Adres

Nev Hospital
Paşabağı Mahallesi Şani Efendi Cad. No: 169, Haliliye, Şanlıurfa

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Paşabağı Mahallesi Şani Efendi Cad. No: 169, Şanlıurfa

Nev Hospital

Özgeçmiş

Hakkımda

HACETTEPE ÜNİV.KHD İHTİSASLI
İLGİLENDİĞİ ALANLAR: GENİTAL ESTETİK,KADIN İNFERTİLİTESİ(KISIRLIK), GEBELİK TAKİBİ,LAPAROSKOPİ, HİSTEROSKOPİ(KAPAL...

Daha fazla

İlgi alanları

Tümünü göster

13 hasta/danışan görüşü

Genel skor

H
Doğrulanmış
Konum: Özel Palmiye Hastahanesi Diğer

Emine hanımın takibiyle normal doğum yaptım.Emine hanım gerçekten çok ilgili,içten,kibarlığı ve nezaketiyle kendisini sanki uzun zamandır tanıdığım bir arkadaşım gibi yakın hissettim.tüm sorularıma net bir şekilde cevap verdi ve yönlendirme yaptı.Doğum yaparken aynı zaman diliminde sezeryanı vardı. sezeryana giderken kontrolleri yapıp benden müsade isteyip bilgilendirme yaptıktan sonra gidecek kadar düşünceli bir kişi.sonrasında hep yanındaydı.bir an önce doğum olsunda eve gideyim havasında hiç olmadı.aksine herşeyi normal seyrinde olması için bekledi,uğraştı ve öylede oldu çok şükür..kısacası kesinlikle karşılaştığım en iyi kadın doğum doktoru.

S
Doğrulanmış
Konum: Özel Palmiye Hastahanesi Sezeryan Doğum

Emine hanım in takibi ile sezeryan doğum yaptım çok memnun kaldım güleryüzlü ve ilgili alanında da iyi bir doktor tavsiye ederim

Z
Doğrulanmış
Konum: Özel Palmiye Hastahanesi Randevu

Emin’e hanım gerçekten güler yüzlü ilgili ve başarılı bir doktor çok memnunuz herkese tavsiye ediyoruz gebelik sürecini çok güzel takip ediyor Alanında çok başarılı gözünüz kapalı kendinizi emanet edebileceğiniz bi doktor

A

Gebelik takibim ve tedavilerim için kendisini tercih ettim. Kontrollerim süreç boyunca düzenli olarak yapıldı. Doğumumda da bulundu ve çok memnun kaldım. Normal doğum yaptım; sıkıntısız ve iyi bir süreçti. Emine Hanım samimi, içten ve aileden biri gibi. Refakatçilerim de çok memnun kaldı hekimimden. Daha sonra tavsiye ettiğim herkes de çok memnun kaldı. Aldığı eğitimi çok güzel yansıtan bir hekim.

H

Çevremden hakkında çok iyi yorumlar aldığım bir hekim Emine Hanım. Tercih etme nedenim de bu oldu. Hamilelik takibimi ve doğum sürecimi kendisi ile geçirdik. Çok memnun kaldığım ve hiç sıkıntı yaşamadığım bir süreç oldu. Doğumum çok güzel gerçekleşti ve kendisine çok teşekkür ederim. Doktorumun güleryüzü ve hastasını dinlemesi en güzel özellikleriydi. Etrafımda olan herkese tasviye ediyorum.

C

Emine Hanım'dan çok memnunum. Doğum için gittim ve tüm süreçte çok yardımcı oldu. Güleryüzü, bilgisi ve yaklaşımından çok memnun kaldım. Sezaryen doğum yaptım ve dikişlerim estetik açıdan çok iyi oldu ve ağrısız bir süreçti. Her konuda bizi bilgilendirmesi ve açıklamalarından da çok memnun kaldım. Kontrollerim de yapıldı sonrasında ve dikişlerim de alındı. Bu anlamda ilk gideceğim kişi Emine Hanım.

T
Konum: Özel Palmiye Hastahanesi Laparoskopi

Histereskopi ve laparoskopi ameliyatımı çok güzel yapan sonrasında çok ilgilenen iyi kalpli güler yüzlü doktorum . Herkese size gözüm kapalı öneriyorum size gelen her hasta çok şanslı

M
Doğrulanmış
Konum: Özel Palmiye Hastahanesi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

Hamileligim sürecinde ilgisi alakası hiç kesilmeyen güzel yürekli insan iyiki ciktiniz karşımıza.gece saat kaç olursa olsun her an ulaşabildim ve çıkıp hastaneye geldi.dogumum onun sayesinde çok iyi geçti desteği hep üstümüzdeydi.yüzü kadar kalbi de çok güzel bir doktor oğlumun kurtarıcı meleği.

D

Hamilelik süreç kontrolüm için gidiyorum Emine Hanım'a. Kendisi ile doğum yapan bir arkadaşımın tavsiyesi ve memnuniyeti ile ulaştım. Emine Hanım siz daha sormadan kafanızadaki tüm sorulara yanıt veriyor. Güleryüzlü ve sabırlı bir doktor. Her konuda ayrıntılı bilgi veriyor. Tahlil ve takiplerim ile çok ilgili. Mükemmel bir doktor.

F
Doğrulanmış
Konum: Özel Palmiye Hastahanesi Normal (Vajinal) Doğum

32. Haftada tanıştık gebelik takiplerimiz sorunsuzdu ama doğum öyle olmadı. Son 10dk kala geldiniz ve ben doğum masasındayken ebeyle tartıştınız hani bebek nerde kafası görünmüyor beni erken çağırdın diye. Halbuki siz geldikten 15dk sonra doğdu oğlum. İlk doğumumdu ve böyle hayal etmemiştim. Maalesef hayal kırıklığına uğradım. Gebelik boyunca hep sizle görüştüm ama doğum sancılarının hiçbir anında siz yoktunuz. Tanımadığım ilk defa gördüğüm bir ebeyle doğum yaptım neredeyse. Halbuki muayenelerde çok ilgiliydiniz.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular