Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Ankara, Ankara
Hastanehane

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Her şeyden önce, değerli dostlar, sosyal medya hesaplarım var ama inanın girecek vaktim çok yok, kitapları bilgisayardan daha çok sevdiğimden, mesleği...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Hormonal Bozukluklar
  • Hamilelik
  • Menstrüel bozukluklar
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

19 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Z
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Mehmet ali hocam ile yaklaşık 4 yıl önce özel bayram öztürk hastanesinde tanıştım ve benim için doktor fobisini bitiren insan oldu naifliği ilgisi sorularıma sıkılmadan bunalmadan tüm sevecenliği ile cevap vermesi ve doğumumu bi kaostan çok harika bi deneyime donusturmesi ile kalbimizde taht kurdu. Eğer bi gün tekrar bebek düşünür isem gözüm kapalı kendimi ve bebeğimi emanet edeceğim kişidir. Iyi ki varsınız hocam..


A
Konum: Hastanehane Diğer

Mehmet Ali bey şu anda benim yaşadığım ilçede devlet hastanesinde görev yapıyor. Gebeyim ve rutin kontrollerimimde kendisine takip oluyorum. Kendisi bir devlet hastanesinde görüp görebileceğiniz en iyi doktor. Allah bir değil bin kere razı olsun. Gözüne yaş, ayağına taş değmesin. Cok çok iyi bir insan ve çok iyi bir hekim. Allah yolumuzu hep böyle doktorlara çıkarsın.


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel 100. Yıl Hastanesi Gebe Takibi

Kendi doktorumla yaşadığım iletişim sıkıntısından sonra şans eseri Mehmet Ali Hocamla karşılaştım. 40 yaşında, riskli gebelik takibi olan bir hasta olarak şu yaşıma kadar kendisi kadar ilgili, sevecen, hasta odaklı, tüm detaylara hakim başka bir doktor görmedim.
İyi ki karşılaşmışız.


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Hastahane Rutin Muayene

Aklımdaki bütün sorulara cevap buldum. Dikkatli dinlemesi ve size bilgi vermesi rahatlatıyor. Muayene sırasında ayrıntılı bilgi veriyor. Görüntülemelerde size görselle anlatmaya devam ediyor. Sonrasında sonuçlar içim birebir iletişime geçiyor. Aklınızda kalan sorulara cevap vermeye devam ediyor. Muayene ve tedavisinden memnun kaldım. Birlikte çalıştığı hemşire hanım ile birlikte kendinizi rahat hissediyorsunuz. Teşekkür ederim.


E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Hastahane Gebe Takibi

Hamilelik şüphesi ile tesadüfen randevu alarak tanıştım Mehmet Ali Bey ile, iyi ki de tanımışım. Gebeliğimin başından bu yana sorduğum bütün sorulara detaylı cevaplar verir, sabırla ve güleryüzüyle herşeyi izah eder bana. Dingin ve babacan tavrı her gebenin ihtiyaç duyacağı türden. Şimdi aylık kontrollerimi kendisi yapıyor, verdiği tavsiyeler yolumu aydınlatıyor. Buradan bir kere daha teşekkür ederim kendisine..


G
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Hastahane Gebelik takibi

2. Hamileliğimde tanıdım mehmet ali hocamı iyiki de tanimisim. Gerçekten çok içten ve sıcakkanlı. Aklınıza takılan herşeyi sorabilirsiniz. Muayenesi çok ayrıntılı ve çok ilgili. En ufak detayı atlamadan bakıyor. Inşallah doğumuda sorunsuz geçiririz birlikte:)


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Hastahane

Mehmet Ali hocamızi ben pursaklardan tanırım hocamiZ. Medusun Hast gitti bende oraya kadar gittim iletişime geçtim ve buldum cok ama çok memnunum gerçekten bir abi ve baba güvenerek gidebilirsiniz inanın sizlerde. Çok memnun olacaksiniz ben 2 yılı aşkın tedavi oluyorum hamile kalmakta zorlandik şükür şuan hamileyim herkeze tavsiye ederim...


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Hastahane Düzensiz Adet Kanamaları

Mehmet Ali Bey, yıllardır birçok doktora ve hastaneye gitmeme karşın süregelen düzensiz ve ağrılı adetlerime önerdiği tedavi yöntemi ile birkaç aydır sıkıntılarımın bertaraf edilmesini sağladı. Tedavi süreci devam etmekte ki, kendisine sonsuz güven duymaktayım, adet sürecinin benim adıma daha rahat geçmesini sağlamaya yönelik ilgi ve desteğini devam ettirmekte... Sürekli araştırması ve bilgisi kendisine olan güvenimin sürekli artmasını sağlamakta... İyi ki varsınız Mehmet Ali Bey...


Ş

Ben kendisinden çok memnun kaldım.Hamilelik sürecimi takip etti ve doğumumu gerçekleştirdi kendisi. Çok rahat bir dönem geçirdim. Çok sıkı takip etti. Oğlumun böbreklerinde sıkıntı vardı ben hamileyken çok ilgilendi kendisi. Kendisinden başka bir doktor tercih etmem. İlgili bir doktor, yeterli kadar bilgilendirdi. Erkek doktor olduğu için tedirgindim ama hiç öyle değil. Tam bir abi ve baba gibi yaklaştı.Çok sıcakkanlı biri kendisi.


S

Gayet memnun kaldım. Hiçbir sıkıntı yaşamadım.İlgi ve alakası herşeyi güzeldi.Tedavimizle ilgili her türlü bilgilendirmeler yapıldı.Herkese tavsiye ediyorum.Çok çok iyi bir doktor.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Her şeyden önce, değerli dostlar, sosyal medya hesaplarım var ama inanın girecek vaktim çok yok, kitapları bilgisayardan daha çok sevdiğimden, mesleği...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Hormonal Bozukluklar
  • Hamilelik
  • Menstrüel bozukluklar
Tümünü göster

İlgili aramalar