Doç.Dr.

Burçin Çelik

Göğüs cerrahisi

17 görüş +ekle

Randevu takvimini isteyin

Adresler

 • 218
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  1
  Son 30 gündeki çevrimiçi takvim isteği

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  hayatımdaiki doktora sonsuz müteşekkirim.koray topgül ve burçin çelik bey....burçin bey işini titizlikle yapan bunu yaparkende yüreği sevgi dolu sıcacık mükemmel bir doktor.gözünüzü kapalı tereddüt etmeden kendinizi güvenle huzurla teslim edebileceğiniz gögüs cerrahıdır.üstün bilgisi ve tecrübesi yanısıra hastasına verdiği önem ise bir bambaşka...hele hele benim annem gibi ağır bir depresyon hastası olup akciğer kanseri konulmuş bir hastasını öcelikle pskolojik olarak rahatlatmiştır ve hazır olduğunu hissettiği anda ameliyat günü belirlemiştir.şükürler olsunki annemin amliyatı başarılı geçti.sağ akciğer tamammen temizlendi.kontorlleri devam etmekte.şuanda dikişleri alındı gayet iyi.burçin beye ne kadar teşekkür etsem ne kadar övgü yağdırsam kalem kalem destan yazsam az gelir.iyiki varsınız hocam.türkiye'nin sizin gibi doktorlara çok ihtiyacı var.allah sizleri başımızdan eksik etmesin.allah sizleri kazadan beladan korusun.sizi seviyoruz hocam....sinoptan sevgilerle ziynet erçetin.

 • çok memnunum

  2010 yılında babama konulan akciğer cea teşhisi ile hayat tanıştırdı bizi,buna dualarımızın karşılığı diyorum.Bizim icin bu uzun yorucu,yıpratıcı süreçte sizinle birlikte olmak, sizinle karşılaşmış olmak babamın sizin gözlerinize her baktığında gördüğüm o inançtan, dürüstlükten güç almak her anlamda anlaşılmak hastanızla bakışlarla konuşabilen ve "OH" diyerek emin ellerde olduğumuzu hissettiren tek kişisiniz burçin hocam.İnsacıllığını koruyan güvenilir her anlamda hastasını tedavileriyle çözüme ulaştırıcılığıyla hâlâ idealizmini koruyan nadir doktorlardan birisi.Tek kelimeyle doktorun hası.Sizinle gurur duyuyoruz iyiki varsınız Rabbim sizi başımızdan eksik etmesin şükranlarımızı sunuyoruz.VURAL AİLESİ.

 • çok memnunum

  2013 yılındaki akciğerim deki tümör ameliyatım ile tanımış olduğum sayın Dr. Burçin ÇELİK hocama öncelikle çok teşekkür ederim. Kendisi pozitif enerjili ve psikolojik anlamda da üst düzeyde bir hekim iyi ki Burçin hocamı tanımışım hem insanlık hem kişilik yönünde süper bir insan. Önce ALLAH' ıma sonra Burçin hocama minnettarım. İyiki varsınız hocam sizin gibi hekimlerin var olması gelecek nesilde kendiniz gibi değerli hekimler yetiştirmeniz dileğimle saygılarımla.

 • çok memnunum

  "Yer yüzünde muteber bir nesne yok devlet gibi. Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi...(Kanuni)" Rutin Muayenem esnasında tesadüfen Akciğerimde kist hidatik olduğu anlaşılmasından sonra Dr. Ahmet GÖKYAR abimizin tavsiyesi üzerine sizinle tanışma fırsatı bulduk. Doç. Dr. Burçin ÇELİK hocam: Gerek ameliyatıma göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka'dan, gerekse ekibinizin şahsıma göstermiş olduğu ilgi ve alaka'dan çok memnun kaldım. Hastaneden çıktıktan sonraki iyileşme sürecim de benimle ilgilenmeniz ve tedavi sürecim boyunca tüm kontrollerimi titizlikle incelemeniz beni çok mutlu etti. "Şifa Allahtandır"; ancak şifa dağıtan elleriniz sayesinde sağlığıma kavuştum. Sıhhat buldum. Bu nedenle şahsınıza ayrıca Teşekkür etmeyi borç bilirim. Değerli zamanınızı bana ve benim gibi olan hastalarınıza ayırdığınız için size çok minnettarım.Yakın Zaman'da kavuşacağınız Prof.ünvanınızada şimdiden tebrik eder,başarılar dilerim.Allah cc sizi başımızdan eksik etmesin. İyi ki varsınız hocam. Sağolun. "Mustafa GÖKYAR / AMASYA"

 • çok memnunum

  Son derece başarılı, sevecen, hoşgörülü, yaklaşımları pozitif ve aynı zaman da karizmatik bir hoca. Oğlumun Pnömotoraks (Akciğer sönmesi) rahatsızlığında bizzat yardımcı oldunuz. Oğlum şu an çok iyi sayenizde. Normal hayatına devam ediyor. Size her şey için canı gönülden teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız.

 • çok memnunum

  Hocamızla tanışmamız babamın akciğer kanseri olduğunu öğrenmemizle başladı. Benim ve ailem için çok stresli olan bu dönemde doktorumuzun güler yüzü, sıcak kanlılığı, hastaya ve hasta yakınlarına yakınlığı, rahatlatıcı konuşması, sabırlılığı bizi tedavi sürecine başlamamız için çok iyi motive etmişti. kafamızdaki soru işaretleri Burçin Hocamızla tanıştıktan sonra içimizdeki karamsar düşüncenin yerini huzur almıştı ve öylede oldu.. Babam ameliyat olalı 5 ay oldu. Hocamız sayesinde babam çok çok daha iyi.. Tedavi süresi boyunca bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan,güler yüzü ve yardımları için kendisine çok teşekkür ediyoruz.. Bu ülkenin sizin gibi doktorlara çok ihtiyacı var.. Sağlıklı ve mutlu kalın.. BEYAZPINAR AİLESİ

 • çok memnunum

  2 yıl önce halacığım yoğun bir öksürük şikayeti ile geldi.Hemen halamı, teşhisleri ve cerrahi tedavisine çok güvendiğimiz sayın Doç.Dr.Burçin ÇELİK hocamıza götürdük.Malesef halama akciğer cea teşhisi konuldu.Hepimiz çok üzüldük.Değerli hocamız hemen ameliyat olması gerektiğini söyleyerek cerrahi girişimde bulundu.Halam ameliyat oldu.Şimdi periodik olarak takip altında ve en önemliside hocamın sayesinde halam psikolojik ve fizyolojik olarakta çok çok iyi.Burçin hocamızın sadece hekimliği değil halama verdiği psikolojik destek ve ikna edici yaklaşımı tedavisindeki en önemli etkenlerden bir faktör oldu.Burçin hocam hekimliğiniz ve kişiliğinizle bütün şifa arayan hastalar adına iyiki varsınız..En iyi hekim tanımlaması sorulduğunda ifade edilecek tek kelime Doç.Dr.Burçin ÇELİK..Ailemiz adına herşey için çok çok teşekkür ederiz..

 • çok memnunum

  Bundan 3 yada 4 yıl önce Babama Ankara'da yapılan tetkiklerde akciğerinde kitle olduğu tarafımıza söylendi. Bende babamı bunun üzerine Ankara'dan Samsuna getirerek Sayın Doç. Dr. Burçin Çeliğe tedavisi için başvurduk. Ameliyatının başarılı geçmesinden dolayı babam hastalığı kısa sürede atlattı. Bize bu sıkıntılı süreçte göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı başta Sayın Doç. Dr..Burçin Çelik olmak üzere bütün ekip arkadaşlarına teşekkür ederim. Sayın Doktorumuzun başarılarının devamını dilerim. Saygılarımla ŞAHİN EKEN

 • çok memnunum

  13 Haziran 2016 tarihinde gerçekleştirmiş olduğunuz babamın(Muzaffer Erdem) akciğer tümör ameliyatı için size teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum .Sayenizde çok şükür babam sağlığına kavuştu bu yüzden size samimi olarak teşekkürlerimi sunuyorum.Sadece kendi alanında değil psikolojik alanda da başarılı olup hastalarınıza daha samimi bir bakış açısıyla baktığınız için sizden memnunuz. Sizin gibi başarılı hekimler nadir bulunur kendiniz gibi başarılı hekimler yetiştirmeniz dileğimle saygılarımla. Türkan ATAMAN (SİNOP)

 • çok memnunum

  Eşimin akciğerinde nodüller vardı ameliyat olması gerekiyordu ki kötü bir sürecin başında olduğumuzu söylediler Samsunda 2. Gittiğimiz doktor Burçin Çelik'de bize ameliyat gerekli dedi sadece samsunda değil Türkiye'nin çeşitli yerlerinde 8 Prof, 2 dekan, 5 göğüs hastalıkları doktoru, 6 göğüs cerrahı sonuçlarına pet testine baktı malum bu süreçte ameliyattan başka bir çözüm bulmak için bütün kapıları çalıyorsunuz ve inanın her görüştüğümüz doktordan gelen Cvp şuydu... Burçin Çelik varken buraya gelmenize gerek yok ona teslim olun en iyisi o hiç bir yere gitmenize gerek yok daha iyisi yok!!! Gerçekten sadece mesleğindeki başarısıyla değil ilgisi alâkası hasta yakınlarına verdiği destek en önemlisi de her aradığınızda ulaşabildiğin nadide doktorlardan kendisine herşey için çok çok teşekkür ediyoruz Allah başımızdan böyle hekimleri eksik etmesin o bir şans!

 • çok memnunum

  Doç. Dr. Burçin Çelik; harika bir insan, iyi bir psikolog, mükemmel bir hekim… Kendisiyle tanışmamız, anneme akciğer kanseri tanısı konması nedeniyle iyi bir hekim arayışlarımızın başladığı, kafamızın çok karışık olduğu, ne yapacağımızı bilemediğimiz çok stresli ve kötü bir zamanda oldu. Allah o duygu durumunu kimseye yaşatmasın. Kocaeli’nde yaşadığım için kendisiyle önce telefonla görüştüm. Telefondaki yaklaşımı o kadar doğal ve samimiydi ki galiba doktorumuzu bulduk dedim. Bunun üzerine Kocaeli’nden Sinop’a gidip annemi aldım ve Samsun’a Burçin beye muayene olmaya gittik. İyi ki de gitmişiz. Bizi çok güzel karşıladı, hastalığımızla ilgili bilmemiz ve yapılması gereken her şeyi çok açık ve net anlattı. O kadar samimiydi ki sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibi bir güven duygusu oluştu bizde. Muayeneye zorla götürdüğümüz annem, muayeneden iki gün sonra ameliyat oldu, bir hafta sonra evimizdeydik. Her şey rüya gibiydi. Şu an annemin sağlığı gayet iyi. Tanıştığımız andan itibaren hepimiz Burçin beye çok güvendik, o da hastamıza olan ilgisi ve tedavideki başarısı ile bizi yanıltmadı. Burçin hocamızı ailece çok seviyoruz, hatta annem onu o kadar seviyor ki evde bize “Burçin’i çok özledim” diyor. Hocam, bizim gibi daha nice çare bekleyen insanlara derman olmanız dileğiyle Allaha emanet olun ve hep böyle mütevazi kalın lütfen.

