı normal bir beeğinki nasılsa bizimkide öyle çıktı burak hocaya çok teşekkür ediyoruzzz....

 • Burak hocaya gidene kadar bir çok hastanedeki çocuk doktorlarını doktor olarak görüyoduk ama artık göremiyoruz..burak hocadan sonra kendimizi artık emin ellerde hissetmeye başladık....O gerçekten bi doktorrrrrrrr

 • Hem bir çocuk doktoru ,hem de çocuğunu Burak bey e muayeneye götürmüş bir anne olarak söyleyebilirim ki İstanbul'da ulaşabileceğiniz en iyi Çocuk Nörolojisi hekimidir.Hekimliğinin yanısıra (bence çok önemli bir unsur) çok iyi bir insandır.Hipotonik(Gevşek) bir bebek olan çocuğumun ismini vermek istemediğim bir kaç Nöroloji uzmanı abla ve abime götürdüm.Kendimde bir çocuk doktoru olarak yapılabilecek tüm tetkikleri yaptırdım.Malesef en son Burak abi ye gittim.(En başta gitmiş olsam 1 ay kabuslarla uyandığım korkunç 1 ay geçirmiş olmayacaktım.) Gözümün içine o kadar kendinden emin 'Evet,sahiden hipotonik..Ama 2 yaşında çakı gibi olcak.Bu geçici hipotonisite.' dedi.Çocuğum şimdi 20 aylık,çakı gibi:))

 • doktorumuz burak bey yaklaşık üç yıldır kızımın tedavi ve hastalık sürecini takip ediyor ve bu yıl nöbet sayımız hemen hemen bitti diyebilirim daha iyi olacağımızada inanıyorum bir çok tanıdığıma tavsiye ettim doktorumuza kütahyadan sevgi ve saygılar feyza &canan şentürk.

 • biz ankara hacettepe olmak üzere antep mersin ve antakyada toplamda 3 prof ve bir doçente gittik sadece ve sadece ilaç arttırımına gittiler hastalığın nedenini doğru düzgün araştırmadılar allah burak hocadan razı olsun ilk muayenede verdiği bir vitamin hapıyla çocuğumuz kendine geldi o günden beridir havale geçirmedi. herkese tavsiye ediyoruz. allah burak hocadan razı olsun...

 • Burak Beyi daha önce Çapa dan tanıyorduk, asistanlar hastaları ona danışıyordu..tanımızıda o zaman koydu..Allah ın izni ile çocuğumuz şifa buldu. kendisine teşekkür ederim.

  Prof. Dr. Burak Tatlı2014-12-13

  Ayşe'yi sağlıklı görmek beni de çok mutlu ediyor.

 • Burak beyi bize allah gönderdi. 2 yıldır gezmediğimiz hoca kalmamıştı. Oğlumuza ilk muaynede tanı koydu. Başarılarının devamını diliyoruz.

 • biz burak hocayı tavsiye üzerine bulduk.Gerçekten çok iyi bir doktor.Onu tanıyan herkes burak hoca dediyse doğrudur diyor.

 • Yıllardır kimsenin durduramadığı nöbetlerimiz verdiği ilk ilaç ile durdu 9 aydır nöbetimiz yok kendisine çok teşekkür ediyoruz.