Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
3 görüş

G
Konum: Ankara Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi Pterjium ameliyatı

Gökhan Bey, çalışkan, beyefendi, mesleğine kendini adamış, çok başarılı bir doktor. Kendisine tüm aile fertlerimiz yıllardır muayene oluyoruz. Problemlerimizi dinleyip kalıcı çözümler üretti kendisi. Üç gün önce eşimin pterjium göz eti ameliyatını gerçekleştirdi. Hafta sonu olmasına rağmen hastaneye gelip eşimin bandajlarını açıp kontrollerini gerçekleştirdi. Allah kendisinden bin kere razı olsun.


M

Çok kaliteli, beyefendi ve bilgili bir doktor. Bütün aile olarak kontrol ve tedavilerimizi Gökhan Bey' e yaptırırız. Gökhan Bey hem yol gösterir, hem de tedavi eder. Bir yaşlı akrabamız var. O konyadan özellikle gökhan bey'e tedavi olmak için gelir. Allah yolunu açık etsin.


M

Gökhan bey bu güne kadar karşılaştığım en kaliteli doktorlardan bir tanesidir. Kendisi en başta konusunda uzman, insan ve hasta ilişkileri açısından ahlak ve zarafet kendisinde yerleşmiş. Ayrıca bitmek bilmeyen bir enerji var. Bu güne kadar annem, dayım, babam, ben, eşim, başka bir yakınımız tedavi olduk çok memnun kaldık. Zaten aldığı dualar ona yeter. Allah onun yolunu açık etsin.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar