Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Talatpaşa Bulvarı Adnan Saygun Cad. Samanpazarı, Altındağ
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-İ Sina Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Ofiste alınan güvenlik önlemleri

Göster
Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin
Nakit
0850 333..... Numarayı göster

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Riskli Gebelik Takibi, ultrason, ikili ve dörtlü tarama, amniosentez, plasenta previa, koryon villus örneklemesi, sezaryen, normal dogum, gebelik zeh...

Daha fazla

İlgi alanları

 • Gebelik
 • Riskli Gebelik
 • Kısırlık
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Niğde Anadolu Lisesi 2000
 • Ankara Fen Lisesi 2003
 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi 2009
Tümünü göster


Bilinen Diller

İngilizce, Almanca

Görüşler

5

Genel skor
35 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
N

Daha önce farklı tecrübelerim oldu ama Coşkun Bey'in bana yaklaşımıyla gerçekten harika bir doktor. İlgili,alakalı ve öz verisiyle dörtdörtlük bir doktor.Keşke daha önce tanışmış olsaydık, 9 ay boyunca yaşadığım panik atak ve diğer sorunlarım kendisini tanıdıktan sonra son buldu.Alanında en başarılı en harika doktorlardan biri.Ben geldiğimde gebeliğimin 36.haftasında kendisiyle tanıştım.Hastasıyla yakınen ilgileniyor, hastasına cevap verebiliyor,her an ulaşabiliyorum.Gebelik kontrollerime gittim,riskli gebelikti.36 haftama kadar resmen panik atak geçirdim .Onu tanıdıktan sonra gebeliğimin iyi ve mutlu edici bir durum olduğunu düşündüm.Öncesinde korkularım vardı,gebeliğimi bir hastalık olarak görüyordum,hep öyle lanse edildi bana fakat Coşkun Bey'in yardımı,desteği ve tedavisiyle mutlu bir gebelik süreci geçirdim.


H

1 yıldır tedavimi oluyorum.Kendisine miyom tedavisiyle gittim.Ameliyatımı oldum,hala beni takip ediyor.Hocamız çok alakalı,çok iyi,çok iyi takip ediyor,çok yardımsever.Önceden kanamam çok oluyordu,ameliyat sonucunda çok şükür kanamam geçti.


A

Çok memnunuz.Tavsiye ederim, işinde başarılı.Tesadüfen tanıştık.Eşim hamile olduğundan tercih ettik ve doğumda da hiç sıkıntı olmadan eşim kurtuldu,bebeğimizi kucağımıza aldık.Kendisine teşekkür ederim.


I

Coşkun Bey eşimin doğumunu gerçekleştirdi.Çok değerli bir doktor.Kendisinden çok memnunuz,Allah razı olsun diyoruz.Eşim doğumdan sonra bir kaç kez yanına gittik.Evraklar için bizimle ilgilendi,alakadar oldu.Geçirdiğimiz, yapmamız gereken ama yapamadığımız raporlarımız vardı bunlar için yardımcı oldu,elinden geleni yaptı .Kendisinden memnun kaldık.Çalışma hayatında başarılar dileriz.


G

Çok iyi bir doktor,hakkını veren bir doktor.Çok memnunuz .Çok ilgili.Tavsiye üzerine gittik.Eşim hamileydi onun için gittik.İlk görüşmede tavsiyenin ne kadar doğru olduğunu anladık.Çok ilgili,alakalı,güler yüzlü,samimi.Allah onun gibi doktorları başımızdan eksik etmesin.Eşimin gebelik sürecindeki tüm kontrollerini kendisiyle gerçekleştirdik.


C

Doktorumdan çok memnunum.Doğumum da,kontrollerim de kendisiyle oldu.Çok ilgili ve alakalı.İnsanlarla diyalog kurarken samimi.İstediğim soruyu sorabiliyorum çekinmeden ve cevabını alabiliyorum.Kontrollere gittiğimde, doğum yaptığımda ve doğum sonrasında çok memnun kaldım.En ufak bir sorun olduğunda aradım,ulaştım ve sorumun cevabını aldım.


S

Ben şu an 30 haftalık hamileyim.Tedavimin sonunda hamile kaldım. Çok ilgili,şefkatli ve işini çok başarılı yapıyor.Coşkun Bey benimle hep olumlu konuştu,hep beni motive etti ve sonucunda hamile kaldım.Olumlu şekilde kontrollerim devam ediyor.


R

33 yaşındayım.Daha önce mol gebelik geçirdim, onun için ameliyat oldum.2 sezaryen ve 2 ameliyatımı Coşkun Bey yaptı.Coşkun Bey inanılmaz güzel bir üsluba sahip.Gözlerime bakmadan,tamam annem korkma,tabi ki diye motive ederek konuşmalarıyla ve yaptığı testlerle çok candan.Üslubuyla inanılmaz bir doktor.Allah razı olsun.Annem,kardeşim gidiyoruz.Ailemizin doktoru oldu,kendisini tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.Rahmim alınacaktı ama Coşkun hoca sayesinde alınmadı.Yaşın çok genç, ne rahim alınması deyip tepki verdi.İlaçlar ve ek takviyelerle ameliyat olmadan sonuç aldım.Her an ulaşabiliyorum, Allah razı olsun.


E

Çok memnun kaldım,çok sevdiğim bir doktorum.Daha önceden de hastasıydım.Gebelikle ilgili şimdi de yine hastasıyım.Kadın doğumda genel olarak kontrollerimi kendisiyle gerçekleştiriyorum. İlgisi, alakası, yaklaşımından memnunum.Anlattığım öykülerimi unutmuyor,kaldığımız yerden devam edebiliyor ve aynı zamanda yardımcı oluyor.Komplikasyon vardı, bir değerim yüksekti ve gittiğim branşta da gerçekten değerlerimle ilgili problem olduğu çıktı.Bu konuda ön görüsü gayet başarılı.


G

Çok iyi bir doktor.Efendi,anlayışlı,güleryüzlü,her hastasıyla ayrı ayrı ilgilenen,gerçekten hastasının sonuna kadar takibini yapıyor.Benim rahim ameliyatımı yaptı ve sonrasında da çok fazla ilgilendi benimle. Allah razı olsun,hala da gidiyorum.Eşime dostuma da tavsiye ediyorum.Yakınen ilgilendi benimle.Ben daha önce kötüydüm, sürekli akıntım vardı,halsizdim,kanamalarım bitmiyordu .Ameliyat oldum,sonrasında baya rahatladım. Şimdi hiç bir sıkıntı yok.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Riskli Gebelik Takibi, ultrason, ikili ve dörtlü tarama, amniosentez, plasenta previa, koryon villus örneklemesi, sezaryen, normal dogum, gebelik zeh...

Daha fazla

İlgi alanları

 • Gebelik
 • Riskli Gebelik
 • Kısırlık
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Niğde Anadolu Lisesi 2000
 • Ankara Fen Lisesi 2003
 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi 2009
Tümünü göster

Deneyimler

 • Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Dogumevi
 • Afyonkarahisar Dinar Devlet Hastanesi
 • Afyonkarahisar Sandıklı Devlet Hastanesi
Tümünü göster


Bilinen Diller

İngilizce, Almanca

Diğer içerikler

Yayınlar (1)

Röportaj

İlgili aramalar