 • çok memnunum

  Merhaba BURÇİN BEY. hastalıKlar her ne kadar zor olsada sizin hastanız olmak büyük bi şanstı bizim için. . hem annemin hem erkek arkadaşımın tedavi süreçlerinde tanidim sizi.ve bir hasta ve hasta yakıni icin hem kişiliğiyle hem doktor kimliğiyle bundan daha iyisi olamazdi.öncelikle sorularima bıkmadan usanmadan cevap verdiğiniz için cok teşekkür ediyorum size.hep çok ilgili, iyi niyetli, duyarlı, samimi ,güleryüzlü oldunuz bize karşı.Ve bukadar başarıya rağmen ise oldukça mütevazı. .hersey için çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Burçin Bey, görevini büyük bir hassasiyet ve titizlikle yerine getiren, mesleğinde kendini geliştirebilmek adına bir çok atılımda bulunan,her hastasıyla aynı ilgi ve alakayla ilgilenen tanıdığım nadir hekimlerdendir. Kendisiyle yaklaşık 10 yıl kadar önce akciğerimde bulunan bir kitlenin tespitini yapması sonucu tanışma şerefine nail olmuştum.Sayesinde hayatımı sağlıklı bir şekilde sürdürmekteyim.kendisine minnettarım. Akciğer cerrahisi ile ilgili rahatsızlığı olan herkese BURÇİN ÇELİK beyefendiyi şiddetle tavsiye ederim. Saygılar..

 • çok memnunum

  Bazen... bütün kapıların yüzünüze kapandığı ve ne yapacağınızı bilemediğiniz, çaresizlik içinde kaldığınız bir anda bir kapı aralanırda "ben bu işi hallederim" diye size umut ışığı oluverir. İşte bizim ailemiz için o ışık Sayın Burçin ÇELİK oldu. Kayın pederime konulan akciğer CA tanısı sonucu tedavi ve ameliyat için değişik hastane ve hekimlere başvurduk. Maalesef hekimlerimizden aldığımız cevap bu ameliyatın yapılamayacağı yönündeydi. Burçin Hoca yaptığı tetkikler sonucunda bu ameliyatı yapabileceğini söyledi ve yaptı. Ve iyi de yaptı. Şu anda hastamız gayet sağlıklı bir şekilde yaşamına devam ediyor. Sayın Çelik; gerek ameliyat öncesi ve sonrası gerekse kontroller döneminde göstermiş olduğunuz samimiyet, yakınlık, ilgi, güleryüz ve örnek hekimlik duruşunuzdan dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, "herşeyin en iyisine layık olan insan"a hizmet konusunda bütün hekimlerimizin sizin gibi olması dileğiyle başarılarınızın devamını diliyoruz. ÇON ailesi adına Musa Çon.

 • çok memnunum

  Cok degerli Burçin hocamiza minnettariz.Akciger ca teshisi konan babama caresiz denilen bu hastalikta isigi oldu.Cok basarili bir ameliyat tan sonra babam eski nesesine eski hayatina geri dondu.Cok zorlu bu tip hastalikta bizden ilgisini destegini ve basarisini esirgemeyen hocama ne kadar tesekkur etsek azdir iyikide hastamizi kendisine emanet etmisiz.sizler Ankara İstanbul gibi yerlerde care aramaniza hic gerek yok Burcin hoca gibi doktorlarimizi allah basimizdan hic eksik etmesin.Kendisine basarilarinin devamini diliyorum.

 • çok memnunum

  Sevgili Burçin beye öncelikle sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum.Akciger Ca olan hastamiz sayesinde icinde bulundugu hem psikolojik durumdan hemde hastaligindan tamamen kurtuldu.Kendisine cok minnetariz hastasina olan ilgisi takdire şayan.kendisini Samsun'a kazandiran ailesine de ayrica tesekkur ederiz.muhtesem doktorlugu ve basarisinin yani sira cokta iyi biri. Umarim bu yorumlarimiz siz diger sifa arayan caresiz insanlarimiza isik tutar.Saglikla mutlu kalin

 • çok memnunum

  Sayın Doç.Dr. Burçin Çelik hayatımızda tanıdığımız en iyi ve başarılı doktorlar arasındadır. Hastaya karşı samimi, güler yüzlü babamın ve benim hastalığımız konusunda bize çok yardımcı oldu ve ameliyat sonrası doğan sonuçtan çok memnun kaldık hayatımız eskisinden daha iyi. Doktorumuza tekrar teşekkürler.