Dr. Öğr. Üyesi

Emre Aksakal

Kardiyoloji

13 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 202 3434

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 160 profil ziyareti var

Dr. Öğr. Üyesi Emre Aksakal, Medical Park Samsun Hastanesi'nde hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
13 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Z
  Yer: VM Medical Park Samsun HastanesiHizmet: Damar tıkanıklığı

  Sayın doktorum Emre aksakal beye gösterdiği ilgiden yapmış olduğu tedaviden dolayı çok teşekkür ediyorum Bacağından damar tıkanıklığını anjio yaptı stend taktı damar tıkanıklığın giderildi ellerine sağlık EMRE AKSAKAL teşekkürler

 • B
  Yer: VM Medical Park Samsun HastanesiHizmet: Randevu

  Genç yaşına rağmen, Samsun da kalp konusunda rahatlıkla gidebileceğiniz, güvenilir ve alanında uzman nadir doktorlarından birisidir.
  Hem annemi, hem de babamı sağlığına kavuşturan, bu güleryüzlü doktorumuzdan Alah razı olsun.

 • T

  Emre Bey güler yüzlü ilgili bir doktor.Eşime başarılı bir şekilde stent taktı çok şükür kendisi iyi başarılarının devamını diliyoruz.

 • Doktor Emre Aksakal, her türlü takdirin üzerinde bir çalışma yapan; ender doktorlardan biridir. Gençliğine rağmen, bilgi birikimi ve mesleğinde en son teknoloji ile eserleri takip eden saygı duyduğum ender doktor ve efendi bir insandır. Benim, sağlığıma kavuşamda büyük emeği olan; saygı duyduğum ve bilgisine çok inandığım, Doktorum sevgi ve saygılarımı sunarım.

 • H

  Kayınpederimin aritmisi vardı.Hastane yönlendirmesi ile doktor beyle tanıştık.Uyguladığı tedavi sonucu yıllardır çektiği ritim bozukluğundan kurtuldu ve sağlığına kavuştu.Çok şükür şimdi çok iyi.Doktoruma çok teşekkür ederim.

 • C

  Emre bey kendi alanında en iyi doktorlardan biri aynı zamanda iyi bir doktor.Annem emre bey anjio yapmıştı şükür şu an çok iyi.Kendisene teşekkür ediyoruz.Hayatta mutluluklar onunla olsun.

 • K

  İçinde insan sevgisi ile dolu değerli karadenizin istisnasız en iyi el becerisine sahip karakter ve kişiliğiyle ve uzmanlığıyla ön planda olmayı seven sayın doktorumu samsuna verdiği değerli hizmetlerden dolayı kutluyorum.Ve kendisiyle gurur duyuyorum.

 • I

  ankara bayındırda anjiyo oldum tek damara stend takıldı eve geldim 5 gün sonra gece ağrı ve yüksek tansiyonla merzifon devlet hastanesinden acil samsuna gönderildim,sağolsun emre bey anjiyo yaptı 2 damarda daha tıkanıklık tespit edip stendleri taktı kendisine tşk.ederim beni hayata döndürdü,iyice rahatlayınca ankaraya gidip hesap soracağım neden diğer damarları açmadınız diye,tekrar tşk. emre

 • I

  ankara bayındır da anjiyo oldum tek damara stend takıldı geldim 5 gün sonra gece fenalaştım merzifon hastanesi acilden ambulansla samsuna getirildim sağolsun emre tekrar anjiyo yaparak 2 tane daha tıkalı damara stend takıp beni kurtardı,kendisine en derin şükranlarımı sunarım.tşk.

 • I

  samsunun en iyi kardiyoloji uzmanı bizler çok memnunuz tavsiye ederiz

 • S

  Emre bey kesinlikle önce insana saygı gösteren ve hasta haklrını tanıyan ve uygulamada bunu hissettiren güleryüzlü ilgili ve alakalı bir hekimdir.Kendisine tesadüfen gittim çok memnun kaldım teşekkür ediyorum.Kesinlikle kalp ve tansiyonla sıkıntısı olan arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.

 • A

  Bafra Devlet Hastanesinden hastanın kalp kapakçığında bir kan pıhtısı olduğu şüphesi ile bu doktora sevkedildik. Hastamızın anjioya ihtiyacı olmamasına rağmen bu operasyon gerçekleştirildi.Doktor ameliyatın yarısında daha fazla devam edemeyeceğini söyleyince İstanbul Koşuyolu Hastanesine hasta yaralı olmasına rağmen sevkedildik.Ambulansı çok istememize rağmen ambulans verilmeyip özel arabamızla götürmemizde bir sakınca olmadığını söyledi.Ancak Koşuyolu Hastanesdindeki doktorlar bu durumun sakıncalı olduğunu hasta için zararlı olduğunu söylediler. 7 Eylül akşamı saat 6.00'da hastamızı ulaştırdık.Tüm uğraşlara rağmen gece 3.00 de hastamızı kaybettik. Bu doktoru katiyen tavsiye etmiyorum.Bizim acımızı başkası yaşamasın...

 • N

  Çok değerli bir doktor,hastalar gözlerini kırpmadan kendilerini doktorumuzun yetenekli ellerine güvenerek teslim edebilirler.

Hakkımda