Melih Cem Börüban, Tıbbi Onkoloji Yalova

Prof. Dr. Melih Cem Börüban

Tıbbi onkoloji

6 görüş

Kaydet


Adres

Yalova
ÖZEL YALOVA HASTANESİ

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
6 görüş

P
Doğrulanmış kullanıcı

Bilgisine gerçekten güvendiğim bir doktordu. Annem rahatsızdı. 18 şubat 2015 te annemin koltuğunun altından biyopsi yapılıp sonucun meme kanseri olduğu anlaşılmıştı. Düzenli bir şekilde kenoterapisini aldı. Fakat olmadı. Yenik düştük. Çünkü karaciğerine sıçradı. Ve çok bir ömürü olmadı. Ama bu tedavi sürecinde annem doktordan memnun kalmadı. Çünkü annem doktordan çok çekiniyordu. Hatta Cem Bey'in karşısında konuşma cesaretini kaybediyordu. Bana diyordu ki sen gir ben girmeyeyim diyordu. Gerekli olmadığı sürece doktorun yanına annemi götürmüyordum. Gerektiğince gidiyordu. Ben Cem Hoca'yı seviyordum. Sölediğini zor da olsa duyup anlamaya çalışıyordum. Fakat iletişimi bize hep soğuk geldi. Mesela doktor acaba ne dediki diye düşünüyorduk. Ağzının içinden konuşuyırdu çünkü. Hastaya cesarer vermiyordu. Oysa bu hastalıklarda cesaretlendirme çok önemli. Biz bunu doktora sölemiştik. Ben show yapamam demişti. Elbette show beklemiyoruz. Ama hastalığını kabul etmeyen hayata küsen bi annem vardı. Onu cesaretlendirseydi annem iyi olurdu. Çünkü bunu hep söledi. Fakat annemi 18.08.2016 da kaybettim.


M

Memleketim Zonguldak 2003 Yılında kanser hastası olduğumu öğrendim. hastalığım 10 yıl öncesine dayanıyormuş ve ben yeni öğrendim. Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tıbbı Onkoloji bölümüne sevkettiler beni. gittim ve tesadüfen Sayın; Dr. Melih Cem BÖRÜBAN benim doktorum oldu. ben kanser olduğumu öğrenince her an ölecekmişim gibi çok korktum. herkes ölümden korkar' ya bende korktum. ama Allah Razı olsun doktorumdan o kadar çok ilgileniyordu hastalarıyla güler yüzlü olması, insanlara moral vermesi benim içimden ölüm korkusunu sildi attı. Konya üniversitesine tayinim çıktı deyince çok üzüldüm aradan yıllar geçti ve ben Antalya' ya taşındım şimdi tekrar Sayın Dr. Melih Cem Börüban' ile tedavimi sürdürmek istiyorum. Benim için kendisi çok değerli bir insan kendisine canı gönülden Teşekkür eder. Saygılar sunuyorum.


M

Sadece bir hekim olarak değil aynı zamanda insan olarak da güvenilir , uzman ve sorumluluk sahibi olması, hastanın ve yakınlarının kendisini daha iyi hissetmesini sağlıyor.


M

Melih Cem BÖRÜBAN doktorluğu bir yana hakikaten insan. hastalarına moral veren onlara uyguladığı tedavi ile birlikte yaşama sevinci veren bir doktordur. kendisiyle Ankara Yüksek İhtisas Hastanesinde Annemin tedavisi nedeniyle tanıştık. nasıl bir baba çocuğuna sevgi ile yaklaşır kucak açar. bu doktorumuzda hastalarına öyle kucak açar. kendisine saygılarımı sunuyorum. Nazlı ERDOĞAN


S

ben salih karpuz hastalığım süresince bana yakın ilgi gösteren ve tedavim için eliden geleni esirgemeyen doktoruma sonsuz teşekkürleri bildırir saygılar sunarım


S

Melih hocam kendi dalında mükemeldir.Eşimşn rahatsızlığı sebebiyle kendisiyle ankara eğiim hastanesinde tanıştık.Daha sonra konya selçuk üniversite hastanesine gelmesiyle tedavimize orda devam ettik.Konya için büyük nimet.Eşimi amansız hastalığında kaybetmeme rahmen kendilerine ilgileri için sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş