Uzm. Dr.

Mehmet Çakacı

Ağız diş ve çene cerrahisi

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • M

  Doktor Mehmet Çakacı , mevcut diş problemimle ile ilgili her türlü soruya detaylı bir şekilde cevap vererek sıkıntı ve ağrılarımdan tamamiyle kurtulmama yardımcı olmuştur. Alternatif tüm tedavileri bana anlatarak , en iyi şekilde beni tedavi eden doktoruma teşekkürler ...

 • Hakkımda

  Hasta / Danışan Soruları

  Sormak istediğiniz bir soru mu var?

  Sistemimizde yer alan tüm uzmanlara soru sorabilirsiniz.

  Doktorlara/Uzmanlara Soru Sorun
  Mehmet Çakacı
  Mehmet Çakacı
  Ağız diş ve çene cerrahisi
  Antalya
  İmplant cerrahisi lokal anestezi ile uygulanmaktadır ve işlem sırasında ağrı hissetmezsiniz. İşlem sonrası ilk gün biraz ağrı olabilir ama bu ağrı , ağrı kesici ilaçlar ile geçirilebilir.

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  8 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • M

   Doktor Mehmet Çakacı , mevcut diş problemimle ile ilgili her türlü soruya detaylı bir şekilde cevap vererek sıkıntı ve ağrılarımdan tamamiyle kurtulmama yardımcı olmuştur. Alternatif tüm tedavileri bana anlatarak , en iyi şekilde beni tedavi eden doktoruma teşekkürler ...

  • M

   Diş tedavisinden çok çekinen birisi olarak tüm korku ve endiselerimi yenerek rahatlıkla tedavi olduğum essiz bir uzman.uzun yıllar kullandığım kanal tedavili azı disimin çekilmesi kadar zor bir operasyonu en ufak aci hissettirmeden gerçekleştirdi.çalışma hayatında başarılar dilerim.

  • T

   Tüm korkularımı ve tedirginliğimi , sakin yaklaşımı ve yapacağı her işlemi anlatarak yapmasıyla yenmemi sağlayan , anestezi safhasından gömülü dişimin alınmasına kadar hiç acı hissettirmeden tedavimi tamamlayan Dr. Mehmet ÇAKACI'ya çok teşekkür ederim .

  • B

   hasta psikolojisinden en iyi anlayan hekim birçok diş hekimine seminer verebilecek kadar empati yeteneği gelişmiş işindede çok başarılı

  • A

   4 yıl önce bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendi alanında uzmanlaşmış Uzm.Dr.Mehmet Çakacı beyefendiyle tanıştım.
   İmplat konusunda çok ciddi sıkıntı ve düşüncelerim vardı. Kendisinin güler yüzü ve yatıştırıcı sözleriyle işinde uzmanlaşması ve tecrübesiyle 2 dişime de implat yapıldı. Bu konuda hiç bir ağrı sızı çekmeden elinin hafifliğiyle gayet başarılı bir iş çıkardı. Şuan kullanmakta olduğum implatlarımı sağlıklı bir şekilde kullanmaya devam ediyorum.
   Kendisine Çok Teşekkür Ediyorum. Herkeze kesinlikle tavsiye ederim.

   Uzm. Dr. Mehmet Çakacı2015-02-24

   Aysel Hanım , Yorumunuz için teşekkürler, implantlarınızı güzel günlerde kullanın..

  • M

   Uzun zamandır sol üst azı dişimi implant yaptırmayı düşünüyordum. Ancak izlediğim dişle ilgili videolardan bunun çok zor ve acı veren bir işlem olduğunu düşünüyordum. Mehmet Beyin bu konudaki yatıştırıcı telkinleri ve uzmanlığının vermiş olduğu tecrübesi sayesinde hiçbir zorluk yaşamadan implant işlemi tamamlandı. Yeni dişim adeta kendi dişim kadar rahat ve görünüş olarak kendi dişim kadar doğal oldu. İmplant yaptırmayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim. Doktoruma güler yüzlülüğü, samimiyeti ve en önemlisi işindeki başarısı için çok teşekkür ederim.

   Uzm. Dr. Mehmet Çakacı2015-02-24

   Mustafa Bey ,Yorumlarınız için teşekkürler , sağlıklı günler ..

  • M

   Doktor Mehmet Çakacı , kanal tedavili üst dişimin iltihaplanması sonrası dişimin kök ucundaki iltihabı başarılı bir şekilde temizledi . işlem sırasında ve sonrasında hiçbir ağrı hissetmedim. Mevcut dişimi sağlıklı bir şekilde kullanmaya devam ediyorum . bu tedavi için doktoruma teşekkürü borç bilirim.

   Ali İhsan Yılmaz

  • S

   Şimdiye kadar tanıdığım eli en hafif diş doktoru olduğunu düşündüğüm mehmet hocama yirmi yaş dişimi tüm korkularıma ragmen beni rahatlatacak acı çektirmeden çektiği için çok minnettarım. Ellerini dert görmesin hocam

   Uzm. Dr. Mehmet Çakacı2014-12-09

   Selami Bey ,
   yorumunuz için teşekkürler... sağlıklı günler , sağlıklı gülüşler ...