Adres

Birlik Mah. Bahçeler Cad. No: 5 (Esenler Kültür Merkezi Karşısı), Esenler
Esenler Medipol Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
5 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Z

Dara Bey çalışkan, özverili, başarılı, problem çözücü ve hastasının beklentilerine ya da endişelerini dikkatle dinleyen , önemseyen bir doktor. Mesleki başarı ve kalitesinin yanı sıra, sempatik yaklaşımı ile ayırt edici bir doktor kendisi. 15 aydır tedavi görmekteyim, Ortodontik tedavi görmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.


H

dr bey gerçekten çok iyi bir hekim..kesinlikle tavsiye ediyorum.. hem güler yüzlü hemde işinde çok iyi..Kendisi tam bir profesyonel...................


B

Delal bey işinde cok iyi bir doktor.Disci fobimi yenmemi sağladığı icin ayrıca teşekkürler .kesinlikle tavsiye edeceğim bir insan.Kendi ısinin dısında bir psikolog gibi size olumlu yonde yardımcıda olacağından emin olabilirsiniz. İşinde zaten 1 numara


G

tek kelimeyle büyük bir değişim.. çok memnunum doktorumdan, güleryüzlü sempatik ve işinde de çok iyi .. Sonuçtan da çok çok memnunum. Ben herkese tavsiye ederim ve tedavi için geç kalınmamasını öneririm, daha hızlı sonuç almaları bakımından.


Ö

DİŞLERİMDE ÇAPRAŞIKLIK, EĞRİLİKLER OLDUĞU İÇİN; DİŞLERİME TEL TADAVİSİ YAPTIRMIŞTIM BEN ORTODONTİST DR. DELAL DARA KILINÇ BEYE. SONUÇLARDAN ÇOK MEMNUNUM.ŞİMDİ BÖYLE BİR SİTE OLDUĞUNU GÖRÜNCE MEMNUNİYETİMİ YAZMAK VE SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM. TEL TEDAVİSİ UZUN SÜRÜYOR BİRAZ.. BENİM BİR BUÇUK YIL FİLAN SÜRDÜ. AMA SONUÇ HARİKA!! İNANAMIYORSUNUZ CİDDEN. İLK HALİNİZLE ARANIZDA DAĞLAR KADAR FARK OLUYOR. DORTOR BEYE TEŞEKKÜR EDİYORUM İLGİSİ VE EMEĞİ İÇİN. VE HERKESE TAVSİYE EDİYORUM.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet