Hayri Uzunoğlu Muayenehanesi

Beyin ve sinir cerrahı

Bilgileri düzenle

Hayri Uzunoğlu Muayenehanesi kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, bulunmaktadır. Hayri Uzunoğlu Muayenehanesi İstanbul ilinde Halitağa Cad.no:46/1 Rasimpaşa mahallesi Kadıköy adresinde ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Hayri Uzunoğlu Muayenehanesi kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, bulunmaktadır. Hayri Uzunoğlu Muayenehanesi İstanbul ilinde Halitağa Cad.no:46/1 Rasimpaşa mahallesi Kadıköy adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Muayenehane

Adres bilgisi

 • Hayri Uzunoğlu Muayenehanesi

  Rasimpaşa Mahallesi Halitağa Caddesi No:46/1

  34716, Kadıköy,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hayri Uzunoğlu

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   Doktor beyden bir hastasının tavsiyesi üzerine haberdar olduk. Anneme doktorlar ameliyat demişti bacağına vuran bir ağrı ve yol yürüyememe durumu vardı. Doktor beyin tüm dediklerini dikkatle uyguladık ve MR çeken bile sonuca şaşırdı. Kendisine çoook teşekkür ediyoruz, ve tüm hastalara ameliyat olmadan önce doktor beyle tanışmalarını tavsiye ederiz.

  • çok memnunum

   Merhaba,Ben Doktor bey ile 2011 yılında tanıştım.Kendim Boks sporu yapıyorum.Ağrılarım sonucu mr çektirdim sonuç L5 s1 patlamış fıtıktı.sağ ayağımın parmak ucunu bile yere koyamıyordum tabi hocamın müdahalesinden hemen 1 dk. sonrasına kadar.Bu mucize insanla uyguladığım tedaviden sonra hiçbir sorunum kalmadı bel ağrım dahi yok,spor hayatım ve sosyal hayatımsa ne tedavi döneminde nede şimdi hiçbir olumsuzluk olmadı.Allah sizin yokluğunuzu göstermesin inşallah hocam.Ameliyata hayıııır.tüm ağrısı olan kardeşlerimede hocamı görmeden sakın sağlığınızla ilgili karar vermeyin,tavsiyemdir.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at