Adres

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi
Ovacık Mahallesi D-100 Karayolu Üstü, D:No:34, Başiskele, Kocaeli

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin

Kardiyoloji Randevusu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Ovacık Mahallesi D-100 Karayolu Üstü, D:No:34, Kocaeli

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi

Özgeçmiş

Hakkımda

2010 yılında İstanbul Tıp Fakültesi (ÇAPA TIP) nden mezun olup Tıp Doktoru ünvanını aldım. 2015 yılında Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araşt...

Daha fazla

26 hasta/danışan görüşü

Genel skor

Y
Doğrulanmış
Konum: VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Diğer

Mahmut Bey'i anjiografi kapısında eşimi beklerken tanıdım kendisi hastanın eşi olduğumu fark edip bana gerken açıklamayı yaptı şah damarına stent takılacağı için çok kaygılıydım güzel geçtiğini hiçbir sorunun olmadığını birazdan çıkaracaklarını söylediğinde bu ilgisine çok şaşırmıştım yoğun bakım ünitesinde de bir kaç kez denk geldik her seferinde bana açıklama yapması beni çok onurlandırdı çok kıymetlisiniz herşey için çok teşekkür ederim. Dr. Mahmut Yesin Saygılarımla

Doğrulanmış
Konum: VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Kardiyoloji Randevusu

Kimsenin önerisi olmadan, ismi nette aratarak gittik, çok memnun kaldık. İş yerinde yıllık genel kontrolde yüksek çıkan tansiyon değerlerinden dolayı gidip gerekli tetkikleri yaptırdım. Hoca çok ilgili ve yardımcı, çok memnun kaldım, tavsiye ederim.

T
Doğrulanmış
Konum: Acıbadem Kocaeli Hastanesi Kardiyoloji Randevusu

45 yaşındayım. 27 yaşından beri kronik kalp hastasıyım. Birçok doktor tarafından takibim yapıldı.Mahmut Beyin takibine başladıktan sonra çok rahatım. Birçok gereksiz kullanılmış olan ilacımı kesti.Kendisine her an ulaşabiliyoruz. Kesinlikle ama kesinlikle çok ilgili ve hastalarına güven veren bir hekim. Aileden biri gibi samimi. Hekimde en önemli şey olan işine hakimiyet ve hastaya güven konusunda üst çıtada ve gerçek bir İNSAN….. İyi ki tanımışım iyi ki hekimim Mahmut Bey..

S
Doğrulanmış
Konum: Acıbadem Kocaeli Hastanesi Randevu

30 yaşımda kalbime giden arka damarlardan birinin daralması ve daralan damara pıhtı atması sonucu kalp krizi geçirdim. Pıhtının giderilmesi ve daralan da mara stent takılması gayet başarılı bir operasyonla giderilmiş olup eski sağlığıma tekrar kavuştum. Bütün süreç için tesekkurlerimi sunuyorum.

A
Doğrulanmış
Konum: Acıbadem Kocaeli Hastanesi Diğer

Anjio oldu babam stent takıldı belkide daha büyük bir şeyin önüne geçmiş olduk hocam sayesinde sonsuz teşekkür ediyorum

Doğrulanmış
Konum: Acıbadem Kocaeli Hastanesi Diğer

Mahmut hocam damar darlığından kaynaklı stent taktı. Anjiomu da kendi yaptı ilgili bir doktor. Sakin işinin ehli diyebilirim. Size son derece güven veriyor. Sağlığıma beni kavuşturdu sağolsun hocam

N

Mahmut Bey'in ilgisinden memnun kaldık. Babamın kalbinde kireçlenme vardı. Kendisi anjiyo işlemini yaparak, stent taktı. Mahmut Bey süreç içerisinde bizleri bilgilendirdi. Herhangi bir sorun yaşamadık.

A

24 yaşındayım.Kalbimin delik olduğunu Mahmut Bey'in yaptığı kontrolden sonra öğrendim. Kendisi 10 doktora gitsem 7 doktorun kalbimdeki deliği bulamayabileceğini belirtti. Çünkü kendisi milimlik hareketle bulmuştu. Bu durumlarda ilk defa böyle bir şey söylenildiği için insan inanmak istemiyor.Mahmut Bey'in verdiği istatistik tutmuştu. 5 tane doktora muayene olduğumda 2 tane doktor kalbimdeki deliği bulabildi. Kendisi ameliyatla ilgili endişelerimin hepsini dikkatle dinledi. Olması gerektiği şekilde isteklerime kulak verdi. Endişelerime, risklerim olmasına rağmen istediğim şekilde anestezi hazırlattı. Ameliyatım çok başarılı oldu. Şu anda da gayet iyiyim. Mahmut Bey'e teşekkür ediyorum.

S

Kalp krizi geçirdiğimde Mahmut Bey anjiyomu yaptı ve stent taktı. Kendisi süreç içerisinde her zaman bilgilendirdi. Kontrollerime devam ediyorum. Mahmut Bey bilgisini çok yeterli bulduğum bir doktor. Kendisinden çok çok memnunum kaldığım için komşuma da tavsiye ettim. Mahmut Bey hakikaten çok iyi bir doktor.

A

Mahmut Bey iyi bir doktor. Kalp krizi geçirdiğimde kendisi anjiyo işlemimi yapıp, stent taktı. Süreç içerisinde her zaman bilgilendirdi. Mahmut Bey'den ve aldığım hizmetten memnun kaldım.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar